Sponzorstvo od nekog magazina...

Sponzorstvo od nekog magazina...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ma kakvi timovi ba,nemojte bezveze ismisljat,vec de vi svi po jedan dobar rad uradite,potrudite se svaki za sebe pa cete onda svi zajedno doradjivati kad izaberete jedan vec dobro uradjen rad! Pomoci cu vam i ja ako trebadne sta! Samo mi javite na PM

Pozz
 
Član
s vama je amer mislim,, citao sam maloprije...tek sad vidio ovu temu...ma nea veze, ako neko hoce sam nek se javi... tarik_riz_91@hotmail.com ... a sto se tice auta koji radimo, mislim da bi trebali raditi auto koje ce biti predstavljeno u tom casopisu, cisto da bi ljudi vidjeli kako to normalno izgleda..
 

Ryu

Član
eto Tarik vidi sa ovima sto su ostali ne rasporedjeni,pa nek se tim napravi...
a auto nek svaki tim po jedno izabere,ako hocete da se radi i sa prednje i zadnje strane,a i iz nekog malo cudnijeg ugla gdje ce se detalji bolje vidjet...
 
sory tarik ja te ne bi rado u svom "timu",ne bi zelio da hapis dio sa nekog chopa kojeg ja prethodno nisam vidio pa da kasnije neko iskusniji kaze za taj rad na kojem je i moje ime kako ima ukradenih dijelova na sebi.elem,moze dejo sa nama posto vidim da on trazi ekipu.:)

p.s.ne zelim da ispadam bed gaj zbog ovog gore,ali tarik tvoji postupci su te ucinili nepozeljnim,sori!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top