Sponzorstvo od nekog magazina...

Sponzorstvo od nekog magazina...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
haman da cu i ja morati skinuti nanovi ps,nesto me ovaj jebe trenutno!

adj strpite se jos samo do sutra da skinem cs2-ku
 
Član
jel se mogu i ja prikljucit timu,ono,bar da pokusam nesto:icon_question:vodjeli ste moje radove,pa ak mislite da radim koliko-toliko dobro nislim da je ok da i ja budem s vama,ak ne ok,onda nista
 

Ryu

Član
strpite se malo do sutra navece,nemojte nista pocinjati radit...
mozda necemo ic timski,vec drugacije,pa izabrat nekolko radova...
 
.nOKe je napisao(la):
ja naso' cs3
gori hala :D


daj mi link,ja juce skinuo neki sa mininove.org i da ga pokrenem kad neki jebeni spyware se nakacio,zaledi se komp,ja restart,kad oduzeo mi administratorke vlasti,ne mogu uci u my computer,u control panel,nista,samo u dokumente i na net,moram ga danas formatirati i da jos me gnjavi svakih 30 sekundi da sam zarazen,da trebam skinuti nesto,jel ko imao slican problem da se moze rijsiti drugacije,valja formatirati dzabe sve.:icon_sad:
 
hehe,hvala,mogu ti samo staviti plus sto si pokusao:)

ovo me izludi jbt,ajd sto gnjavi svakih 30 sek nego me i jebe u pojam npr. ja pisem sad ovaj post kad se odjednom prebaci u drugi prozor i ja tipkam u prazno,grrrrrrrr!

pokusuo sam sa ad-aware,uradio full scan punih sat vremena i nista.nadam se da ce ovaj tvoj srediti stvar!:)
 
hmmmm,evo ja skinuo ovaj tvoj trojan remover,ali nece da ga otvori,ja kliknem na njega pojavi se prozorcic "windows cannot open this file.if you want to open choos program from the list,blabla".sta cu sad?:(
 
ok,hvala dejo,oduzit cu ti se jednom!

a ryou sori na ot,kad rijesimo moj problem izbrise sve ove postove osim dejinog gdje je postavio linkove na cs3
 
noup!

skinuo,pokrenuo,ok,run kad izbaci "registy editing has been disabled by your administator"
bome me virus pravo zajebo! :(

ajd daj msn ako ti nije sta da mi tam pomogne,previse cemo zaspamat temu ovu :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top