Sponzorstvo od nekog magazina...

Sponzorstvo od nekog magazina...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
nista ovo kod mene!

evo sad novi problem!

na desktopu ono kad klknes desnki klik pa ima sono refsresh,new folder/shortcut... e kod mene sada toga nema nego kad kliknem desni na desktopu isto kao da sam kliknuo desni preko sliku koju hocu sejvat.(jbg sta se desava sa kompom,mislim da mi je jednostvanije da sam ga formatirao)
 
a ovo zadnje sto si mi stavio da skinem,nece.pise sljedece:

403 - Permission Denied

You do not have permission to retrieve the URL or link you requested, /stas/files/active/0/reg3dit.exe

Please inform the administrator of the referring page, http://www.bhtuning.com/showthread.php?tid=9450&pid=139960& if you think this was a mistake.
 
Član
joj kolko komplikacije,ja uzmem imam cd windows xp sp3 prvo formatiram c,ubacim taj cd od xp-a sanjega se botuje i i instaliram nit treba kod niti šta ma pravo koće se zezati i popravljati ;)
 

Ryu

Član
erol_brcak je napisao(la):
a ryou sori na ot,kad rijesimo moj problem izbrise sve ove postove osim dejinog gdje je postavio linkove na cs3

nisam ja admin nista ja ne brisem ;)

ljudi sta da radimo,da cekamo jos par dana pa da vidimo hocel se timovi skupit,il da svi zajedno probamo izabrat jedno auto i da to svi radimo pa da izaberemo nekolko radova i posaljemo to ???

stavi svako svoj prijedlog,pa biramo,il da se opet podijelimo u grupe,ko izabere neki prijedlog ako bude vise za,pravit uzi izbor itd...pa onda 3-4 grupe,da imamo vise razlicitih radova...
 

Ryu

Član
eto zasad znaci idemo na to,izabrat jedno,i svi isto uradit auto...

pa onda izabrat nekoliko boljih radova telefonskim glasanjem ;)
 

Ryu

Član
prico sam sad sa knoxvillom,pa smo dosli na jednu ideju sta bi se moglo odradit,ja sam za ovo,a nadam se da su i ostali...
da se rade 3 zadatka,rok 20 dana !
jedan nek bude dacia logan (eto auto koje ima na nasim prostorima)
jedan japanski (honda,toyota,mazda,mitshubishi,nissan,lexus...)
i jedan evropski,al ne bilo kakav samo da je evropski vec od proizvodjaca Mercedes,Opel,Audi,Fiat,BMW,VW il Peugeot...znaci da nebi bilo sad neko predlaze rover,neko hoce Lanciu,nek porsche,valjda se razumijemo,znaci nek bude od ovih boljih proizvodjaca...

eto nek jos par ljudi napise da se slaze pa cu otvorit temu "Prijedlozi zadataka za sponzorstvo..." pa da tu napisemo i izaberemo...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top