Punto HGT Black &White

Punto HGT Black &White

Član
IGY je napisao(la):
eky_123 je napisao(la):
Sutra napokon cu da zadovoljim neke clanove foruma koji su mi govorili da ga spustim malo eheheh eto dosao i taj dan sutra idu krace opruge na fiata nekih 4-5 cm nizi ce da bude nadam se da ste zadovoljni eheheh slike naravno kad se sve uradi

pa kud ces sad kad svi dizu auta radi zime, snjega itd :)

edinko je napisao(la):
Nece ici 4-5 cm vec 10cm, jer ce snijeg pa se mora tako racunati udaljenost od vozne podloge sretno. nadam se da ce uspjeti.

tibor987 je napisao(la):
a uja...samo smekeri bolan vozaju zagewindana auta po zimi :D

heheheh ne mislim vozati kad snjeg padne a ovo je samo da se proba da vidim koliko ce da legne :)))
;):cool:
 
Član
Evo ga i K&N zracni filter (gljiva) postavljen :) trenutno podignut jer ide zima, tako da mislim da ce biti dovoljno hladnog zraka ........ uzeta inox cjev abd za novu sezonu kada ce filter da bude spusten do dna u karambolku, mogu vam reci da sam zadovoljan sto zvukom iz haube tako i time sto puno bolje vuce :))) ......... slijedece u planu jeste bjela unutrasnjost kompletnog vozila, ovih dana bih trebao da krenem sa tim :))) sutra cu napraviti par slika kako to izgleda otprilike, nije mi aparat danas bio pri ruci:icon_sad::cool:
 
Član
Schumi je napisao(la):
Mislim da sam te vidio danas kod pozorišta,nake gaščiće slažeš nešto :D
hahah moze biti ma nisu to gascici ahahah XD ono je sve 2000 obrtaja max XD trebao si u nedelju na omv doci da vidis kad spucam gas ahahah kako se cuje XD:cool::cool::cool:
 
Član
ne borbetice dirati aaaaaaa:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad: hahahah ma druze svako svoje ukuse i je lijep na ovim felgama ali borbetice ce tek da dodu do izrazaja kad se auto zavrsi vjeruj :));)
 
Član
vidjen sinoc kod vijecnice ljepotan pravi, a ona astra ispred sto pali gume :| smjesno

puntac mjera :) borbet vrh samo falcare :cool:
 
Član
eky_123 je napisao(la):
ne borbetice dirati aaaaaaa:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad: hahahah ma druze svako svoje ukuse i je lijep na ovim felgama ali borbetice ce tek da dodu do izrazaja kad se auto zavrsi vjeruj :));)

pa brate poslusaj pametnije ne stoje ti vidis da nisam jedini takvog misljenja :lol::lol::lol:
 
Član
Ma druze treba biti svjestan jedne dizajnerske cinjenice, da na mali auto ne idu tamne felge, jos posebno ne na auto koji je svijtle boje.
One felge su mrak, kad ih gledas iz bliza, ali one bi po meni sjele na neku toyotu supru, nekog skylana....
Plus, puntac je novije generacije nego sto su te felge...
A u stvari, o ukusima se ne raspravlja...
 
Član
c0d14c je napisao(la):
eky_123 je napisao(la):
ne borbetice dirati aaaaaaa:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad: hahahah ma druze svako svoje ukuse i je lijep na ovim felgama ali borbetice ce tek da dodu do izrazaja kad se auto zavrsi vjeruj :));)

pa brate poslusaj pametnije ne stoje ti vidis da nisam jedini takvog misljenja :lol::lol::lol:

riadeeeeeeeeeeeee grrrrrrrrrrr jedva cekam da te vidim ahahah

djogi86 je napisao(la):
Ma druze treba biti svjestan jedne dizajnerske cinjenice, da na mali auto ne idu tamne felge, jos posebno ne na auto koji je svijtle boje.
One felge su mrak, kad ih gledas iz bliza, ali one bi po meni sjele na neku toyotu supru, nekog skylana....
Plus, puntac je novije generacije nego sto su te felge...
A u stvari, o ukusima se ne raspravlja...

ma druze svako svoje ukuse ima heheh a ja uvazavam svacije misljenje ;)

forsa je napisao(la):
vidjen sinoc kod vijecnice ljepotan pravi, a ona astra ispred sto pali gume :| smjesno

puntac mjera :) borbet vrh samo falcare :cool:

hvala druze ma jaran se zezao sa astrom ahahah
 
Top