Punto HGT Black &White

Punto HGT Black &White

Član
Limpi je napisao(la):
imao sam i ja te ventile, jedan dan vidim djeca na biciklima sve skodini ventili... pogledam, na autu mojih nigdje :lol: :lol:

hahahaah ahahahaahh ma imbus speciujalni i nesikiraj se :D
 
Član
evo kako to izgleda na poklopcima ehehe kapice jos nisam probao al et sinoc mi bilo dosadno i reko da postravim bar cepove :D
Mislim da je dobro ispalo uzimajuci u obzir da je auto bjelo sa crnim felgama i ovaj bjeli okvir oko znaka je dobro ispao :D
63f51385ee7928925e54d0d19f7fcad2.jpg
[/code]
 
eky_123 je napisao(la):
evo kako to izgleda na poklopcima ehehe kapice jos nisam probao al et sinoc mi bilo dosadno i reko da postravim bar cepove :D
Mislim da je dobro ispalo uzimajuci u obzir da je auto bjelo sa crnim felgama i ovaj bjeli okvir oko znaka je dobro ispao :D

drama brate ispalo bas bas ;)
 
Član
Evo ga i izduv gotov mislim da sto se toga tice necu vise nista raditi sad su izlazi ljepse obradejni nego prvi put i dodao sam desnu stranu tako da je sad sa obje isto :)

evo jedna slika i jedan clip kako to zvuci nadam se da vam se dopada :) dalje ide unutrasnjost pocetkom iduceg mjeseca :) vise detalja kad se zapocne sa radovima :);):icon_smile:
SLIKA
9fcda13980cfdee701f44a4dc51d33f7.jpg

VIDEO
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Cn1lqmqtmN4[/video]
 
Član
extra stari,svaka cast. Ima dobar zvuk a i lijepo izgleda,sta vise treba. I ove naljepnice su ti legle samo tako,svaka cast jos jednom,s ukusom ti to. pravo mi se svidja tvoj puntac;);)
 
Član
ArminM je napisao(la):
extra stari,svaka cast. Ima dobar zvuk a i lijepo izgleda,sta vise treba. I ove naljepnice su ti legle samo tako,svaka cast jos jednom,s ukusom ti to. pravo mi se svidja tvoj puntac;);)

hvala druze gdje cuo i gdje necuo :)) trudim se
 
Član
:icon_eek:
punto, a valja.... :D

salim se druze, svaka cast.. nisam ga do sad komentarisao... odlicno auto ;)
 
Član
Duke_Of_Harlem je napisao(la):
eky_123 je napisao(la):
Duke_Of_Harlem je napisao(la):
Odlican razabu,dere guzove :D Puno ljepse sa dvije rore nego sa jednom :123:

thx brate u nedelju se vidimo pa da cujes kako rezi :icon_evil::icon_smile:

nista moracu da provjerim jesul se preformanse poboljsale :D

heheh ;)

sub3r je napisao(la):
:icon_eek:
punto, a valja.... :D

salim se druze, svaka cast.. nisam ga do sad komentarisao... odlicno auto ;)


hvala druze evo koja fotka friske nema im 2h :)
 
Top