Punto HGT Black &White

Punto HGT Black &White

Član
Evo uradio sebi jedan mali video za puntica :)))
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=VvR-NTn9zT4[/video]
 
Član
dobar video,maloprije sam ga vec komentarisao,ali evo nije ni ovdje na odmet. Dobro odradjen video,meni se svidja,svaka cast;););)
 
Član
dobru si ziku odabrao za klipa, dopada mi se skroz... primjetio sam da te neka sijalica zeza, vidim upaljena ti ona lampica na board computer :)
 
Član
Sporting je napisao(la):
dobru si ziku odabrao za klipa, dopada mi se skroz... primjetio sam da te neka sijalica zeza, vidim upaljena ti ona lampica na board computer :)

Hehe, cim skines orginalne sijalice i ugradis one diode ili xenone odma se upali ta lampica, al ako spojis auto na dijagnostiku ne registruje problem nikakav....
I kod mene gori otkako sam kupio auto, ne gasi se :)

Bitno je da ne gori ona od elektronike i da se nikako ne pali sve ostale nek se popale ako oce :)

Fino sredjujes svog punta svaka cast, samo laganica
 
Član
Sutra napokon cu da zadovoljim neke clanove foruma koji su mi govorili da ga spustim malo eheheh eto dosao i taj dan sutra idu krace opruge na fiata nekih 4-5 cm nizi ce da bude nadam se da ste zadovoljni eheheh slike naravno kad se sve uradi
 

IGY

Član
eky_123 je napisao(la):
Sutra napokon cu da zadovoljim neke clanove foruma koji su mi govorili da ga spustim malo eheheh eto dosao i taj dan sutra idu krace opruge na fiata nekih 4-5 cm nizi ce da bude nadam se da ste zadovoljni eheheh slike naravno kad se sve uradi

pa kud ces sad kad svi dizu auta radi zime, snjega itd :)
 
Član
Nece ici 4-5 cm vec 10cm, jer ce snijeg pa se mora tako racunati udaljenost od vozne podloge sretno. nadam se da ce uspjeti.
 
Top