Punto HGT Black &White

Punto HGT Black &White

Član
RE: Punto HGT Black &White ABARTH (PROVJERENO)

super svidja mi se samo da odradimo neke karambolke i mjera
 
Član
M A R E X je napisao(la):
kakva je ono udolina na ljevom blatobranu :D xD

naslonio se neko previse ali sad ce da se farba pa ce mo sve te sitnice izbaciti :) kao sto rekoh ima posla na njemu hehe



edinko je napisao(la):
super svidja mi se samo da odradimo neke karambolke i mjera

sinoc sam ti pricao kakvi su planovi sto se togatice znaci novitec I cao hehe
 
Član
Moram reci da mi se ne svidja ovo k'o fol Brembo caliperi...mislim da nema potrebe za tim maskama i laznim predstavljanjem...kao da ja na skodin motor stavim plastiku 1.8T 20v i odvorim haubu na pisti...
 
Član
tibor987 je napisao(la):
Moram reci da mi se ne svidja ovo k'o fol Brembo caliperi...mislim da nema potrebe za tim maskama i laznim predstavljanjem...kao da ja na skodin motor stavim plastiku 1.8T 20v i odvorim haubu na pisti...

ko fol brembo kaliperi su samo zastita za postojeca kljesta samo lijepo uradjeni ali to je tvoje misljenje i ja ga kao takvo postujem, ja mislim da su lijep detalj :D

DJ_M4rko je napisao(la):
Samo naprijed lagano radi i bit ce extra :)

hvala brate veceras slike novo uradjenih custom farova malo sam se igrao ali je bar do sad prelijepo ispalo veceras slike
 
Član
tibor987 je napisao(la):
Moram reci da mi se ne svidja ovo k'o fol Brembo caliperi...mislim da nema potrebe za tim maskama i laznim predstavljanjem...kao da ja na skodin motor stavim plastiku 1.8T 20v i odvorim haubu na pisti...


Kakve ima veze sto je stavljeno,barem ovako duplo ljepse izgleda :icon_smile:
Pogotovu uz ove felge za zimski rezim :cool:

A sto se tice poklopca motora stavi od 1.8T na fabiju makar ce ljpse izgledat ak vec nece ici :D, ovako nit ide nit izgleda sa fabrickim poklopcem i motoricem:lol:
 
Član
hhhh za brembo ovo je samo stilski dotjerano izgleda radi a sad evo par slika sta se danas radilo
led angel eyes custom jaran i ja radili bgm duze vrijeme al je mislim po meni ispalo da valja po danu ko daylight hhh stvarno su jake diode drama i zmigavac zatamnjen da se dobie efekat malo tamnije unutrasnjosti fara
f3c4a23250c7083d38fd8631e852fda8.jpg

022ce5fc3c773701a2f3beb56098ed0e.jpg

03ce325f3dd1288b510213008ead6bf2.jpg

1c9123ef9874b6e5110164a79f750fd7.jpg

NA OVOJ SLICI SAMO ANGELI UPALJENI :))) ALI KAD GLEDATE NA OKO VIDI SE KAKO TREBA KRUG
5ec916e0ef21c4ee90653ba1bfa51d17.jpg

92f96cc0619d77393ffe8e7f4ea84e3a.jpg

fd51141d63a28f9ec43c611d5809ef71.jpg

idemo dalje sad lagano pripreme za farbanje i lakiranje
 
Član
momci hvala na komentarima. sad malo odmaram dok se ne pripremi sve za farbanje a onda slijedi unutrasnjost :)
 
Top