Punto HGT Black &White

Punto HGT Black &White

Član
Davno sam ja primijetio da ti vodis racuna oko ovih sitnih detalja a i ovaj fazon sa kapicama je dobar...
 
Član
melvin je napisao(la):
Davno sam ja primijetio da ti vodis racuna oko ovih sitnih detalja a i ovaj fazon sa kapicama je dobar...

samo jedva cekam da mi se unutrasnjost zavrsi bit ce to ja mislim pun pogodak
 
Član
dosao red na veliki servis tacnije zubcasti spaneri i vodena pumpa da se mjenjaju :))) nadam se da ce sve proci bez problema slikam ako sta stignem heheh :)))
 
Član
Evo mali update znaci veliki servis odradjen odradjeno je slijedece
1 zamjenjena vodena pumpa koja je bila u jako losem stanju i davala je odvratan dizel zvuk masini koja se sad uopce necuje kao prije sad mi se cak i svidja zvuk zahvaljujuci k&n zracnom filteru
2 spaneri zamjenjeni
3 zubcasti promjenjen koji je bio isto tako u losem stanji ukazali se zubci na poledjini a na zubcima vec zice ivirile
4 promjenjen i mikro remen
5 srednji nosac motora isto tako unisten i dovodio je do osjecanja ljuljanja na rucici mjenjaca
6 odradjena racunarska dijagnostika koja nije pokazivala greske )))))
JA SAM POTPUNO ZADOVOLJAN A TO ZADOVOLJSTVO ME IZASLO 650 KM U VISOKOM KOD MOMKA ZVANOG BUBA STRUCNJAK ZA ITALIJANSKA VOZILA
 
Član
enese druze hvala na lijepim komentarima
Eh danas na poklon legao dvd player sa tv tunerom citacem memori kartica usb bluethoot itd uglavnom upitanju je dvd sa ugradjenim 3,6 inchnim tft lcd-om osjetljivim na dodir na plocicu tako da se moze skinuti da ga ne sanjam navece heheh da se zahvalim clanu edinko na novogodisnjem poklonu :) sutra samo da odletim da pogledam kablo za napajanje da uzmem

evo specifikacije
Model No.: VT-DS350
Product Name : 3.5" Detachable Front Panel One Din Car DVD Player /Radio/TV/Bluetooth
Main Functions :
• Dual Zone Function (Front and Rear) Independent playing
• Play DVD/VCD/CD/MP3/MPEG4/DIVX/CD-
R/WMA/JPEG
• Bluetooth Function (Build-In Microphone at Control Panel)
• FM/SD/USB/RDS ready
• All Region DVD Free

General Information
• Screen : 16:9 Mode 3.5" Digital TFT LCD 480x3(RGB) x234(V) AU Brand.
• DVD loader : Foryou
• DVD Pick up : Hitach
• DVD Solution : Sunplus
• Working temperature : -10 - 50°C
• Power supply : DC 12V
• Power consumption : <10 W
• Bluetooth : Answer, call, talk via car speaker or Microphone (A2DP), Phone book function
Play music directly on Cellphone via Bluetooth.
• AM/FM Tuner : FM/AM/MPX/ Stereo Receiver with 30 Preset stations with RDS function
FM Frequency : 87.5-108.0 MHZ
AM Frequency : 522-1611KHZ
• Video Color System : PAL / NTSC Auto switchable
• Built in TV System : With standard analog TV(PAL/NTSC/SECAM
• Audio output amplifier: 4*45W
• OSD Languages : English
• Video input : 2
• Video output : 1
• Audio output : 4 FR/FL/RR/RL
• TV antenna input: 1
• Radio Aerial input: 1
• Anti-shock mechanism (ESP)
• PBC, Repeat, Random, Resume function
• Full function remote control with OSD
• Picture Control: Brightness/Contrast/Colour/Tint/Reflection adjustable
• Accessories : 1xRemote control; 1xTouch Screen Pen; 1xWire Harness; 1x User's Manual; 1x Set of install screws; 1x Set of removal Keys, 2x Ipod connector
nakon toga unutrasnjost napokon (bas mi se razvuklo i neda mi se da je odradim ali polako nezurim nigdje ) eto toliko za sad :))) i da jos nesto gume 195/45/r16 ako neko ima ljetne da proda nek mi javi na personal
 
hehe,dobar fol,ja sam bas prije par mjeseci kontao ovo uraditi i trazio kod kuce kockica kakvih i nadjem tri kockice od kojih je jedna drvena,druga plsticna a treca manjih dimenzija i posto nisam odma nasao cetiri iste,ja i zabacim tu ideju i nikad da je ostvarim...
svaka cast druze,punto je ko bombona ;)
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
hehe,dobar fol,ja sam bas prije par mjeseci kontao ovo uraditi i trazio kod kuce kockica kakvih i nadjem tri kockice od kojih je jedna drvena,druga plsticna a treca manjih dimenzija i posto nisam odma nasao cetiri iste,ja i zabacim tu ideju i nikad da je ostvarim...
svaka cast druze,punto je ko bombona ;)

hvala druze, ma jbg dosada cuda cini palo mi napamet i hajd reko da napravim, i et ispalo je poprilicno dobro :)))
 
Član
Frenkie-3B je napisao(la):
bello punto pravo,lijepo ti to sredjujes,nekad davno sam imo iste fele borbet na fiat uno turbo

grazzie na jos ljepsem komentaru heheh ma borbetice su zakon kunem se u njih heheh
 
Top