Opel Astra G OPC Bronze Edition

Opel Astra G OPC Bronze Edition

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Eo ga mini update totalno nenadano , izletilo pojacalce za buduce sisteme Alpine Mrp-f240 , bas ono sto sam trazio , stanje nije neko za pohvaliti al bitno je da je ispravno i tako se nece vidjeti



Sad ostaje da se nabave SPG-17CS i SPG-17C2 i STP da se malo dampira i muzikica gotova
 
Evo ga stigao i nosac cukice konacno , opet nije to taj sto sam trazio ali posluzit ce uz malo prepravke bit ce to fabrika





i takodje felge sam odvukao na lakiranje bit ce slike pocetkom sedmice , uglavnom izabrao sam zlatnu boju od Subaru-a

 
Član
Little Dragon je napisao(la):
ovo je mozda 10ti put od kako sam ofarbao auto da perem na ovim automatskim i nikad nista nisam primjetio da su napravili neku stetu i parnice , ne perem stalno bas rijetko ovako kad mi je mrsko susiti po zimi :) inace sve sam perem , mislim da par pranja nece nista biti a i tako mora na jos jedno poliranje poslije tretnama sredjivanja packica :)

jos par puta mozes dok su jos nove... mene kad srce nije spucalo kad je izaslo auto:icon_mad: a jaran kupio peticu novu tri dana je vozo i na cetke jaoooo auta sbe kruzne ogrebotine :lol:
 
Legend
dokazano je na par testova da ove cetke najvise stete lak..
mozda nakon par puta neces vidjeti golim okom da je "ostcen" ali nakon vise pranja hoces sigurno..
 
Član
al se tebi neda naci odgovarajuci nosac,baksuz pa hajd...
a sto se tice pranja,samousluzna praona tito,ubacis markicu,pistolj u ruke i deri sam :icon_biggrin:
 

JD.

Član
Little Dragon je napisao(la):
ovo je mozda 10ti put od kako sam ofarbao auto da perem na ovim automatskim i nikad nista nisam primjetio da su napravili neku stetu i parnice , ne perem stalno bas rijetko ovako kad mi je mrsko susiti po zimi :) inace sve sam perem , mislim da par pranja nece nista biti a i tako mora na jos jedno poliranje poslije tretnama sredjivanja packica :)


ti si lud...

sta imas susiti auto uopste, operi ga za 2-3 KM na samousluznoj praonici, napravi krug po gradu i suho ti auto

cuj cetke, ne mogu da vjerujem... pa pogledaj meni na sta lice krov i hauba zato sto sam prao na tim automatskim praonicama kad su tek pocele...
 
Evo ga svjeze slike , samo su 2 za sada jer sam prisustvovao farbanju pa nisam htio da ulazim samo onako kroz staklo komore bacio dvije slike , abd sutra kod ferhatovica na postavku pa ce biti jos slikica a kasnije postavim i malo slika vozilice kako moje tako i od lakirera i neke njihove projekte , za sad spricung :cool:


 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top