Opel Astra G OPC Bronze Edition

Opel Astra G OPC Bronze Edition

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
hehehe jedva sam ga i ja vidio kako se sve potrefilo sad cu konacno da se navozam :D

Evo sad malo slikica Astre na bivsim felama i malo auta kod maistora da se vidi s cim covjek radi , bijeli audi i bijela petica su od sinova a Braco voli ove djipcine i radi sebi plavog range-a al bas detaljno do sarafa , momci su danas nabacili neke opasne fele a ja sam svrsavao na ove BBS-ice sa petice , takodje ima i nekih motora uglavnom fin vozni park :D








Malo auta musterija...





ovo su vani auta unutra u radionici ima jos 5-6 auta tako da ljudi razvaljuju, a sad i malo slika Astrice u podu


 
Član
kako ti se onaj mob nije pokvario kada si slikao ove prve 2 slike :icon_question:
p.s. ja bi je ostavio i na ovim felgama :D
 
razmisljao sam o tome , radio i u PS-u al ne znam nekako mi je previse nisam bas u tom fazonu a pored toga je jako tesko naci samo nastavak ovakav remus morao bi kupiti citav lonac i baciti ga odsjeci samo roru
 
ovaj čiča što farba haman neki narkos :lol: :lol: :lol: dok bez maske radi :lol: :lol: :lol:
btw. nice boja a i felne samo tako sve rijeci su suvisne ;) ;)
 
Član
jebote al joj stoje ove felge sto su sad na autu :icon_eek: napravi jos koju sliku na njima trebas i ove malo furati nekako se uklapaju uz kompletan izgled auta :D:cool:
 
To su moje bivse fele izvuci cu je danas malo na njima da uslikam al nezamislivo je voziti na njima ne bi mogao izaci iz lakirnice :D
 
Član
Ako moras kupovati lonac i bacat ga ... onda nemoj , ne isplati ti se ... radi obicne rore ...


Nego bil mogao kad osjeces tu roru pa da na lonac navaris neku drugu i prodas :) Prodajes onda kompletan remus lonac samo s drugom rorom..
 
jedino tako al opet nije niko lud remus lonac a sklj rora na njemu :D vidjet cemo otom potom to su vec preseravanja treba bitnije stvari rijesiti
 
Član
Fina pravo boja felgi..... hahah joj kod ovog majstora sve neki dzipovi ..... xD xD golf audi land rover xD xD
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top