Opel Astra G OPC Bronze Edition

Opel Astra G OPC Bronze Edition

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
a meni nest ne stoje te trenutne felge, djeluju premalo u odnosu na ostatak auta, a nemoj jos jednu roru, nema smisla uz ovakav stil koji je extra do sad. :icon_eek:
 
felge sam zato i prodao sto su pomalene :) , a rora nece ici kao sto rekoh preseravanje :) , a sad za ove zlatne sam malo skeptican nadam se da cu sutra pormjeniti misljenje
 
Član
Jesu ove sad na autu male al je zanimljiv model al ajd ne bitno i onak si ih prodo :D

A ove tvoje i onak nisam vidio da iko ima jos sad u zlatnoj boji bit ce unikatno :cool:
Jesi i cepove farbo u boju felgi ?
 
one su bile pravo zanimljive ali problem je sto su krajnji djelovi crni i jos kao ima falca pa su vizuelno felgu smanjile , a ove su jako unikatne DTM felge to ti sve govori , cepove nisam jer moram praviti nove , fabricki mi ne mogu naprijed stati moram sa malim ispupcenjem napraviti neke pa ako neko zna nekoga da pravi cepove u blizini Sarajeva nek ostavi kontakt ili pik , a evo malo slika moji bivsi felgi , kupljene su nove tada placene 1500km naravno bez guma , Dotz Shuriken 17"





i onda razocarenje kad su montirane :lol:

 
Član
a dobro izgledaju ove shuriken, ne znam bil se mogli ovi rubovi skroz ispolirat da nema ovog crnog, mozda bi onda falc dosao vise do izrazaja.
 
je.. te ku..c daj ba jos slika usliko je s Trebevica malo blize i tak to
a vidi se da je s ovi felnama ;) pun pogodak
dugo ih se navozo ;)
sretno ;)
 
Član
Bas vala Amere ja evo cekam kakvih konkretnih slika 100 godina... skrtiji si od mene na slikama :lol: :lol: :lol:
 
Član
Bas vala Amere ja evo cekam kakvih konkretnih slika 100 godina... skrtiji si od mene na slikama :lol: :lol: :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top