Opel Astra G OPC Bronze Edition

Opel Astra G OPC Bronze Edition

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
hehehe Pjesme gotivne :) ma brete jebo fele stavi celicare :) salim se naravno, ofarbaj felge u boju auta :D
 
Evo ga stigao i volan sa farbanja , prezadovoljan sam radom mojih lakirera a sad i dobrih prijatelja , znaci ako ko hoce kvalitet Braco u Nahorevu moje preporuke samo bez srkleta i sve ce biti savresno :cool:

Evo slikica kakav je bio:



A evo ga sada :cool:




Na autu se stalno nesto raducka al kao sto rekoh servise ulja i ostale dzidze sto radi svaki smrtnik necu da objavljujem jer to nema veze sa tuningom , eto jedino sto se uzima malo drugacije ulje koji nije ni jeftino , isao sam gledati naravno unaprijed sve kao sto i volim da provjerim i Selenia Racing 10W60 6L 130km , imaju na stanju kome treba Fiat centar gore ima , ja cu uzimati pocetkom mjeseca pa ako kome bude trebalo da se sta provjeri tu sam
 
najgore sto nije bio bijeli nego bivsi vlasnik volana je malo zivcan covjek i sve je nokitoma ogulio do bjelog :D inace hvala :lol:
 
ovo je mozda 10ti put od kako sam ofarbao auto da perem na ovim automatskim i nikad nista nisam primjetio da su napravili neku stetu i parnice , ne perem stalno bas rijetko ovako kad mi je mrsko susiti po zimi :) inace sve sam perem , mislim da par pranja nece nista biti a i tako mora na jos jedno poliranje poslije tretnama sredjivanja packica :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top