Opel Astra G OPC Bronze Edition

Opel Astra G OPC Bronze Edition

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
crno srce poliran falc
crno srce zlatni falc
zlatno srce zlatni falc ali boja suhog zlata :lol:
 
zlatna za mene top na tu boju :cool: nemoj crno, na crnoj se svaki q...c vidi i svaka mrva prasine, imao sam crno i vala isto je tesko odrzavat cistim kao i bijelo, vjeruj mi. ;)
 

JD.

Član
najljepse su ti takve kakve su sad, naravno da ih odradis na novo da bude bez ogrebotine...

ako vec moras mjenjati onda jedino zlatne od svih ovih, nemoj sad pravit cirkus od auta sa felgama...
 
Jesam ali modele sto trazim su skupi a polovnjaka skoro pa nema , na Opel forumima stoji odavno oglas da mjenjam za te felge uz doplatu a radi se o OPC modelima samo , nista drugo ne dolazi u obzir jer ove felge koje su kod mene su rijetke , pravljene su za Opel Omega Evo500 model koja je limitirana a to je bila serija hajmo reci za staze sto znaci da su felge lagane i jake ko tombe , tako da mene ne fura sad neki spejs satl izgled da budu upadljive vise me privlaci historija felge :cool:
 
Član
Amel SF2 je napisao(la):
Bijela :icon_question:

2n88zf7.jpg

Brate bijela definitivno stoji :) uradis bijelu perlasent kao sto sam ja na astri imao boju felgi znas kako ce mocno izgledati :)
 
Član
Odes lijepo u prodavnicu boja i lakova i listas fino kataloge i nadjes koja ti se svidja i koja je najbliza ovome, u krajnjem slucaju fino sa cikom sto radi mjesaj boje dok nedobijes ovo sto hoces...

ko ti moze napamet znat koja je nijansa boje na ovim gore slikama, ni na jednom gore autu nije ista boja ;)
 
Član
boju sa ovih slika, istu neces nikad fakticno naci... jer zavisi i od aparata, filtera, pa na kojem monitoru se gleda(postavke),... sve to utice kako je u stvarnosti, a kako na slici ;)

i sam sam trazio, nasao xx zlatnih, ali nista to dok uzivo ne uzmes barem primjer i prislonis vani na suncu... pa gledas sa strana kako to otprilike izgleda... nadjes koji najvise odgovara, pa ako treba malo miksaj, kvalieta lak i ostalo, sve utice na krajni rezultat
 
Little Dragon je napisao(la):
bogami ove zadnje su najbolje , to je koliko vidim kombinacija crno srce a falc poliran ili sivi?

ako mislis na moj rad,boja moze biti crna ili tvoja sa auta,a dio falca je ispoliran nije siv i obrati paznju nisu samo krakovi u boji,nego i dio falca ;)
 
Dobro je vise po tebi spamanja , kad vec pisemo da zamolim jos jednom PS cunere da mi urade felge u boju koju sam postavio na zadnjim slikama u temi , tu nijansu niko nije uradio pa samo da vidim kako ce izgledati ili jos neke nijanse zlatne al samo svijetlije nemojte one bas tamne zarke
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top