Oldschool limited

Oldschool limited

RE: Oldschool - legende u LIMITIRANIM serijama - BMW 3.3 Li

GaRGa je napisao(la):
Drug ne znam da li je limitirana serija ali meni je jedan od drazih old school automobila
Jaguar XK 120 najroadster ikad :D

Slažem se da je predobar ali više sam se fokusirao na automobile iz 70.-ih i 80-ih
Ovaj Jaguar više pripada pravim oldtimerima ;)
 
Član
RE: Oldschool - legende u LIMITIRANIM serijama - BMW 3.3 Li

Lancia Delta HF Integrale EVO1 Cabrio.

Radi se o integralki cabrio izrađenoj na žalost ili možda prije na sreću u samo 2 primjerka.
Prvo je 1992. godine napravit jedan primjerak od strane Zagata za velikog bosa Agnelia , na osnovi EVO1 verzije , blago oslabljene na 151kw.
Onda su nakon toga , specijalisti za Lanciu Deltu , il Cavallino , na osnovu originalnih Zagatovih nacrta napravili drugi primjerak.



lanciaintegrale8.jpg

20060407_LDCS_Treffen_Turin_gross_160-1-600x399.jpg
cimg25370dx.jpg
20060407_LDCS_Treffen_Turin_gross_157-1-600x399.jpg
100_0953_185d3a.jpg
100_0949_1748ac.jpg
100_0948_1656cb.jpg
100_0947_102de7.jpg
20060407_LDCS_Treffen_Turin_gross_163.jpg

100_0952_1dc548.jpg
 
RE: Oldschool - legende u LIMITIRANIM serijama - BMW 3.3 Li

Very nice!
Znam za jako mnogo posebnih i rijetkih automobila, ali za ovo stvarno nikada nisam čuo. :icon_smile: ;)
 
Član
RE: Oldschool - legende u LIMITIRANIM serijama - Lancia Delta EVO1 Cabrio Zagato

Traljavo mi ovo nekako izgleda, tačno krov ne stoji kako treba.:icon_rolleyes:
 
RE: Oldschool - legende u LIMITIRANIM serijama - Lancia Delta EVO1 Cabrio Zagato

Nije to auto za svaki dan, ovo je kolekcionarski model, koji je uglavnom negdje izložen, ako i ima nekih sitnica koje nisu dorađane, one su zanemarive :icon_biggrin:
 
Član
RE: Oldschool - legende u LIMITIRANIM serijama - Lancia Delta EVO1 Cabrio Zagato

Porschefan je napisao(la):
Nije to auto za svaki dan, ovo je kolekcionarski model, koji je uglavnom negdje izložen, ako i ima nekih sitnica koje nisu dorađane, one su zanemarive :icon_biggrin:

Čitav zadnji kraj ne mogu da zanemarim, kao da je na silu napravljen da bude poseban, a ispao ružan. Mislim, nemojte me pogrešno razumjeti, zažmurio bih i ja na jedno oko, ali vidi se da auto nije u skladu nekakvom. Zadnja klupa, zadnje obloge sa strane, ovaj prekrivač sa ovim nitnama, krov nekako štrči i visi,...
 
Član
RE: Oldschool - legende u LIMITIRANIM serijama - BMW 3.3 Li

Porschefan je napisao(la):
Very nice!
Znam za jako mnogo posebnih i rijetkih automobila, ali za ovo stvarno nikada nisam čuo. :icon_smile: ;)
Nisam ni ja znao do juče da postoji:icon_smile:
Nego ovih dana non stop tražim nešto o Lanciama ,kad naletih na ovo.
 
RE: Oldschool - legende u LIMITIRANIM serijama

MERCEDES 190E Evo1 - power pack (1989.)

190pp1.jpg


190pp2.jpg


190pp3.jpg


190pp4.jpg


190pp5.jpg


190 2.5-16 Evolution 1 je već postavljen u ovoj temi, i poznato je da je proizvedeno 502 primjerka, sa motorom snage 204 ks, ali unutar tog broja postoji i jedna jako mala još posebnija serija, sa originalnim AMG power packom i još nekim dodacima u kabini, kao što su novi instrumenti.
Motor je u principu isti, redni 4 16v, 2500ccm, ali izmjenom rada bregastih osovina, upravljačke elektronike motora i usisnog i ispušnog sistema, izvučeno je još 20ks, ukupno 225ks.
Performanse su poboljšane ali najveći produkt svega toga je prilično velika ekskluzivnost i rijetkost.
60 primjeraka je izašlo iz tvornice sa ovim dodatkom, koji je koštao nenormalnih 20000 DM. :icon_eek:
 
Član
RE: Oldschool - legende u LIMITIRANIM serijama - Mercedes 190E Evo1 power pack

sjooo sjedista ko da su ih u Visokom sašili :D
 
Član
RE: Oldschool - legende u LIMITIRANIM serijama - Mercedes 190E Evo1 power pack

hahaha, jes vala.

Ovo je prava mečka:icon_biggrin:

Al 20.000,0 maraka tada:icon_eek:
 
RE: Oldschool - legende u LIMITIRANIM serijama - Mercedes 190E Evo1 power pack

Imao sam prilike voziti ovog BMW-a '84 godina čisti M :icon_smile: ala osjećaja i Mercedes ovaj W201 ako se ne varam AMG ono što me impresioniralo na mečki su keramičke pločice i fazon spustanja i dizanja vozila na gumb, mErcedes je mislim bio '87 ako se ne varam, inače imam kuma koji nije normalan i samo to voza pa kad dodje iz CH ukradem mu na par sati da se istresem :)
 
RE: Oldschool - legende u LIMITIRANIM serijama

VW GOLF GTI 16S Match (1988.)

gti16s1.jpg


gti16s2.jpg


gti16s6.jpg


gti16s4.jpg


gti16s3.jpg


gti16s5.jpg


Ovo je specijlana limitirana serija legendarnog mk2 GTI za francusko tržište. Oznaka 16S dolazi od francuske riječi 16 Soupapes - 16 ventila.
Vanjski izgled je specifičan zbog toga što je dolazio samo u jednoj boji - crnoj, alu BBS felge, i lajsne karakteristične za Match Line seriju Golfa 2.
Na vratima svaki primjerak ima serijski broj.
Unutrašnjost je također posebna, jer je ugrađeno skoro sve što se u to vrijeme nudilo od opreme: servo volan presvučen kožom, el podizači, šiber, centralno zaključavanje, digitalni instrumenti, ABS kočnice.
Motor je standardni KR 1.8 16v od 139 ks.

Svaki primjerak je potpuno isti, a proizvedeno ih je 1200.
 
Top