Okupljanje MOSTAR u nedelju na pisti

Okupljanje MOSTAR u nedelju na pisti

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Okupljanje MOSTAR u nedelju na pisti - bhtuning.com

haha jbg taj crveni cuvam u avataru za uspomenu to je moja prva ljubav a moj je odavno onaj crni 4 vrata na 17kama :) i sa 4 auspuha nazad ono kad nestane goriva da ga ko karijolu vozam :p
btw. koji je motor kod tebe u fordilaku?
 
Početnik
RE: Okupljanje MOSTAR u nedelju na pisti - bhtuning.com

The_Dag je napisao(la):
Ma bilo je ok,doduse kratko sam bio,malo se tibor najeo moje nafte i et :icon_biggrin: a ja se najeo hondinih izduvnih gasova,al sam se zbunio jer nisam znao ko je bmwscaner jer nije bilo nijednog crvenog bmw-a,al et... sve u svemu dobro ;)



cek, jesi li ti onaj sto se tibor pozdravio sa tobom maloprije na semaforu, na tekiji? hehe




EVO SLIKA DA SE VIDI KAKO SE KORISTI ŠANK SA HONDE :) :)
malo se mi jos vozali okolo po gradu i tako..



 
Član
RE: Okupljanje MOSTAR u nedelju na pisti - bhtuning.com

bmwscaner je napisao(la):
haha jbg taj crveni cuvam u avataru za uspomenu to je moja prva ljubav a moj je odavno onaj crni 4 vrata na 17kama :) i sa 4 auspuha nazad ono kad nestane goriva da ga ko karijolu vozam :p
btw. koji je motor kod tebe u fordilaku?

1.8 TDdi


@ HONEY
Jesam,glavom i bradom;)
 
Član
RE: Okupljanje MOSTAR u nedelju na pisti - bhtuning.com

Ja nazalost nisam mogao doci, rekli nam da su najavili kisu preko vikenda pa nismo ni otisli na Jadran ko sto smo planirali pa usput da svratimo na meet:icon_sad: al nema veze eto nas ubrzo u MO ;)
 
Legend
RE: Okupljanje MOSTAR u nedelju na pisti - bhtuning.com

dobar.. steta sto je los snimak :(
 
Početnik
blindery je napisao(la):
HONEY je napisao(la):
http://www.youtube.com/watch?v=0x6gvxYcTmE

Skroz losa kvaliteta snimke, ali ipak se vidi golf leti !



a sa tudjeg je mobitela, prebacili na moj pa ja stavio, neznam zasto snimak tako trza.

e sad sam konacno zadovoljan oko golfa, mislim da bez nitra ce raditi 11 sec
 
Član
RE: Okupljanje MOSTAR u nedelju na pisti - bhtuning.com

los snimak al ide:D
sajidovo auto odlicno a i od anesa golf je super
poz za sve :D
bas mi krivo sto nisam mogao doc :(
 
Član
RE: Okupljanje MOSTAR u nedelju na pisti - bhtuning.com

opet cemo se mi skupiti BMW CLUB LJUBUŠKI je uvjek spreman za akciju :) samo javite kad se okupljamo da nabavimo viska guma haha danas smo ostavili 10 komada na asfaltu piste LOL
 
Član
@ The_Dag: shuti ti tamo traktorasu, ne znam cega vise imash od mene, okretnog ili konja :D cekaj dok na puhalici budem, pas vidit belaja :cool:
 
Član
snimke ce biti cim josko ufati vremena da podigne snimao je i onaj momak sa onim kecom sta je doso i on ima fine snimke vjrovatno
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top