Okupljanje MOSTAR u nedelju na pisti

Okupljanje MOSTAR u nedelju na pisti

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
ovdje kad sam sliko bilo je nesto malo prije 5

http://fotke.bhtuning.com/fotka/96b149715262523a056eec13bbb526c797222.jpg

sve prazno,sad ne mogu maznut auto,stara ce kuci doci pa da se ne sretnemo na magistrali u pm:icon_evil: a otisao bi ako tko ima
 
Naravno da je bilo Josko dosao 10 do 5 a ostali malo kasnili dosao Scaner oko 5 i 20 sa jos 2 BMW poslije njega Roman bio Tibor Said,Anes i jos neke raje sve u svemu bilo nekih desetak auta
 
BHT Ovisnik
RE: Okupljanje MOSTAR u nedelju na pisti - bhtuning.com

ja bio sve gotovo do 5,doso sa svojim dizelom bimoto kađom, 5 do 5 nije bio nitko,reko ode ja nazad,samo neka zenska se ucila voziti
 
Član
RE: Okupljanje MOSTAR u nedelju na pisti - bhtuning.com

bimoto:lol:
to te dvojica gurala jel:lol:
 
BHT Ovisnik
RE: Okupljanje MOSTAR u nedelju na pisti - bhtuning.com

jedan gura drugi zanosi:D neka spamamo temu:D
 
Član
RE: Okupljanje MOSTAR u nedelju na pisti - bhtuning.com

bilo ok doslo 5 kockulja iz ljubuskog kako sam i najavio :) oko 1000 konja bmw-ova hhahahahha malo se potezali gume palili i bokove bacali i tako to druzli se uglavnom
black knight bio honda prejebena sa matom fino slozen auto probali smo se i ide bmw bolje :)
sa joskom isto nece njegova drla bez nitra :)
i ekipa moja standardna iz ljubuskog svi smo se medjusobno probali kako i sta to
a repo potezao golfa zvuk ubija ispaljivanje isto i ubrzanje djavlu malo :)
uglavnom malo probao auto da vidim sta di klapa i sta nevalja jbg ipak treba vuc 17ke i to sa losim gumama a lamela je skoro pa sasuta do kraja sad znam sta fali da ide jos malkice bolje steta sto nije bilo vise mostaraca da odmjerimo snage sa njima danas su ljubusaci prevladavali na pisti hehe :)

CoL3-99 je napisao(la):
ja bio sve gotovo do 5,doso sa svojim dizelom bimoto kađom, 5 do 5 nije bio nitko,reko ode ja nazad,samo neka zenska se ucila voziti

a ta zenska se usrala ko grlica kad smo protutnjali :)
 
BHT Ovisnik
RE: Okupljanje MOSTAR u nedelju na pisti - bhtuning.com

sve bi vas podero moj bimoto da sam ostao jos malo:lol:
 
Početnik
pa nije bilo stvarno lose..

najvise bmw-a bilo, Said sa hondom ide isto dosta dobro.. iako je Scaner sa BMW bio malo jaci :cool:

ja sam prezadovoljan snagom, samo sad upravo radi dosta vece snage mi uzasno proklizava u prvoj brzini i na slickovima, ali sredit cu i to koliko se dadne..


dok mi raja posalje slika, pa ih budem stavio
 
Član
RE: Okupljanje MOSTAR u nedelju na pisti - bhtuning.com

hehe svi sa bmw-ovima smo na zicama kuci otisli imat ce gumar posla sutra LOL
 
Član
RE: Okupljanje MOSTAR u nedelju na pisti - bhtuning.com

Ma bilo je ok,doduse kratko sam bio,malo se tibor najeo moje nafte i et :icon_biggrin: a ja se najeo hondinih izduvnih gasova,al sam se zbunio jer nisam znao ko je bmwscaner jer nije bilo nijednog crvenog bmw-a,al et... sve u svemu dobro ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top