Okupljanje MOSTAR u nedelju na pisti

Okupljanje MOSTAR u nedelju na pisti

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Jao sranja juce s curom poso nemogu je ispalit prvi izlazak :icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry: Doso bi i ja s kockom taman da izbucam skenera :( jao sranja aaaaa
 
Član
pa povedi i curu, nek okusi malo spaljene gume i oktana, nek zna u sta se upusta cim je s tobom posla :cool:
 
Početnik
cnic_gsi je napisao(la):
Jao sranja juce s curom poso nemogu je ispalit prvi izlazak :icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry: Doso bi i ja s kockom taman da izbucam skenera :( jao sranja aaaaa



odmah joj daj do znanja ko je gazda i cime se bavis ! :icon_biggrin:
 
BHT Ovisnik
evo vamo malo kisice rosi na pisti,ocel biti toga da vidim ocul ici ili cu druge ploanove odraditi
 
Početnik
CoL3-99 je napisao(la):
evo vamo malo kisice rosi na pisti,ocel biti toga da vidim ocul ici ili cu druge ploanove odraditi


bit ce..

po prognozi i stoji da trenutno moze biti malo kise, ali razvedravanje slijedi i oko 17h i nadalje nebi je smjelo nikako ni biti.
taman bi nam moglo pogodovati hladnije vrijeme
 
BHT Ovisnik
sto se tice temperature extra je:cool: ako se moji zadrze duze u gradu maznut cu auto starom pa najvjerojatnije dođem
 
Član
povedi curu jebote moja dolazi samnom ona je tuning rekvizit u kocki hahaha a nema nista kod mene od trkanja velika demolirao sam 17ke po gradu sinoc haha a bit ce bokova finih ako nista dolaze 2 kocke 325 2 komada 325 24v i jedan 318is mozda bude i onaj crveni gsi ali nije sigurno

i majketi kakvo je izlazenje sa curom prije mraka hahahahhaa
 
BHT Ovisnik
daj niđe veze,ja isao sa kadetom oko 4 na pistu nigdje nikoga nema,bas prazno i ja malo kadeta pod rucnom okreco onuda,glupirao se jedno 20 min sa prijateljom i odem kuci,sad opet isao,doso nema ni 5 minuta,nigdje zive duse,samo neka zena sa golfom se uci voziti:icon_rolleyes: valjda bi netko dosao malo prije 5,ne moguce da svi kasnite :icon_twisted:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top