Okupljanje MOSTAR u nedelju na pisti

Okupljanje MOSTAR u nedelju na pisti

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
bilo je exstra bilo je i auta dobri... bice i slika za koji dan...

badboy je napisao(la):
cija je ovo honda ....

jeste mocna jebote ...

pazi golfa tamo,meni se ucinilo kao da je dzip i lambo vrata ..

................................

dobar dzip samo sto je 4 cm od zemlje..
 
Član
Ipak, zajebi sve, ekipa i zderanje na spojleru mi je highlight veceri + zajebancija... Anes, Sayid, Djoxy, Repo i ostala ekipa, nema dalje :cool:
 
Član
evo par slika s piste.. bilo je ludilo do kasni sati...
[attachment=22313]
[attachment=22314]
[attachment=22315]
[attachment=22316]
 
Početnik
HONEY je napisao(la):
ZAGRIJAVANJE PRED POKORENJE BALKANA : SAYID & TURBO HONEY








joj qme cijenim imas dobro, brzo super auto svaka cast, ali ove izjave su mi presmijesne majke mi moje. cuj pred pokoravanje balkana, ajd zelim ti najbolje vrijeme balkana da napravish, ali kad covjek gleda sta ti pises, ima osjecaj da je to neki balavac od 14 godina koji se samo lozi i nista vishe... pusti se tih djecijih izjava ziv bio. nikako mi nisi jasan lik majke mi moje.
 
Član
Default je napisao(la):
HONEY je napisao(la):
ZAGRIJAVANJE PRED POKORENJE BALKANA : SAYID & TURBO HONEY








joj qme cijenim imas dobro, brzo super auto svaka cast, ali ove izjave su mi presmijesne majke mi moje. cuj pred pokoravanje balkana, ajd zelim ti najbolje vrijeme balkana da napravish, ali kad covjek gleda sta ti pises, ima osjecaj da je to neki balavac od 14 godina koji se samo lozi i nista vishe... pusti se tih djecijih izjava ziv bio. nikako mi nisi jasan lik majke mi moje.
Podjednako misljenje!
Auto je zaista jako i kompetentno bar koliko ja mogu da zakljucim ali na kojim si ti zavjerama protiv tebe i pokoravanju zemalja i naroda?!
A na kraju svega mnogo je bolje kada cutis a sve pobjedis i onda se samo nasmijes.....zar ne?
 
Član
vidio sam anesa u gradu voza se po starom i ovu crnu hondu honda je zlo a i anesov golf je dobar bar meni
 
Član
ehhh jesi se ti davore nasao da mu kazes ...

ti si covjeku prije neki dan odmah zapeo za mater samo sto se prestavio ...

cccc


:icon_mad::icon_mad:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top