Okupljanje MOSTAR u nedelju na pisti

Okupljanje MOSTAR u nedelju na pisti

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
badboy je napisao(la):
ehhh jesi se ti davore nasao da mu kazes ...

ti si covjeku prije neki dan odmah zapeo za mater samo sto se prestavio ...

cccc


:icon_mad::icon_mad:

kakve to junache ima veze sa ovom temom?
 
Član
lako je srat po drugima prvo sebe valja pogledat kome ne pase sta covjek prica neka ne cita vise teme u kojima se on javlja i cao
mirna bosna a i sire :lol:
 
Početnik
HerrNuki je napisao(la):
lako je srat po drugima prvo sebe valja pogledat kome ne pase sta covjek prica neka ne cita vise teme u kojima se on javlja i cao
mirna bosna a i sire :lol:

sta ti bidonu ba pricas? nisam momku nista ruzno rekao, nasuprot sa najboljom namjerom mu kazem... a ljepotane daj nam postavi sliku da vidimo koliko se ti ogledash majke ti tvoje. sigurno neki poluretard sa razmisljanjem djeteta od 6 godina.
 
Član
Default je napisao(la):
HerrNuki je napisao(la):
lako je srat po drugima prvo sebe valja pogledat kome ne pase sta covjek prica neka ne cita vise teme u kojima se on javlja i cao
mirna bosna a i sire :lol:

sta ti bidonu ba pricas? nisam momku nista ruzno rekao, nasuprot sa najboljom namjerom mu kazem... a ljepotane daj nam postavi sliku da vidimo koliko se ti ogledash majke ti tvoje. sigurno neki poluretard sa razmisljanjem djeteta od 6 godina.

momak jesam se tebi obratio NISAM
to sto si se nasao u mom postu dovoljno govori o tvom misljenju i namjeri :)
:123: picim u vrtiC
 
Početnik
HONEY je napisao(la):
otpusite lagano, posljednji ste kojima cu se pravdati

opravdaj se ti sam sebi napokon...

a ti hernuki bujrum PM ako imas sta pametno da kazes, a na te sablonske seljakluke nepadam.
 
Član
Default je napisao(la):
HONEY je napisao(la):
otpusite lagano, posljednji ste kojima cu se pravdati

opravdaj se ti sam sebi napokon...

a ti hernuki bujrum PM ako imas sta pametno da kazes, a na te sablonske seljakluke nepadam.

oooo momak nisam ti se obratio ni u prvom postu a nije mi bila namjera nikog uvrijedit niti napadat nego stvarno je dosta preseravanja
kao sto sam rekao kome ne pase neka ne cita a ne samo citati i traziti dlaku u jajetu pa onda dizat igranku sta je ko rekao a sta ne

zasto zbog poedinaca (ne mislim na tebe default ni bilo koga drugog znaju se oni dobro) da raja koju stvarno interesuje kako je taj golf sklapan bude uskracena za to.
:icon_exclaim:
 
Član
Default je napisao(la):
HONEY je napisao(la):
otpusite lagano, posljednji ste kojima cu se pravdati

opravdaj se ti sam sebi napokon...

a ti hernuki bujrum PM ako imas sta pametno da kazes, a na te sablonske seljakluke nepadam.

pa ono sto ti se nesvidja nekomentiras ,a ne ovako da se na svakoj temi svadjamo .

:icon_exclaim:
 
Član
Anes i Tiba

http://www.youtube.com/watch?v=nomFpNsET_M

Bimer sa piste

http://www.youtube.com/watch?v=kUTt0KQuyYE

Bice jos snimaka sa okupljanja, uskoro, pozz
 
Član
http://www.youtube.com/watch?v=uqOl4-vVnV0

Scaneru evo ga,i nek drkaju na video ovi sa nokijama kad vide kako LG snimab:icon_biggrin:
 
BHT Ovisnik
fuck lg,ja sam prezadovoljan snimokom u n95:D btew dobar video,kud nisam dosao malo kasnije
 
Član
badboy je napisao(la):
ehhh jesi se ti davore nasao da mu kazes ...

ti si covjeku prije neki dan odmah zapeo za mater samo sto se prestavio ...

cccc


:icon_mad::icon_mad:

Prvo to je bila sala( meni je bio signature na taj fazon jedno pola mjeseca ako ne i vise!!) a kakve to veze ima.
Ja sam samo rekao da su izjave smjesne i to dobro namjerno sada ako to neko shvati kao uvredu to je njegov problem ali opet ja ne vidim nikako gdje sam ja TEBE spomenuo u bilo cemu pa se javljas?!??
Iskreno meni je svejedno kako ce to auto ici!A ta je prica spomenuta samo jer honey spominje stalno neke ljude koji ga sputavaju pa zato sam i rekao cutis i kada pobjedis nasmijes se i gotovo (samim tim budes mnoogo bolji od njih ((ko god da su )))
Kapirash
 
Početnik
HerrNuki je napisao(la):
zasto zbog poedinaca (ne mislim na tebe default ni bilo koga drugog znaju se oni dobro) da raja koju stvarno interesuje kako je taj golf sklapan bude uskracena za to.
:icon_exclaim:



bit ce ponovo tema, bas radi toga. za one koji su posteni i koje zanima.
administratori su tu da zastite takve stvari od namjernih provokacija, to su valjda u stanju i ispuniti.

prvi ja hocu da prikazem sta je sve trebalo uraditi da se napravi gradski auto za zajebanciju + auto za 402 da dere sve --- u jednom autu.
jer lakse je naklepati sklopociju samo da ide i sve razvaliti po njoj, nego si napraviti auto s kojim ides na pice.
boli me kad vidim da neki misle da je trebalo "samo staviti 6 brzina mjenjac", "samo ovo...", "samo ono...", a nemaju pojma.

sve ce biti ok ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top