okupljanje : mostar-pista 06.12.2009 & 22.11.2009 FOTO+VIDEO

okupljanje : mostar-pista 06.12.2009 & 22.11.2009 FOTO+VIDEO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
sandy_mo je napisao(la):
GocaS6 je napisao(la):
Bi li se netko potegao sa jednim dieselom :icon_smile:?

Bi ja, imam i ja jednog disela :)



btw. Goca pozdravio te Ivica sto te sa dizelom dero uz Bradinu

Hahaha oprosti koji je to Ivica :lol:? Nešto se ne sjećam da me je itko oderao uz Bradinu pogotovo sa dieselom :D jedino možda ako nije bilo jedno pola metra snijega :D...

Ah da, kakav je meet ako se nitko ne poteže :icon_smile:?

I ovaj da, ako nađete neko brzo auto ponesite sve para što imate i zovnite doći ću ja sa ovim dimnjačarom mog frenda ;)
 
Član
GocaS6 je napisao(la):
sandy_mo je napisao(la):
GocaS6 je napisao(la):
Bi li se netko potegao sa jednim dieselom :icon_smile:?

Bi ja, imam i ja jednog disela :)



btw. Goca pozdravio te Ivica sto te sa dizelom dero uz Bradinu

Hahaha oprosti koji je to Ivica :lol:? Nešto se ne sjećam da me je itko oderao uz Bradinu pogotovo sa dieselom :D jedino možda ako nije bilo jedno pola metra snijega :D...

Ah da, kakav je meet ako se nitko ne poteže :icon_smile:?

I ovaj da, ako nađete neko brzo auto ponesite sve para što imate i zovnite doći ću ja sa ovim dimnjačarom mog frenda ;)
hah do bradine nije bilo snijega a kad ste se popeli gore uz ivan onda je bilo malo snijega, bio je to Ivica sa bijelom trojkom karavanom golfom, to mi je stari ;) :lol:

Onaj audi ti je tad bio citav :lol:
 
Član
Ah stari ti je legenda ako budeš imalo na njega bit ćeš ti ok dečko, puno ga pozdravi ;)

I da, pitaj ga ko je prvi sišao niz Bradinu :lol: :icon_biggrin:
 
Član
GocaS6 je napisao(la):
sandy_mo je napisao(la):
GocaS6 je napisao(la):
Bi li se netko potegao sa jednim dieselom :icon_smile:?

Bi ja, imam i ja jednog disela :)



btw. Goca pozdravio te Ivica sto te sa dizelom dero uz Bradinu

Hahaha oprosti koji je to Ivica :lol:? Nešto se ne sjećam da me je itko oderao uz Bradinu pogotovo sa dieselom :D jedino možda ako nije bilo jedno pola metra snijega :D...

Ah da, kakav je meet ako se nitko ne poteže :icon_smile:?

I ovaj da, ako nađete neko brzo auto ponesite sve para što imate i zovnite doći ću ja sa ovim dimnjačarom mog frenda ;)

Dođi slijedeći put na roštilj i pivo i povezi tog čađu... i naravno ponesi para kao što si gore naveo...

I da, nemoj sada širit u off... pitat koje je auto... objašnjavat kako taj dimnjačar ide i td... potegneš se samnom čisto kao učesnikom meeta i onog koji je došao na roštilj i pivo ;) Jednostavno je skroz :)

pozz.
 
Član
GocaS6 je napisao(la):
Ah stari ti je legenda ako budeš imalo na njega bit ćeš ti ok dečko, puno ga pozdravi ;)

I da, pitaj ga ko je prvi sišao niz Bradinu :lol: :icon_biggrin:

Hahha nadam se da sam vec dovoljno na njega :lol:

Pa ja kako se sjecam vi ste isli gore na mini meet sa ekipom iz ˝Pun gas˝ cluba i vratili ste se odma navece, mi smo ostali par dana gore tako da neznam kakav bi rezultat bio niz bradinu :icon_smile: :lol:

Pozz :icon_smile:
 
Član
sandy_mo je napisao(la):
GocaS6 je napisao(la):
Ah stari ti je legenda ako budeš imalo na njega bit ćeš ti ok dečko, puno ga pozdravi ;)

I da, pitaj ga ko je prvi sišao niz Bradinu :lol: :icon_biggrin:

Hahha nadam se da sam vec dovoljno na njega :lol:

Pa ja kako se sjecam vi ste isli gore na mini meet sa ekipom iz ˝Pun gas˝ cluba i vratili ste se odma navece, mi smo ostali par dana gore tako da neznam kakav bi rezultat bio niz bradinu :icon_smile: :lol:

Pozz :icon_smile:

Koliko se ja sjećam proletio sam pored njega niz Ivan k'o da stoji :lol: al nebitno nije to baš bila neka trka...

2 Antrax: nisi ti mene pitao zašto bih ja tebe ;)
 
Član
sandy_mo je napisao(la):
Hahah, kako ti kazes, al ja sam siguran da smo se mi tada sreli na putu za Sa, i tad se upoznali :) :cool:

Da, u pravu si ti, ja sam stao dole na dnu da sačekam svoje (pošto su zaostali poprilično :icon_biggrin:) i onda ste ti i stari stali pa smo popričali 10 tak min ;)
 
Član
Da, a sta bi sa onim tvojim Audijem, znam da si ga slupao u Mahali al neznam sta je poslije bilo, sta sad vozas :)


Ode ovo u off :lol:
 
Član
sandy_mo je napisao(la):
Da, a sta bi sa onim tvojim Audijem, znam da si ga slupao u Mahali al neznam sta je poslije bilo, sta sad vozas :)


Ode ovo u off :lol:

Ništa, rasprodao sve, u garaži ćeš naći ono što sad vozim da ne offtopičarimo bzze ;)
 
Član
sandy_mo je napisao(la):
Imam jedan prijedlog idemo ovako: na zadnju nedjelju u ovoj godini organiziramo mini race, oznacimo 402m i napravimo klase recimo od 15 do 19-20 da se i slabiji mogu okusat.
Ja sam za,ima li jos zainteresiranih:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top