okupljanje : mostar-pista 06.12.2009 & 22.11.2009 FOTO+VIDEO

okupljanje : mostar-pista 06.12.2009 & 22.11.2009 FOTO+VIDEO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
GTI FAN je napisao(la):
sandy_mo je napisao(la):
GTI FAN je napisao(la):
sandy_mo je napisao(la):
GTI fan vozi onog tamno sivog ako sam ja dobro to uvezao, a 2.0 16v mislim da nije bio nijedan, ova dva iz Neuma su oba 1.8 8v GTI znaci sivi i zeleni su taj motor
Da.Ja se nesjecam da je bio ijedan 16v golf 2,mozda grijesim.Jeli tvoj sirocco očepio?
Ma nesto smo expermenitrali sa onim blokadama na obrtajima ide malo bolje, morat cemo sredit to jer mislim da auto ne dise sa punih 95 KS
Meni se poslije cuo zlokobnije nesto i dijelovao mi da ide kao sumanut ono poslije kad sam se vratio,inace po meni imas uz bijelog kadju najljepse auto danasnjeg susreta:cool: slijedeci put moras se potegnut malo sa sivom Astrom od naseg neumca Porshe fana da vidimo kako to izgleda a ja mislim da ti ni crni kadjo nebi pobjegao.
heheh moze stat cemo na crtu, ima dana, bit ce jos susreta ;) :)
 
Član
dadao_style je napisao(la):
GTI FAN vi uopšte niste bili stigli na meet tj pistu kada je bila utrka između golfa 2 2.0 16 V i kadeta GSI a golf nema 180 KS već 160 KS i naravno da je golf bio na pisti već je rano otišao tj kad vas nije ni bilo prvo provjerite info pa onda pišite postove

da je golf imao 160 konja mislim da kadet nebi imo šanse a inače koji je to motor u mk2 2.0 16v i odakle 160 konja
 
bolc je napisao(la):
dadao_style je napisao(la):
GTI FAN vi uopšte niste bili stigli na meet tj pistu kada je bila utrka između golfa 2 2.0 16 V i kadeta GSI a golf nema 180 KS već 160 KS i naravno da je golf bio na pisti već je rano otišao tj kad vas nije ni bilo prvo provjerite info pa onda pišite postove

da je golf imao 160 konja mislim da kadet nebi imo šanse a inače koji je to motor u mk2 2.0 16v i odakle 160 konja

nemam pojma kontaktirajte vlasnika vozila pa nek vam pojasni meni je objašnjeno i rečeno kako ima i šta je rađeno uglavnom mjenjač drugi dok stavi sigurno će biti najbrži gti u hercegovini i šire jer ga sada zeza mjenjač
 
Član
Ljudi pustite tih 180 i 160hp.. rekli su bili da ima 180... pa sam ja fino jasno i glasno upitao ondje gdje smo svi stajali... gdje ima napismeno te konje ?

Lakši je od Maketa, ima više konja i što onda ostaje iza Maketa ? pustite ljudi priče... kasnije je nas 4-5 stajalo i komentarisali... onaj golf je stock 139hp koji su izlapili s godinama... i to je to.

Ostalo... sve super, sve desetka... raja za 10 i td... jedno jako fino druženje. I treba ovako opet da se okupimo ;)


Nisam se htio potezat zbog onog zujanja, neam pojma šta je... samo sam jednom probao sa onim sirokom, šaltao sam na 4500-5000 i ide super... sve normala, samo me sekira ono zujanje, moram to riješit :D


pozdrav za sve koji su izdvojili vrijeme i došli ;) Nisam slikao, ni na kraj mi pameti a digitalni mi u autu stajao... ebiga :(


pozzzzzz.
 
Član




pozdrav,,
ja sam bio sa golfom na pisti, nemojte gluposti valjat da me coek 3 puta odero, prvi put jeste drugi sam ja njega a treci smo u blizu bili...
neka stane kad god i ko god hoce, samo nek nema sviranja prije polaska...
realno je da momak stane i spusti ruke...... a to sta je otislo na ovom ili onom autu nek svak zadrzi za sebe...
auto ima preko 150 KS, radjena je generalka, stavljen blok od 2.0 passat-a, sportski auspuh i jos dosta toga.... pozz
 
Član
antrax se potezo sa mojim starim ja nisam stigao

ugl. neki su probali Scirocca i vidjeli su da ga zeza nesto , pa cemo se pozabavit ovih dana da to sredimo da dise punim plucima, ja slike vec par puta pokusavam stavit al mi slab net nece nesto :icon_rolleyes: ugl. cim uspije bit ce u galeriji ;)
 
Član
Hrvoje je napisao(la):




pozdrav,,
ja sam bio sa golfom na pisti, nemojte gluposti valjat da me coek 3 puta odero, prvi put jeste drugi sam ja njega a treci smo u blizu bili...
neka stane kad god i ko god hoce, samo nek nema sviranja prije polaska...
realno je da momak stane i spusti ruke...... a to sta je otislo na ovom ili onom autu nek svak zadrzi za sebe...
auto ima preko 150 KS, radjena je generalka, stavljen blok od 2.0 passat-a, sportski auspuh i jos dosta toga.... pozz


ko dira GTI-a :icon_mad: ...Hrvoje ako trebas pojacanje zovi ..

kad naleti ekipa :123: na pola piste odpuhat ce im taj rostilj...
 
Ljudi, nemojte kvarit dobro raspoloženje, bolje je da ima što više takvih pila, pa uvijek je bio zanimljiv dvoboj gti vs gsi, i nikad se nitko nije uspio dogovorit šta je bolje (brže). Zato, okanite se prepucavanja na forumu, jednostavnije je organizirat još jedan susret, a s tim i race... :icon_rolleyes:
 
BHT Ovisnik
kad bude street race mozda se netko i bude htjeo potezati,dok je ovako dobre atmosfere i jako dobre raje,sumnjam da ce ko htjeti:icon_smile:
 
Član
onaj BMW od Makinog buraza ubjedlljivo najljepse auto u nedelju bilo
ko nov sa onim felugama boli glava:cool::cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top