okupljanje : mostar-pista 06.12.2009 & 22.11.2009 FOTO+VIDEO

okupljanje : mostar-pista 06.12.2009 & 22.11.2009 FOTO+VIDEO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ma najvažnije je da je bilo dobro druženje, uvijek govorim da su ovakva događanja najbolji oblik zabave jer dolaze ljudi iz istog interesa, pogledaj kad su nogometne utakmice, uvijek neko završi razbijene glave:icon_biggrin:
 
BHT Ovisnik
to ja uvijek kazem,nogomet ne pratim,al sta imas,odes negdje na utakmicu,popusis degenek,il bjezis od njega,ovako se skupimo,uzivamo u mirisu spaljenih guma,benzina,"lože":D jedemo,pijemo,druzimo se,upoznajemo se,sve fini i veseli odnosi,nema nikakvog nacionalizma,ne moze bolje:cool:
 
Član
Extra je bilo, Coletova jetta fino ide, ali je slabo isla, stekao mu saltung pa sam nosio pobjedu, 2-3 puta sam ga spusio zesce ali je udure...

@daki: hvala puno drug, trebas da razumijes da je stari prije vozao ovo auto i nisam mogao gurati neki extreme stayl i spustanje do zemlje, nije pazljiv...sad kad sam je otkupio od njega, sad je samo u mom vlasnistvu, i sad tek igra pocinje...ali svejedno, hvala puno ;)
 
Legend
tibor987 je napisao(la):
Extra je bilo, Coletova jetta fino ide, ali je slabo isla, stekao mu saltung pa sam nosio pobjedu, 2-3 puta sam ga spusio zesce ali je udure...

@daki: hvala puno drug, trebas da razumijes da je stari prije vozao ovo auto i nisam mogao gurati neki extreme stayl i spustanje do zemlje, nije pazljiv...sad kad sam je otkupio od njega, sad je samo u mom vlasnistvu, i sad tek igra pocinje...ali svejedno, hvala puno ;)

Ma znam kako je to, pocetak je j*en, pogotovo ako jos neko vozi auto.
Meni licno sad izgleda predobro, i agresivna ali i skladna,super mi je... :cool:
 

LSD

Član
cole...dizlo power:D:D
moglo je ono i bolje---sve u semu fino ste se proveli:icon_biggrin:
 
Član
fino fino,samo se okupljajte,,sad zalim sto nisam iz veceg grada,,u kojem se raja vise bavi ovim stvarima,ja se ovdje jedino mogu sastajat sa cjunasima,,:):)
 
BHT Ovisnik
slike nisu priblizno pokazale situaciju kako je dobro bilo,mozda netko ima fotki gdje ima auta vise,komotno jedan manji race je bio,ovo sam sve slikao iz nehaja:cool:
 
Trebalo bi slijedeći put organizirat mini race, da sudjeluju svi koji dođu i da budu dizeli u posebnoj skupini
 
Član
tibor987 je napisao(la):
Extra je bilo, Coletova jetta fino ide, ali je slabo isla, stekao mu saltung pa sam nosio pobjedu, 2-3 puta sam ga spusio zesce ali je udure...

@daki: hvala puno drug, trebas da razumijes da je stari prije vozao ovo auto i nisam mogao gurati neki extreme stayl i spustanje do zemlje, nije pazljiv...sad kad sam je otkupio od njega, sad je samo u mom vlasnistvu, i sad tek igra pocinje...ali svejedno, hvala puno ;)

e to ja majstore cekam bit ce mi ista prica kao i kod tebe doduse ako u mene ista ostane od jadnog passata :icon_cry: i vidio sam te neki dan u mostaru kod piramide
 
GTI FAN - moraš nešto radit s tim autom, ili vadi iz njega sve ili mijenjaj motor :lol:, znaš da može brže :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top