okupljanje : mostar-pista 06.12.2009 & 22.11.2009 FOTO+VIDEO

okupljanje : mostar-pista 06.12.2009 & 22.11.2009 FOTO+VIDEO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Porschefan je napisao(la):
GTI FAN - moraš nešto radit s tim autom, ili vadi iz njega sve ili mijenjaj motor :lol:, znaš da može brže :lol:
Skinut cu snjega sve cak i retrovzore da bude laksi i aerodinamicniji i malo gladovat da i ja budem laksi,do iduceg meta moram oprat zelenu strojku sa crnom haubom:D

dadao_style je napisao(la):
dobar meet dobri momci dobra auta danas su svi mogli vidjet kako maka sa kadetom GSI tri puta dere golfa 2 gti 20.16v i to pošteno maka svaka čast gsi je bolest inače sam fan vw a al kadet je bolest a i fino držiš do njega što se tiče skenra i njegovog kolege iz ljubuškog majstori za bendze svaka čast i na kraju da pohvalim kocku od maketovog buraza extra primjerak i ostala auta su također mrak svaka čast bilo je extra
Kadet mu je savrsen,ti si se malo krivo izrazio, danas na pisti nije bilo golfa 2 16v,vjerovatno si mislio na na neke raceove od prije.
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
Porschefan je napisao(la):
GTI FAN - moraš nešto radit s tim autom, ili vadi iz njega sve ili mijenjaj motor :lol:, znaš da može brže :lol:
Skinut cu snjega sve cak i retrovzore da bude laksi i aerodinamicniji i malo gladovat da i ja budem laksi,do iduceg meta moram oprat zelenu strojku sa crnom haubom:D

dadao_style je napisao(la):
dobar meet dobri momci dobra auta danas su svi mogli vidjet kako maka sa kadetom GSI tri puta dere golfa 2 gti 20.16v i to pošteno maka svaka čast gsi je bolest inače sam fan vw a al kadet je bolest a i fino držiš do njega što se tiče skenra i njegovog kolege iz ljubuškog majstori za bendze svaka čast i na kraju da pohvalim kocku od maketovog buraza extra primjerak i ostala auta su također mrak svaka čast bilo je extra
Kadet mu je savrsen,ti si se malo krivo izrazio, danas na pisti nije bilo golfa 2 16v,vjerovatno si mislio na na neke raceove od prije.



koliko sam ja upucen... onaj golf sto je kadjo sa njim se potezao je bio 2.0 16v i bio je kako se kaze naturpijan na 180KS... Bit ce video uskoro ;)
 
Član
GTI fan vozi onog tamno sivog ako sam ja dobro to uvezao, a 2.0 16v mislim da nije bio nijedan, ova dva iz Neuma su oba 1.8 8v GTI znaci sivi i zeleni su taj motor
 
svaka cast momci...trzno sam se na onim prvim slikama gdje ima onaj passat karavan,isto ko da pali gume...ja mislio zadnji pogon...hehehe
Cole extra su ti legle one felgice,i onaj drift lijepo izgleda al si trebao snimanje prekinuti prije onog "heeeeeejjjj...."hehehe
opet kazem,sve najbolje i u buducim skupovima,i svaka cast na organizaciji...
VELIK POZDRAV ZA MOJE MOSTARCE;)
 
Član
sandy_mo je napisao(la):
GTI fan vozi onog tamno sivog ako sam ja dobro to uvezao, a 2.0 16v mislim da nije bio nijedan, ova dva iz Neuma su oba 1.8 8v GTI znaci sivi i zeleni su taj motor
Da.Ja se nesjecam da je bio ijedan 16v golf 2,mozda grijesim.Jeli tvoj sirocco očepio?
 
BHT Ovisnik
nekom prilikom nermine ako se vikendom zadesis u blizini mostara javni pa da se skupimo:cool:

i bio je crni gti,sto su se 3x gonili,2.0 16v i nesto su pricali 180 ks:icon_smile:

al sam podero tibora:icon_twisted::lol:
zbog njega mi jetta pljuvala vatru i iskre gotov 5 minuta:lol: a tibor odozgo samo zaj*aje luzer:lol:
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
sandy_mo je napisao(la):
GTI fan vozi onog tamno sivog ako sam ja dobro to uvezao, a 2.0 16v mislim da nije bio nijedan, ova dva iz Neuma su oba 1.8 8v GTI znaci sivi i zeleni su taj motor
Da.Ja se nesjecam da je bio ijedan 16v golf 2,mozda grijesim.Jeli tvoj sirocco očepio?
Ma nesto smo expermenitrali sa onim blokadama na obrtajima ide malo bolje, morat cemo sredit to jer mislim da auto ne dise sa punih 95 KS
 
Član
sandy_mo je napisao(la):
GTI FAN je napisao(la):
sandy_mo je napisao(la):
GTI fan vozi onog tamno sivog ako sam ja dobro to uvezao, a 2.0 16v mislim da nije bio nijedan, ova dva iz Neuma su oba 1.8 8v GTI znaci sivi i zeleni su taj motor
Da.Ja se nesjecam da je bio ijedan 16v golf 2,mozda grijesim.Jeli tvoj sirocco očepio?
Ma nesto smo expermenitrali sa onim blokadama na obrtajima ide malo bolje, morat cemo sredit to jer mislim da auto ne dise sa punih 95 KS
Meni se poslije cuo zlokobnije nesto i dijelovao mi da ide kao sumanut ono poslije kad sam se vratio,inace po meni imas uz bijelog kadju najljepse auto danasnjeg susreta:cool: slijedeci put moras se potegnut malo sa sivom Astrom od naseg neumca Porshe fana da vidimo kako to izgleda a ja mislim da ti ni crni kadjo nebi pobjegao.
 
GTI FAN vi uopšte niste bili stigli na meet tj pistu kada je bila utrka između golfa 2 2.0 16 V i kadeta GSI a golf nema 180 KS već 160 KS i naravno da je golf bio na pisti već je rano otišao tj kad vas nije ni bilo prvo provjerite info pa onda pišite postove
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top