okupljanje : mostar-pista 06.12.2009 & 22.11.2009 FOTO+VIDEO

okupljanje : mostar-pista 06.12.2009 & 22.11.2009 FOTO+VIDEO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
koliko je samo bmw bolji uzivo nego na slikama,aaaa boli glava,bas mjera bimer:cool:
 
Član
IGY je napisao(la):
mir
ili treba kljucic :icon_question:

O čemu ti... ? Ili si pobrisao nešto što nisam pročitao dok sam vani bio... inače je sve u redu sa ovom temom i u granicama normale ;)

Goca je samo pitao, ja mu lijepo odgovorio i to je to.
 
Član
Evo da se i ja javim sto se tice meeta bilo je extra zabava totalna ko nije bio nek nekenja a da se vratimo na race sa golfom 2 GTI HRVOJE svaka cast potegli smo se 3 puta i 2 puta sam te dobio i nema veze sve je bilo prijateljski normala sto sada neko pumpa boli me k* i ko je bio dole zna da mi je se lambda sonda sasula i da mi je tryalo auto ali sam se ipak trkao i pobjedio 2 puta a za tvog goplfa samo rijeci hvale stoga DRAMA ko mai damu nek stane na tuCr! ;) Jos jedan veliki pozz za momke iz NEUMA svaka cast! I moram napomenuti kada smo se vratili i sjeli na kavu u grad zakljucak sviu je bio "ONAJ SKENER NIJE NORMALAN" svaka cast tebi i drift kingu bruni koji je polazo vozne sposobnosti goriona ziva!
 
Član
Hrvoje,moj ti je onaj crni gti duja na slikama na ovoj temi,ekstra stanje,servo,abs samo sto je 8v pa ako ti je previse konja u tom tvom stroju sto se "pofaćo" sa cnicom i zivcira sto ti previse trosi i ponekad nekontrolirano slajfa mozemo se mijenjati samo javi:lol::lol:
 
Član
ebale vas trke ajde ko ce vise kruznica napraviti :) odavno nije niko pistu onako zapalio i nece zadugo tj dok ja i brunila ne dodjemo sa malo vise guma u pricuvi one 2 vise nisu htjele da dime :)
a bilo je druzenje na razini stvarno prava stvar i klopa cuga ovo ono i to :)
vidimo se ponovo prvom prilikom
 
vi i ko je bio bolji ako vas to toliko interesuje nemojte na neko sviranje startat nego na obaranje ruka nekog od prisutnih.
I treba opet zakazat slicno okupljanje a moj drug sa BMW-om 330d dolazimo opet ali ovaj put zahtjevamo cistu pitu da ga mozemo spustit preko 200 km/h
 
Član
Mrvica je napisao(la):
antrax je napisao(la):
GocaS6 je napisao(la):
Bi li se netko potegao sa jednim dieselom :icon_smile:?

Bi, dođi slijedeći put i povezi ga ;)

od ovih auta sa meeta ja stavljam svoje pare na tog dizelaaa.

Dadara Dadara... ja ti na fb pišem kad sam krenuo, ti se samo javi i offline... nisam ti uspio reći da smo dole krenuli ;)

Ma može na ove na pisti što su bili da stavljaš pare... ako jaranu ne bude mrsko eto nas da dimimo malo pistom slijedeći put... :D
 
Član
Slijedeci put organiziracemo race sa dizelima i benzincima u razlicitim klasama.;)Scaneru dobar ti je onaj 2.5 a sta uradi muke ti jezeve od onih guma.Dosle ko od motocikla.;).Ono je valjalo vidit.
 
Član
Imam jedan prijedlog idemo ovako: na zadnju nedjelju u ovoj godini organiziramo mini race, oznacimo 402m i napravimo klase recimo od 15 do 19-20 da se i slabiji mogu okusat.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top