okupljanje : mostar-pista 06.12.2009 & 22.11.2009 FOTO+VIDEO

okupljanje : mostar-pista 06.12.2009 & 22.11.2009 FOTO+VIDEO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Sad bi ja na ovo imao napisat jedan povelik post koji bi potekao mnoge svadje i td. suzdrzat cu se, kad organizirate zovnite rado cu doc ;)
 
sandy_mo je napisao(la):
Sad bi ja na ovo imao napisat jedan povelik post koji bi potekao mnoge svadje i td. suzdrzat cu se, kad organizirate zovnite rado cu doc ;)
Tacno zavrsit cemo sa ovim i to je to sve prije treba dobro razradit jer da nebude neki race na koji nece htjet niko doci pozdrav i vidimo se za par dana na pisti da zatvorimo ne bas pretjerano uspjesnu sezonu street race u BIH
 
Član
Goca nije mislio na smeće i td... barem koliko sam ja skontao... jer to ne interesuje organe vlasti, policiju, ambulante i sve ostale koji imaju veze... problem je nedaj Bože da se kakav udes ne desi dole jer takva situacija daje mnogo mnogo razloga vlastima da zabrane išta organizovati na pisti... jer svako veće okupljanje treba biti prijavljeno kao javno okupljanje koje policija treba nadgledat zbog broja učesnika i nedaj Bože nekih zezancija, svađa, tuča i sl...

Za sve one koji su neupućeni ili su slabo skontali... ne namjeravamo praviti street race na pisti zadnju nedjelju u ovoj godini... pravimo OKUPLJANJE zbog druženja, roštilja, piva i slično... a usput da bude malo zabavnije i interesantnije izmjerit će mo 400 metara da se raja reda radi malo potegne i sl... netrebaju nam vremena auta i td... jednostavno ko prije pređe 400 metara je pobjedio i to je to... ne kao prošli put, neki se potezali duž cijele staze... i stalno moraš gledat i pazit gdje ko stoji, ko će stat na vrijeme, ko će produžit još 200 metara pod punim gasom pa tek se onda zaustavljat i sl...

Kad test dan bude, onda idemo se potezat na semaforu, ovako samo okvirno da se zna odakle dokle... skroz je jednostavno i jasno k'o dan :)


pozdrav.
 
Član
sandy_mo je napisao(la):
Sad bi ja na ovo imao napisat jedan povelik post koji bi potekao mnoge svadje i td. suzdrzat cu se, kad organizirate zovnite rado cu doc ;)

Ti si sine još mlad i neupućen i ti nemaš šta raspravljati o tome niti pisati ikakve postove koji se tiču Nitra ili bilo čega, svu svoju pamet ispričaj u svom klubu u kojem sam ja btw bio jedan od osnivača.

CoL3-99 je napisao(la):
sve to znam,al mogla se rečenica i drugcije izgovorit;)

Da išta znaš ne bi pisao ovakve gluposti.

antrax je napisao(la):
Goca nije mislio na smeće i td... barem koliko sam ja skontao... jer to ne interesuje organe vlasti, policiju, ambulante i sve ostale koji imaju veze... problem je nedaj Bože da se kakav udes ne desi dole jer takva situacija daje mnogo mnogo razloga vlastima da zabrane išta organizovati na pisti... jer svako veće okupljanje treba biti prijavljeno kao javno okupljanje koje policija treba nadgledat zbog broja učesnika i nedaj Bože nekih zezancija, svađa, tuča i sl...

Za sve one koji su neupućeni ili su slabo skontali... ne namjeravamo praviti street race na pisti zadnju nedjelju u ovoj godini... pravimo OKUPLJANJE zbog druženja, roštilja, piva i slično... a usput da bude malo zabavnije i interesantnije izmjerit će mo 400 metara da se raja reda radi malo potegne i sl... netrebaju nam vremena auta i td... jednostavno ko prije pređe 400 metara je pobjedio i to je to... ne kao prošli put, neki se potezali duž cijele staze... i stalno moraš gledat i pazit gdje ko stoji, ko će stat na vrijeme, ko će produžit još 200 metara pod punim gasom pa tek se onda zaustavljat i sl...

Kad test dan bude, onda idemo se potezat na semaforu, ovako samo okvirno da se zna odakle dokle... skroz je jednostavno i jasno k'o dan :)


pozdrav.

Bravo Antrax svaka čast. ;)
 
BHT Ovisnik
nitko ti nista nije rekao,samo govorim da je to izgledalo bahato,upucen sam u ostalo,al ne zelim da se mijesam,a razumio sam i to za nerede i gluposti kao sto rekoh "sto se tice pravljenja gluposti,takvih nema sa nama" ;)
 
Član
CoL3-99 je napisao(la):
nitko ti nista nije rekao,samo govorim da je to izgledalo bahato,upucen sam u ostalo,al ne zelim da se mijesam,a razumio sam i to za nerede i gluposti kao sto rekoh "sto se tice pravljenja gluposti,takvih nema sa nama" ;)

Nitko ni tebi ništa nije rekao ali sam vidio klip gdje određene osobe na vašem skupu idu 200 kmh sa nekim BMW-om a ususret im idu 2 auta sredinom piste? To ne smatraš glupošću :icon_rolleyes:?

Pravite vi što god hoćete nema frke samo pripazite na sigurnost ako netko ne daj bože nastrada nahebali smo i mi i vi. :icon_rolleyes:
 
BHT Ovisnik
to nisam vidio,a mi se jesmo skupljali,a to sto je bilo drugih pilota nemora zancit da su bili sa nama,svake nedjelje kad bih dosao na pistu uvijek zateknem neke sa bimerima sto piju,znam da je s adom bio neki bimer,al nije stajao sa nama,i mi pazimo da se nekome sta ne dogodi:icon_smile:
 
GocaS6 je napisao(la):
CoL3-99 je napisao(la):
nitko ti nista nije rekao,samo govorim da je to izgledalo bahato,upucen sam u ostalo,al ne zelim da se mijesam,a razumio sam i to za nerede i gluposti kao sto rekoh "sto se tice pravljenja gluposti,takvih nema sa nama" ;)

Nitko ni tebi ništa nije rekao ali sam vidio klip gdje određene osobe na vašem skupu idu 200 kmh sa nekim BMW-om a ususret im idu 2 auta sredinom piste? To ne smatraš glupošću :icon_rolleyes:?

Pravite vi što god hoćete nema frke samo pripazite na sigurnost ako netko ne daj bože nastrada nahebali smo i mi i vi. :icon_rolleyes:

Sve OK bili smo ja i drug i malo smo potezali ali ovim putem se izvinjavamo ako smo nekom nesto ucinili i od nas da se zna nece se ponovit tj. auto cemo testirat kad nikoga nema na stazi

CoL3-99 je napisao(la):
to nisam vidio,a mi se jesmo skupljali,a to sto je bilo drugih pilota nemora zancit da su bili sa nama,svake nedjelje kad bih dosao na pistu uvijek zateknem neke sa bimerima sto piju,znam da je s adom bio neki bimer,al nije stajao sa nama,i mi pazimo da se nekome sta ne dogodi:icon_smile:
Da sa mnom je bio i momak je dosao jer nije znao da ce druzenje biti onih razmjera da ce se roštiljat jer nije na forumu registrovan
a iduci put kad budemo se sastajali i rostiljali i nas dvojica dolazimo sa rostiljem
 
Član
Zato ćemo i odredit 400 metara staze i kad se prođe granica da se koči i zaustavlja... da se ne vozi duž cijele staze punim gasom jer ipak je bilo dosta auta na okupljanju i dosta onih koji su došli svojim poslom (neki se učili vozit, neki došli dijete da uče bicikl vozit i td...) tako da bude sigurno uzet će mo 400 metara staze, poprijeko parkirat 2 auta kod starta da se nemože prolazit u taj dio i zdravo... da bude sve kako treba sa naše strane koji organizovali roštiljadu... i okupljanje.

pozz.
 
Član
Jao vas cemu tolika frka, Gova ja sam upucen u dosta stvari, al nevazno, ovo se organizira cisto radi drustva i zabave a ne radi glupiranja i dokazivanja, na pisti svake nedjelje bude neka raja sa gajbom pive nekim bimerima i piju, ja sam zadnje cetri nedjelje isao na pistu i uvijek su dole ako se od ikoga ocekuje problema to su oni onako pjani svasta mogu.

Opet ja mislim da je najbolje da se vidi sa Joskom da on to pokrene i da se napravi neki Test day ili sl. ;)



I nemojte se vise svadat nema smisla pisat glupe postove na forumu :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top