okupljanje : mostar-pista 06.12.2009 & 22.11.2009 FOTO+VIDEO

okupljanje : mostar-pista 06.12.2009 & 22.11.2009 FOTO+VIDEO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
sandy_mo je napisao(la):
Ma moze bola samo dignes malo rucnu :lol:

Ima gore sigurno metar snijega :cool:



Gdje je to... ja sam za vikend kont'o na Risovac malo... ali predavanaj po cijeli dan u pm... pa ništa od tog...
 
Član
evo ljudi i jedan komentar od mene sa zakasnjenjem. super okupljanje i veoma zanimljivo. svaka cast i samo nastavite tako ;););)
 
Član
Heheheh ovdje koliko sam ja procito najmanje ima price o meetu i mislim stvarno da tema treba imati novi naziv :lol::lol::lol::lol::lol::lol: sta vam je ljudi kakvo organiziranje race-a za to postoje ljudi i klubovi stoga to ce mo prepustiti njima a mi mozemo org. rostilj i pivu to su prepustili nama npr. AK Hercegovina koja je organizirala protekle race-ove koji su bili fenomenalni sve i svasta puna doza zabave i imali ste sta vidjeti od auta do zena :icon_biggrin: sigurnost 100% osiguranje, vatrogasci, hitna pomoc, drotovi, i sve da prodje bez ijednog incidenta svaka cast! Pozzz :cool:
 
KAko smo vidili sve se mozemo lijepo dogovorit
tako bi se trebala napravit i tema da zatvorimo Sezonu 2009 i da pozovemo sve forumase da dođu ili ovaj vikend ili sljedeci na Mostarsku pistu i da zajedno zatvorimo ne toliko uspješnu sezonu (odnosi se na recesiju pa zato nije uspješna jer su neke trke odgođene)
 
Član
Najbolje bi bilo zadnju nedjelju u godini da se okupimo, sad cu ja temu otvorit pa cemo tamo o tome ovde komentirajte slike i video klipove ;)
 
BHT Ovisnik
ma nista od piste,pao snijeg jutros sad kisa,samo bljugavica pa nema policije nisam mogo odolit morao sam malo izaci,sto jettilak nosa na bljuzgi:D
 
Član
Ja se izdivljao....tvrdim da je kombinacija relativno lakog auta, 205 zimske polu-celave gume jako...zabavna kombinacija na snijegu i mjestimicnom ledu :D
 
Član
Scirocco nemoze maknut, iako su nove ipak su to ljetne gume, ne mice sa parkinga, zato sluzi Ibiza ima zimske gume slajdra svuda hhh :lol:
 
Član
sandy_mo je napisao(la):
Scirocco nemoze maknut, iako su nove ipak su to ljetne gume, ne mice sa parkinga, zato sluzi Ibiza ima zimske gume slajdra svuda hhh :lol:

Može se sve kad se mora... pazi moje relacije od 50 kilometara i vožnje 2,5 h, i sat i po u zastoju čekao... :D 4 sata ukupno hehe

Vidiš da može se bez lanaca http://www.youtube.com/watch?v=1C8fqjuYkew :D

i čekanje, fuj...
dsc00062kh.jpg


dsc00061cn.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top