Od oktobra dozvoljen uvoz vozila starijih od 7 godina

Od oktobra dozvoljen uvoz vozila starijih od 7 godina

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pa isti k..ac ako stave euro3 svedno će se uvoziti vozila istih godišta kao i sad znači isto ko da nisu ništa ni uradili:icon_mad:
 
BHT Ovisnik
evo ga jedna meni jako fina porodična jurilica:icon_twisted:
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?lang=de&id=121655610&pageNumber=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=25200&makeModelVariant1.modelId=25&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&minFirstRegistrationDate=1999-01-01&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&emissionClass=EURO3&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&tabNumber=2
 
Član
Pa sta i ako dozvole onda ce i stranci da poskupe jer to ionako nasi ljudi dovoze ovamo :) dzaba sto oni njega tamo plate jeftino kad ce nama ovde naplatiti skupo bar prvo vrijeme ja mislim da prvih pola godine cijena nece spasti ni 10 %
 
BHT Ovisnik
moze se naci dosta auta po njemackoj 99/00 i ta godista sto ljudi daju za 2500€ da bi mogli uzeti novo auto,ja kad sam vidio iza jedne auto kuce u hamburgu auta koja ce na smece dusa me zabolila:icon_sad:
 
hmmmmmmm..kao sto sam vec negdje davno napisao....obecanje ludom radovanje....oni ce to dopustiti al tako ce rigorozno biti da ce golfovi 2 opet biti po 7000 ko i dosada....procedure...veca carina za takva vozila..homogelacija....trosarine... volio bi da sam optimista ali....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top