Od oktobra dozvoljen uvoz vozila starijih od 7 godina

Od oktobra dozvoljen uvoz vozila starijih od 7 godina

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
badboy je napisao(la):
stari gledao passata 5 ili reno megane 2005 god. jedno od to 2 ce uvesti ..

i pricali sa ljudima sve ,smao cekam j*eni zakon

Šta ti čekaš da smanje uvoz na 4 godine... ?

Hoćeš auto 2005godište i čekaš neke zakone... nema se tu šta čekat ako imaš pare.
 
Član
ma ovi nasi politicari i ministri (smradovi, govnari, ušlje, govna) misle samo na svoje dupe..njih boli k* sto mi vozamo golfove truhle ko truhla visnja..oni imaju kesa i mogu kupiti auto koje god hoce (i to od nasih para mater im j*em)..

ajde valjda necu dobiti ban za ovo..
 
I ja mislim da bi bilo super kad bi povecali sa 7 makar na jedno 10 godina, i onda bi se moglo uvesti auto koje je dobro, a gledam cijene modela VW, Audi tako to 98-01 g.p. maltne ne pa u pola nize cijene... Tako bi barem mogao sebi malo bolje auto uvesti, u nas ovdje sto jest, jest cijene su ne normalne sto se auta tice, kad vidim audija 4, golfa 4 i tako tih vozila primjera radi u tom godistu, cijene po 12 000 - 13 000 + najmanje, i jos ti kaze "sta hoces jarane, to je jeftino" ono koji k*urac nije ti jasno, a tamo ta auta od 2500 do 4000 eura, i u mnogo boljem stanju nego u nas ovdje... Gledam u zadnje vrijeme isto, dosta naroda sebi uvozi auta koja se ne mogu carinit i registrovat, pa se vozaju na stranim tablama, kako je krenulo, to bi moglo zavladat!!!
 
BHT Ovisnik
da smanje na 10 godina itekako bi valjalo,ne bi vise bilo toliko dvica,uveo bi se kakav passat za male pare il nesto slicno i dobri svi:icon_smile:
 
ma dokle kod se bude moglo odugovlaciti sa donosenjem ovog zakona to ce raditi. prejak je lobi ASA auta i slicnih ;)
 
Član
badboy je napisao(la):
stari gledao passata 5 ili reno megane 2005 god. jedno od to 2 ce uvesti ..

i pricali sa ljudima sve ,smao cekam j*eni zakon

ma normala nego bojim se da kad taj zakon stupi na snagu ako upste stupi .... pasat ce bit star par stotina godina
 
ceka badboy da ukinu zabranu uvoza auta starijih od 7 godina da bi uveo sebi auto staro 4 godine :) solidarise se badboy sa ostalim smrtnicima koji cekaju da se ukine zabrana :cool:
 
BHT Ovisnik
mozda ceka starije od 7 godina da uzme passata,a ako se to ne ostvari onda megana:D tako sam ja jedino logicki skontao:D
sve je to politika
 
Član
Ma ljudi shvatite jednu stvar, taj zakon se mora uvesti kad tad ako planiramo u EU... Znaci i kod njih je tako i svakako da ce uslov biti EURO 3... U Srbiji je to odavno tako... Jedina caka u svemu tome je da auta sa euro 3 i tamo kostaju finih para... Mala je razlika u cijeni passata iz 2002. kog sad mozes uvesti i onog s pocetka 2001. koga bi mogli uvesti ako zakon stupi na snagu... Znaci bezveze se radujete... Za koju god kad tamo padne cijena auta iz 2001. ovde ce puci uslov euro 4 i opet isti k... tako da bezveze naglabamo o glupostima koje nece promijeniti znacajno sliku na nasim cestama duja ostaje car i to je to...
 
Član
hudler je napisao(la):
Ma ljudi shvatite jednu stvar, taj zakon se mora uvesti kad tad ako planiramo u EU... Znaci i kod njih je tako i svakako da ce uslov biti EURO 3... U Srbiji je to odavno tako... Jedina caka u svemu tome je da auta sa euro 3 i tamo kostaju finih para... Mala je razlika u cijeni passata iz 2002. kog sad mozes uvesti i onog s pocetka 2001. koga bi mogli uvesti ako zakon stupi na snagu... Znaci bezveze se radujete... Za koju god kad tamo padne cijena auta iz 2001. ovde ce puci uslov euro 4 i opet isti k... tako da bezveze naglabamo o glupostima koje nece promijeniti znacajno sliku na nasim cestama duja ostaje car i to je to...

Potpis;)
 
Član
darko13 je napisao(la):
hudler je napisao(la):
Ma ljudi shvatite jednu stvar, taj zakon se mora uvesti kad tad ako planiramo u EU... Znaci i kod njih je tako i svakako da ce uslov biti EURO 3... U Srbiji je to odavno tako... Jedina caka u svemu tome je da auta sa euro 3 i tamo kostaju finih para... Mala je razlika u cijeni passata iz 2002. kog sad mozes uvesti i onog s pocetka 2001. koga bi mogli uvesti ako zakon stupi na snagu... Znaci bezveze se radujete... Za koju god kad tamo padne cijena auta iz 2001. ovde ce puci uslov euro 4 i opet isti k... tako da bezveze naglabamo o glupostima koje nece promijeniti znacajno sliku na nasim cestama duja ostaje car i to je to...

Potpis;)

Tako nekako to i dodje ..:icon_rolleyes:
 
ma izgleda nista od ovoga Nihad Imamovic neda, covjek se prepao ko ce kupovati Skode i Golfove(sa kurblama, manuelnim klimama i dva air-baga) od njega kad se to uvede...
 
Član
black je napisao(la):
ma ovi nasi politicari i ministri (smradovi, govnari, ušlje, govna) misle samo na svoje dupe..njih boli k* sto mi vozamo golfove truhle ko truhla visnja..oni imaju kesa i mogu kupiti auto koje god hoce (i to od nasih para mater im j*em)..

ajde valjda necu dobiti ban za ovo..

Ako si rekao!!! Mrsko mi nesto da nabrajam nadimke za tu "elitu"!!! :icon_mad:

hudler je napisao(la):
Ma ljudi shvatite jednu stvar, taj zakon se mora uvesti kad tad ako planiramo u EU... Znaci i kod njih je tako i svakako da ce uslov biti EURO 3... U Srbiji je to odavno tako... Jedina caka u svemu tome je da auta sa euro 3 i tamo kostaju finih para... Mala je razlika u cijeni passata iz 2002. kog sad mozes uvesti i onog s pocetka 2001. koga bi mogli uvesti ako zakon stupi na snagu... Znaci bezveze se radujete... Za koju god kad tamo padne cijena auta iz 2001. ovde ce puci uslov euro 4 i opet isti k... tako da bezveze naglabamo o glupostima koje nece promijeniti znacajno sliku na nasim cestama duja ostaje car i to je to...

Pazi ovako! Ako misle u Evropu, mi cemo onda moci da uvezemo bilo sta bez carine! To su ljetos u Srbiji dozvolili, pa su neki uvezli krseva po 20 godina za po 200-300 evra, preregistrovali i prodali po 2000-3000 evra! Meni krivo sto nisam znao za taj zakon, pa bacio silne pare za Peugeot! Mogao sam 2 da kupim, ali jbg!
 
Član
CoL3-99 je napisao(la):
mozda ceka starije od 7 godina da uzme passata,a ako se to ne ostvari onda megana:D tako sam ja jedino logicki skontao:D
sve je to politika

eee bravo cole brate moj



....stari je nasao passata 2000 god. 140 000 presao tako nest.... 2.0 benzin iz slovenije...sad kao na granici rekli da bolje pricekat ovaj zakon ...i stari sad ceka da se sta javi, uz passata dobijamo neke od dijelova,a i u bosni je lakse nac dio za passata nego za kakvog japanca sto je stari mislio sebi uzet ...



a reno megane ce ako od tog zakona nist nebude,najvjerovatnije u garazu ...

kako god jedno bi do nove trebalo da padne ..j*iga
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top