Od oktobra dozvoljen uvoz vozila starijih od 7 godina

Od oktobra dozvoljen uvoz vozila starijih od 7 godina

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
uf al cu kupit par kockica ako se ovo ikad otvori sa godinama su samo skuplje tj moja ce i sposkupiti u njemackoj mogu vise dobiti za nju nego ovde hahaha
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
uf al cu kupit par kockica ako se ovo ikad otvori sa godinama su samo skuplje tj moja ce i sposkupiti u njemackoj mogu vise dobiti za nju nego ovde hahaha
Jedino se tome uzdam da ako udjemo u EU da cemo tamo dobiti vise novca za svoje automobile nego ovde posto ovde tuning jos nije dovoljno shvacen.
 
Član
E kad bi to odobrili baš bi bila prava stvar... Ova auto stara po 10 godina bi bila dodžaba ovdje kod nas :D

Ja sam skroman, dovezao bi sebi dobrog twinga... Ima ih za 2000€ da biraš :D:D
 
Član
ma i nisu dzaba,pogledaj ako hoces uvesti dobar primjerak i oni su na cjeni tamo a leseva ima na pretek i to ce nama doci i mi opet bit zadovoljni....
 
Član
to je sta sreto kaze ja sam neki dan imao za 1000eura 528 e39 ali grob grobova sta ce ti to kad uvezes samo kod majstora vozati dobro auto je svudje na cijeni i kod nas i vani
 
Član
ja prije gledo hondu prelude po oglasima u njemačkoj ako hoćeš da valja 1500eura 86to 1.8 12v
ima i jeftinje mnogo al to je leš što kažete
 
Početnik
tako kaze i ima onu 4 zelenu plaketu ja mislim sto se sad tamo trazi valjda iso na neko pepravljanje:icon_question:

BMW

evo dobri kolica za male pare...tu je servo,koza,klima ,alufelge,benzinac,150 konjica sve za 2950 eurica:cool::icon_smile:

vectra

i vektrica za male pare;)
 
Član
sandi_azra je napisao(la):
tako kaze i ima onu 4 zelenu plaketu ja mislim sto se sad tamo trazi valjda iso na neko pepravljanje:icon_question:

BMW

evo dobri kolica za male pare...tu je servo,koza,klima ,alufelge,benzinac,150 konjica sve za 2950 eurica:cool::icon_smile:

vectra

i vektrica za male pare;)




Da sve je to lijepo, lijepa auta za sitnu lovu :cool:

Al ste zaboravili da treba otići vani po to, pa posle platiti porez carinu, pa registrovat, tako da će taj BMW od 3000 eura opet izaći "na cestu" oko 10 k KM , a za tu lovu se može i ovdje naći dobar takav auto.

Ma sve što valja i gore je preskupo, kupovina auta za par stotina eura, to možete zaboraviti,

Mislim da auta neće ništa pojeftiniti, jedino će se smeće pojačano uvoziti i prodavati, ne isplati se kupovati jeftina auta izađe na kraju preskupo a o izgubljenom vremenu i živcima nebih da pričam...
 
Član
@elmo:pa ako nista,moci ces uvesti auto staro 10 godina,recimo golfa,i kojeg bi sad platio ovdje 13 hiljada,gore ces platit jeftinije zbog godista(pogledaj odnos cijena decembar 2001-januar 2002)
auto mladje mjesec dana je cestoo i do 500€ skuplje jer se moze izvozit
zar ne bi bilo ljepse da hiljadu KM ostane u dzepu,radi tih mjesec-dva-tri?
 
Član
edoze je napisao(la):
@elmo:pa ako nista,moci ces uvesti auto staro 10 godina,recimo golfa,i kojeg bi sad platio ovdje 13 hiljada,gore ces platit jeftinije zbog godista(pogledaj odnos cijena decembar 2001-januar 2002)
auto mladje mjesec dana je cestoo i do 500€ skuplje jer se moze izvozit
zar ne bi bilo ljepse da hiljadu KM ostane u dzepu,radi tih mjesec-dva-tri?

Ma dice oni cjene i kad se pomjeri granica kod nas nisu ni svabe blentave...Ja kad sam uvozio auto izlazno godiste je bilo 00 razlika između 99 i 00 ogromna a izmedju 00 i 01 minimalna.A to što se tiče kvaliteta i tamo je skupo,ako je puno prešlo ili ako je malo udareno onda se može povoljno uzeti.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top