Od oktobra dozvoljen uvoz vozila starijih od 7 godina

Od oktobra dozvoljen uvoz vozila starijih od 7 godina

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
punisher je napisao(la):
Death_beat je napisao(la):
ma vjerovatno ce auta morati ispunjavati euro3 ili 4. norme ;) to je ta caka..

eeeeee to to, taj euro 3 ja mislim da sam čuo, kažu to ima u autima od 2000god

to masovno vec rade u evropi..mozes registrovat i yuga u njemackoj, samo ako ima prepravke na motoru...
 
Član
Ma opet sta god da urade zna se da ce se nesto zakomplikovati :) nikad ne bude kako se mi nadamo :lol:
 
BHT Ovisnik
Hodbina je napisao(la):
joj sto bi pala jedna honda prelude,podero bi asfalt ispod Ortijesa iz Hodbine do u Mostar:123::123::icon_biggrin:

pa odakle si ti,ja sam iz ortijesa:D fin put za potegnut:)
 
Član
ovo bi bilo extra
kakav dž ti aj da se nabavi :D za 400€

u Njemackoj se duja moze džaba dobiti(al bas doslovna džaba) :cool:


odmah bi se dovuklo doticno vozilo
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?action=topInCategory&id=105163649&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=25200&makeModelVariant1.modelId=14&makeModelVariant1.modelDescription=g60&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&lang=de
 
BHT Ovisnik
da,al jedino da ne bude jebo taj euro 3 i to,gledam finih golfova 4 se moze nac sa euro 3 do 3000€,audija malo skuplje al svejedno nece nish bit od tog:icon_rolleyes:
 
Član
i ja sam danas citao u novinama o ovome,moguce je da ce biti nesto od ovoga,nadam se da hoce jer mojoj sreci nece biti kraja:D
 
Početnik
ma kad nam seljaci vode drzavu..jedino traktore mozes uvest da su stariji od 7 godina...ma ima neka caka 100% ..pa jebote onda bi golf 2 dobrog mogo kupit za 500 eurica
 
BHT Ovisnik
ma sumnjam da bi se uvozile 2-ce kad se trice fine krecu 1000€,kad bi vec bilo tako fino auto uvest,samo da ne bude smeca,vec sam prelisto E39-ki sta ima oko 00g:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top