Mostar Pista Meet

Mostar Pista Meet

Član
OggyBoy je napisao(la):
Kockica je kanta, Suki se samo kurči da je brz, a deru ga svi redom.:D
Ni jedan dokaz nema da je brz koliko priča.:D
Ja bih došao samo zbog druženja.:D

Iako pises u sarkasticnom stilu u pravu si,za mene nista nije istina dok ne vidim :icon_smile:
nisam vjerovao dok nisam vidio a kad sam vidio nisam mogao vjerovati :icon_biggrin:


Kilo janjetine znaci da sam kilu tezi pa nakon racea se pridruzujem konzumaciji a prije toga suparniku podvaljujem dva kila :D
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
Samo spremi pare za opkladu, moj lični ulog je 100 Evrića, mogu i smanjiti ako je mnogo. Inače, opklada je uvijek išla x2, čisto da se zna.:D
bgmi nije ovo obicna kocka,ako potvrdjujes da je quotano ispod istina onda se usudjujem samo po kilo janjetine,znaci 2 kila :icon_biggrin:

-Suki- je napisao(la):
CRX-u sam stajao iza zadnjeg branika i na prvih 20met ga uzimao duzinu...

i ko vidi nevjeruje :123:

[video=youtube]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=0vVlnbl1PyI[/video]

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=BCvg4baC5to&list=UU2BEGL75_ZJgpw-kgmd3iyw&index=7&feature=plcp[/video]
 
Član
ma daj nemam vremena jabuke pojesti, daj kad se vrijeme proljepsa zovite imam i sa scanerom pederom neke racune rascistiti....
neka burad piva mi obecao, ladnog...

i kad dođem dovezite sve kocki sta imate da im ocitam neku mađiju da ih nemoze uzet getaca u startu koji god motor da imaju :123:
 
Član
-Suki- je napisao(la):
ma daj nemam vremena jabuke pojesti, daj kad se vrijeme proljepsa zovite imam i sa scanerom pederom neke racune rascistiti....
neka burad piva mi obecao, ladnog...

i kad dođem dovezite sve kocki sta imate da im ocitam neku mađiju da ih nemoze uzet getaca u startu koji god motor da imaju :123:

Mogu li te ja pokusati uzeti? :D :p
 
BHT Ovisnik
suki ima u nas finog vremena jako cesto,znali smo i rostiljati u 12-om vazdan:cool:
aBd i ja dođem u nedjelju ako ne završim gdjegod na rostilju,oko koliko inace dođete tamo ?
 
Top