Mostar Pista Meet

Mostar Pista Meet

Član
Član
-Suki- je napisao(la):
GTI FAN je napisao(la):
Nemas sanse,prvih 100m getaca se ispaljuje ko raketa :icon_biggrin:

pare na sto stavi ;)

100 Evropske monete na Sukija od mene ulog, GTI plaća x2 meni lično ili ja njemu dajem 100. Pošteno?

Znam i jednog i drugog, nema laži, nema prevare.

PS. Ako dobijem opkladu, JA vodim na janje, pivo plaća neko drugi, toliko para već nemam.:D

Pošteno sa moje strane:icon_question:

PS još jedan, ne bi bilo loše da to bude u skorije vrijeme, nisam janjeta okusio skoro mjesec dana.:icon_cry:

GTI FAN je napisao(la):
-Suki- je napisao(la):
GTI FAN je napisao(la):
Nemas sanse,prvih 100m getaca se ispaljuje ko raketa :icon_biggrin:

pare na sto stavi ;)
;) suki znaci 1/16 mile dag race,ma po kilo janjetine ako se sastanemo negdje ;)

Ovdje upadam i ja, ako se trkači slažu.:D
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
-Suki- je napisao(la):
GTI FAN je napisao(la):
Nemas sanse,prvih 100m getaca se ispaljuje ko raketa :icon_biggrin:

pare na sto stavi ;)
;) suki znaci 1/16 mile dag race,ma po kilo janjetine ako se sastanemo negdje ;)

nemas druze sanse kad ''onaj'' spusti ruke ostao si za duzinu, CRX-u sam stajao iza zadnjeg branika i na prvih 20met ga uzimao duzinu... EVO me nije mogao dobiti u prvoj!!!

da si blize rado bi dosao da se malo druzimo,trka samo do kraja prve brzine ako cemo o startu...

ne zelim potcjenjivati ni tebe ni kolege ''kockare'' ali znam sta e30 moze sa sa 600+KG na zadnjoj osovini.
niko me jos nije uzeo u prvoj...kad god gubim, gubim na kraju

vozim BMW 10+god i u zadnje 3god sam kupio oko 40novih guma, skoro ja i kolega vulkanizer sabirali, valjda ima i do toga :D
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
mk3_16v je napisao(la):
sandy_mo je napisao(la):
mk3_16v je napisao(la):
sandy_mo je napisao(la):
Ove smo nedjelje opet dole ako ne bude kise :cool:
dobro si se sjetio najavit :D
:lol: nisam odavno nista ja organizovao dole tako da i ne najavljujem
naletit cu na 14 kama da te skinem :icon_biggrin:
Jesi jos sa PLom,naletio bi i ja ali imam krstenje malog necaka u Nedjelju,kvragu :icon_biggrin:
ma jok otisao je u trebinje :lol:
 
Član
-Suki- je napisao(la):
nemas druze sanse kad ''onaj'' spusti ruke ostao si za duzinu, CRX-u sam stajao iza zadnjeg branika i na prvih 20met ga uzimao duzinu... EVO me nije mogao dobiti u prvoj!!!

da si blize rado bi dosao da se malo druzimo,trka samo do kraja prve brzine ako cemo o startu...

ne zelim potcjenjivati ni tebe ni kolege ''kockare'' ali znam sta e30 moze sa sa 600+KG na zadnjoj osovini.
niko me jos nije uzeo u prvoj...kad god gubim, gubim na kraju

vozim BMW 10+god i u zadnje 3god sam kupio oko 40novih guma, skoro ja i kolega vulkanizer sabirali, valjda ima i do toga :D
;) Ma nije vazno prijatelju,vjerujem,predobru 30ku imas,lijepo bi bilo da se mi vidimo i da dimi iz guma i janjetine
 
Član
ma jok otisao je u trebinje :lol:


[/quote]

ima ona pjesma,oj trebinje,trebinje kad me vidis ebi me :lol: tako i sa golfom.



-Suki- je napisao(la):
pas mater daleko ste.....ali budemo se vidjeli uvjeren sam, u opustenoj atmosferi naravno ;)

;)
 
Član
-Suki- je napisao(la):
pas mater daleko ste.....ali budemo se vidjeli uvjeren sam, u opustenoj atmosferi naravno ;)

I ja sam u gužvi, al' ajd' barem imaš plin, prepolovimo put, a ja sam dobar 100 Evrića za povratak, ne računam janjetinu, to ide od mene gratis.:icon_smile:
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
I ja sam u gužvi, al' ajd' barem imaš plin, prepolovimo put, a ja sam dobar 100 Evrića za povratak, ne računam janjetinu, to ide od mene gratis.:icon_smile:

Eto, ja onda ucestvujem u trecini troskova goriva,janjetina s mene ali u troskovima pive za Ogija ne sudjelujem :lol:
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
I ja sam u gužvi, al' ajd' barem imaš plin, prepolovimo put, a ja sam dobar 100 Evrića za povratak, ne računam janjetinu, to ide od mene gratis.:icon_smile:

Eto, ja onda ucestvujem u trecini troskova goriva,janjetina s mene ali u troskovima pive za Ogija ne sudjelujem :lol:

Samo spremi pare za opkladu, moj lični ulog je 100 Evrića, mogu i smanjiti ako je mnogo. Inače, opklada je uvijek išla x2, čisto da se zna.:D
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
Samo spremi pare za opkladu, moj lični ulog je 100 Evrića, mogu i smanjiti ako je mnogo. Inače, opklada je uvijek išla x2, čisto da se zna.:D
bgmi nije ovo obicna kocka,ako potvrdjujes da je quotano ispod istina onda se usudjujem samo po kilo janjetine,znaci 2 kila :icon_biggrin:

-Suki- je napisao(la):
CRX-u sam stajao iza zadnjeg branika i na prvih 20met ga uzimao duzinu...
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
Samo spremi pare za opkladu, moj lični ulog je 100 Evrića, mogu i smanjiti ako je mnogo. Inače, opklada je uvijek išla x2, čisto da se zna.:D
bgmi nije ovo obicna kocka,ako potvrdjujes da je quotano ispod istina onda se usudjujem samo po kilo janjetine,znaci 2 kila :icon_biggrin:

-Suki- je napisao(la):
CRX-u sam stajao iza zadnjeg branika i na prvih 20met ga uzimao duzinu...

Kako 2 kila kad će nas biti 3:icon_question:

Ti nećeš da jedeš ili ti žao dati na sebe za kilu:icon_question: :D

Kockica je kanta, Suki se samo kurči da je brz, a deru ga svi redom.:D
Ni jedan dokaz nema da je brz koliko priča.:D
Ja bih došao samo zbog druženja.:D
 
Top