Mostar Pista Meet

Mostar Pista Meet

Član
g0go je napisao(la):
Jeste bruda, u istoj je formi, cak sam sve više i više počeo da budem svjestan i iznenadjen njenim ponašanjem.
Ako bude sreće i ako se ostvare ciljevi koje sam naumio, onda bih mogao i ovoga gore "Sretu" izazvati :lol: , ali sve dok mu je Calibra u trenutnom stanju :)
Pa nije valjda da nemozes uzeti Calibru V6, vrijeme na 402 oko 16.1 sredina,daleko losije od kadrija 16v,zar si se uplasio :icon_biggrin:


g0go je napisao(la):
Hahahahahaha, nekada nadmašuješ samoga sebe :lol::lol::lol::lol:

:lol: ;)
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
g0go je napisao(la):
Jeste bruda, u istoj je formi, cak sam sve više i više počeo da budem svjestan i iznenadjen njenim ponašanjem.
Ako bude sreće i ako se ostvare ciljevi koje sam naumio, onda bih mogao i ovoga gore "Sretu" izazvati :lol: , ali sve dok mu je Calibra u trenutnom stanju :)
Pa nije valjda da nemozes uzeti Calibru V6, vrijeme na 402 oko 16.1 sredina,daleko losije od kadrija 16v,zar si se uplasio :icon_biggrin:


g0go je napisao(la):
Hahahahahaha, nekada nadmašuješ samoga sebe :lol::lol::lol::lol:

:lol: ;)




upitanju je calibra rwd 2.7 biturbo a drugo auto slazem zeni za rejsa fiat barchetta 1.8 + nitro koji radi sad kako spada jer sam ga na rejsu samo skrpio bezveze
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
g0go je napisao(la):
Jeste bruda, u istoj je formi, cak sam sve više i više počeo da budem svjestan i iznenadjen njenim ponašanjem.
Ako bude sreće i ako se ostvare ciljevi koje sam naumio, onda bih mogao i ovoga gore "Sretu" izazvati :lol: , ali sve dok mu je Calibra u trenutnom stanju :)
Pa nije valjda da nemozes uzeti Calibru V6, vrijeme na 402 oko 16.1 sredina,daleko losije od kadrija 16v,zar si se uplasio :icon_biggrin:


g0go je napisao(la):
Hahahahahaha, nekada nadmašuješ samoga sebe :lol::lol::lol::lol:

:lol: ;)





Oooo moj Darka, pa zar mislis da bih se bez razloga bojao, dobar je to V6 hihi :)
 
Član
Ja sam jos bez teksta :icon_biggrin: gole ako to uzmes izbacivaj padobran na dnu piste :icon_biggrin:
 
Član
gogo,,nece ni tebi falit konjica samo da se odlucis sta ces sve se moze slozit,uglavnom ruke i znanje su ti uvjek na raspolaganju

nego kad se planira sledece okupljanje da napunim nitro da vidimo stanje sa blesom kako stvari stoje
 
Član
sreto je napisao(la):
gogo,,nece ni tebi falit konjica samo da se odlucis sta ces sve se moze slozit,uglavnom ruke i znanje su ti uvjek na raspolaganju

Hvala toSre, idem s prvog po njega, da me zimane sprjeci... :)

u nedjelju najvjerojatnije...
 
Top