Mostar Pista Meet

Mostar Pista Meet

Član
Prije je stalno bilo oko11, a u zadnje se vrijeme pomaklo na 13 i drama je. Taman svima zgodno... Vozdrica!
 
Član
g0go je napisao(la):
-Suki- je napisao(la):
ma daj nemam vremena jabuke pojesti, daj kad se vrijeme proljepsa zovite imam i sa scanerom pederom neke racune rascistiti....
neka burad piva mi obecao, ladnog...

i kad dođem dovezite sve kocki sta imate da im ocitam neku mađiju da ih nemoze uzet getaca u startu koji god motor da imaju :123:

Mogu li te ja pokusati uzeti? :D :p

pokusati.....mozes :D
 
Član
auuu suki svaka cast kako se ispaljuje;),,hajd mi kako sredi na GSI-ju startanje osim da nestavljam 4x4 :lol::lol:
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
shurda je napisao(la):
auuu suki svaka cast kako se ispaljuje;),,hajd mi kako sredi na GSI-ju startanje osim da nestavljam 4x4 :lol::lol:

Stavi 2x nove gume napijed,starta ko lud :lol:

jel bolje na 14-kama il 15..ti si to experimentis'o:icon_rolleyes::icon_biggrin: sad kako sam sredio ovo trokiranje puno bolje otkida ali i puno gubi sa slajdranjem u startu,,znaci samo nova guma lijeci problem:icon_rolleyes:
 
Član
shurda je napisao(la):
jel bolje na 14-kama il 15..ti si to experimentis'o:icon_rolleyes::icon_biggrin: sad kako sam sredio ovo trokiranje puno bolje otkida ali i puno gubi sa slajdranjem u startu,,znaci samo nova guma lijeci problem:icon_rolleyes:

Znaci sredio si ga,cim on gubi na slajdranju explozivan je ;) .Bilo koja samo dobra guma ,bgmi za racea zimske na vruc asvalt ispaljuju ko lude .Naravno rwd i awd su u prednosti ali i kadilak sa dobrim gumama vidjeli su mnogi u Mostaru kako se ispaljuje ;)
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
shurda je napisao(la):
jel bolje na 14-kama il 15..ti si to experimentis'o:icon_rolleyes::icon_biggrin: sad kako sam sredio ovo trokiranje puno bolje otkida ali i puno gubi sa slajdranjem u startu,,znaci samo nova guma lijeci problem:icon_rolleyes:

Znaci sredio si ga,cim on gubi na slajdranju explozivan je ;) .Bilo koja samo dobra guma ,bgmi za racea zimske na vruc asvalt ispaljuju ko lude .Naravno rwd i awd su u prednosti ali i kadilak sa dobrim gumama vidjeli su mnogi u Mostaru kako se ispaljuje ;)

svakako trebam uzet zimske gume,,sa ovim nemogu smjesta krenut:lol: uglavnom bitno je da sam barem srredio ovo trokiranje(senzor radilice i relej od pumpe goriva zamjenjeni) i da sad ide bolje,,uglavnom da neidemo vise u off topic ,,hvala jos jednom;)
:icon_exclaim:
 
Član
shurda je napisao(la):
auuu suki svaka cast kako se ispaljuje;),,hajd mi kako sredi na GSI-ju startanje osim da nestavljam 4x4 :lol::lol:

Hvala...kao sto vidis nije sve ni u gumama, jer pise u kakvim uslovima je ovaj start, dosta je i u ovjesu, najvise u vozacu.

sad zazmiri i zamisli slikove :cool:
 
Član
dzinn16v je napisao(la):
Moram i ja doci u taj mostar na pistu...do sada me nije skinula ni jedna kocka 2.5...pa da probamo;)

gle nece biti fora dobiti pijačarski auto ali ako isti dobije tebe to bude fora garantujem ;)
 
Top