Mostar Pista Meet

Mostar Pista Meet

Član
mozda i paprika, ovisno od doba godine :lol:


gle, bitno je druzenje, da se trosi gorivo i puse gume, jebes ostalo ;)
 
-Suki- je napisao(la):
dzinn16v je napisao(la):
Moram i ja doci u taj mostar na pistu...do sada me nije skinula ni jedna kocka 2.5...pa da probamo;)

gle nece biti fora dobiti pijačarski auto ali ako isti dobije tebe to bude fora garantujem ;)

Gledaj...ajmo realno 2.5 sestak 170KS po nekom nepisanom pravilu nebi smio biti u konkurenciji sa 2.0 cetvrtakom 136KS...ne razumim se u BMW-e ali do sada me je savaka kocka 2.5 razocarala za svoje konje....
Ali isto tako bih ti dao duboki naklon da me ti ili netko skine s takvom 2.5 kockom karavanom jer predpostavlajam da ima vise Kg od obicne...
Do sada sam ih dosta skinuo...iako uvijek kazem da kocka s pravim vozacem ima najbrutalniji start,ali samo zato jer je RWD i to joj je ogromni plus...da je kojim slucajem FWD garantiram zivotom da nebi mogla stati na kraj niti jednom zdravom golfu 2 16v;)
 
Član
dzinn16v je napisao(la):
-Suki- je napisao(la):
dzinn16v je napisao(la):
Moram i ja doci u taj mostar na pistu...do sada me nije skinula ni jedna kocka 2.5...pa da probamo;)

gle nece biti fora dobiti pijačarski auto ali ako isti dobije tebe to bude fora garantujem ;)

Gledaj...ajmo realno 2.5 sestak 170KS po nekom nepisanom pravilu nebi smio biti u konkurenciji sa 2.0 cetvrtakom 136KS...ne razumim se u BMW-e ali do sada me je savaka kocka 2.5 razocarala za svoje konje....
Ali isto tako bih ti dao duboki naklon da me ti ili netko skine s takvom 2.5 kockom karavanom jer predpostavlajam da ima vise Kg od obicne...
Do sada sam ih dosta skinuo...iako uvijek kazem da kocka s pravim vozacem ima najbrutalniji start,ali samo zato jer je RWD i to joj je ogromni plus...da je kojim slucajem FWD garantiram zivotom da nebi mogla stati na kraj niti jednom zdravom golfu 2 16v;)

ravnas se prema pogresnim i to nepisanim pravilima,136KS ali u 800kg tek MOZDA moze nesto kocki..
licno sam rusio OPC, TT tubo, astru C20xe i mnoge druge a primijetices da su puno jaci od nepisanih 136KS....





jesi vozio neki SR, jel znas svoje vrijeme?
 
Član
-Suki- je napisao(la):
dzinn16v je napisao(la):
-Suki- je napisao(la):
dzinn16v je napisao(la):
Moram i ja doci u taj mostar na pistu...do sada me nije skinula ni jedna kocka 2.5...pa da probamo;)

gle nece biti fora dobiti pijačarski auto ali ako isti dobije tebe to bude fora garantujem ;)

Gledaj...ajmo realno 2.5 sestak 170KS po nekom nepisanom pravilu nebi smio biti u konkurenciji sa 2.0 cetvrtakom 136KS...ne razumim se u BMW-e ali do sada me je savaka kocka 2.5 razocarala za svoje konje....
Ali isto tako bih ti dao duboki naklon da me ti ili netko skine s takvom 2.5 kockom karavanom jer predpostavlajam da ima vise Kg od obicne...
Do sada sam ih dosta skinuo...iako uvijek kazem da kocka s pravim vozacem ima najbrutalniji start,ali samo zato jer je RWD i to joj je ogromni plus...da je kojim slucajem FWD garantiram zivotom da nebi mogla stati na kraj niti jednom zdravom golfu 2 16v;)

ravnas se prema pogresnim i to nepisanim pravilima,136KS ali u 800kg tek MOZDA moze nesto kocki..
licno sam rusio OPC, TT tubo, astru C20xe i mnoge druge a primijetices da su puno jaci od nepisanih 136KS....





jesi vozio neki SR, jel znas svoje vrijeme?


koje vrijeme ti voziš sa 2.5 na 402m?
 
Član
-Suki- je napisao(la):
ravnas se prema pogresnim i to nepisanim pravilima,136KS ali u 800kg tek MOZDA moze nesto kocki..
Tako je,ima duja 16v oko 950 kg ali opet je laksa ,za drag nisu bitni samo goli konji a pootovo ne kubici,kubici mi najvise govore koliko je motor rasterecen i to je sve ali ks/kg ili ks /ton je puno bitniji, eto toliko relevantan da G-tech uredjaj priblizno mjeri konjazu auta iz podataka o kilazi i vremenu na 402,priblizno naravno jer ma milijun drugih faktora ali snaga/tezina je dokazano najbitniji faktor max ubrzanja.

P.S dzinne varas :icon_biggrin: isto kao oni kad dodju na sr pa sa tdi ovima prijave 140 ks i voze niskih 15 ;) a tamo cipan na 200,cini mi se da se tvoja motorizacija u golfu mota oko 160 konjica ;)doduse i suki je pojacan a duja je laksa od kocki.Inace stock duja gti 16v je sporija na 402m nego kocka 2.5 ako su oba auta ispravna,sa dobrim vozacima i gumama .
 
Član
Da,stok kocka koja nije karavan ima oko 1100 kg a duja 16v oko 960,moja npr ima ravno tonu na 16 kama.1400 kg je prilicna tezina ali kod tebe je i motor preko 200 ks ako se nevaram.
 
Član
ma kakvi...180-185KS max...za 200KS treba da bude radilica sa duzim hodom, bregasta i neki jebacki custom remap, treba biti čarobnjak i doci do 200KS sa ovim motorom... jedno je sabiranje konjaze iz glave a drugo je stvarni rezultat na valjicma.

pusti ti price skino sam katalizator dobio 10KS, K&N jos 10, naljepnica 5KS....jest ali u crtanim filmovima.

prepravkama sam dobio tek toliko da se mogu nositi sa kolegom koji je kupea e30 vozio 15.2 u OS
 
Član
Kod dzina ja mislim da je pisao da je tzv 9A motor sa glavom od KR motora 1.8 a medju vagenovcima je poznato da je to dobitna kombinacija za nekih 160 ks, stock motor 9A koda ima 136 ks pa sam zato pisao da ima vise ks ;)
 
GTI FAN je napisao(la):
Kod dzina ja mislim da je pisao da je tzv 9A motor sa glavom od KR motora 1.8 a medju vagenovcima je poznato da je to dobitna kombinacija za nekih 160 ks, stock motor 9A koda ima 136 ks pa sam zato pisao da ima vise ks ;)

Plus supersprint ispusna,obrada glave....kazu da se da izvuci i do 170ks ako je zdrava masina...

Ljudi vi mozete pricati sta hocete ali kocka karavan 2.5 sa 1400kg i stock motorom da odere golfa 16v ili kadeta 16v ja bih bas to volio vidjeti,tu nesto ne stima ili su ovi navedeni auti neispravni ili vozaci nemaju pojma o voznji....
 
Član
ipak niej stock sukijev bmw-e i vidis da ide niskih 15..znaci da ide kao kadet 16v na SR..da se i ja malo pohvalim:lol::lol:sala suki pozz;)
 
Top