Kladionica

Kladionica

Član
hehehe suti, koliko sam samo puta pao na tome da ce neko dati go. i to u 99% slucajeva ove jace ekipe :mrgren: nek je tebi sa srecom... :D
 
Član
Evo amaterskog subotnjeg listića :)

208.jpg


EDIT: Ulog 2 KM, ne vidi se od logoa imageshare :)
 
Član
ja sam sinoc od 5 parova pao na 3, sve kvote ispod 1,3 hihihihiihihih, danas sam ev opet igrao.. pa cemo vidjeti jesul i danas neka iznenadjenja..
 
Član
evo moja 2 danasnja. odavno nisam docekao da su mi svi listici u igri nakon "prvog kruga" utakmica :D

valjda ce bar jedan biti dobitni, koji god ja zadovoljan...

c1d0676a6ea0c94a176fe9ba89ce1bd6.jpg


57b199c1275669c9c071df7d28850307.jpg
 
Član
Hidraulic je napisao(la):
Zaragoza izgleda te obara

ma hajd ba, ionako sam ocekivao da cu past na necemu. valjda ce i valencia zeznut, pa da ne bude na jednom :D

ja zadovoljan ako dobijem na onom jednom. cekam milan 0-2 golova. 78KM dobitka meni sasvim dosta. prosle sedmice je petobanka bila, a sve ukupno sam mozda 10-15 ulozio od tad...

PS: emir je sa burazovog acc-a :icon_biggrin:
 
Član
koji su to debili, gijon zabio iz penala i autogol bio. jos ovi igrali sa 10 igraca :S jbg. ajd valjda milanu nece krenut veceras da zabijaju :D bilo kakva kombinacija sa max 2 gola, ja happy :p

ali ko da gledam da ni od toga nece biti nista :D
 
Član
monako za 117 :icon_cry:
http://williams-kladionica.ba/provjera_listica2.asp?broj_listica=9580147187302&submit.x=51&submit.y=2
 
Član
adma, jelde i ti se slazes da ovako ostane bez daljih golova?? :D

@darko, francuzi su to. ja danas nista nisam htio igrat od njih, iako su bili poprilicno realni rezultati. mrzim francuze, toliko su me puta povalili, da to nije humano. uz njih, izbjegavam i skote, turke i madjare...
 
Član
@ emir 89 ali baš sve ostalo dođe logično...i ja ubodem ove još sam se premišljao reko ovaj monako je šugav već dugo vremena i povuče me kvota
 
Top