Kladionica

Kladionica

Član
darko13 je napisao(la):
meni je braga mirisala na dvicu ali ne odigrah ipak Šahtjar potroši milione na pojačanja svake godine a ovi iako su bili prvaci više su prodavali...danas dođe logično sutra bi moglo biti svega...

fkt nezz sta je ono onako bilo jer nisam sinoc gledao pregled. ili je braga odigrala toliko lose ili je shahtar odigrao tako dobro. nesto mi vise vuce na ovu prvu opciju, jer je u prvoj utakmici shahtar jedva dao go kuci partizanu, a nemoguce da je braga toliko losija od partizana... jbg bilo kako bilo, nista ne bi :lol: hahahhaha
 
Član
evo sta sam do sada prosao idemo i cekamo daljeeeee

:cool::cool::cool::cool:
 

Prilozi

  • untitled1.bmp
    439,7 KB · Pregleda: 20
  • untitled.bmp
    401,7 KB · Pregleda: 19
Član
veceras opet onaj moj baksuzluk na djelu ..
sva sreca pa sam takav baksuz da sam navikao na ovo :D

2gwc7sm.jpg
 
Legend
ja sam od ersana prepisao onaj sa predhodne strane i jos je u igri, 7 proslo jos 7 ostalo, a odigrao sam jos jedan isti samo sto sam 3 utakmice izbacio, sad kad bi htio da naplatim, da odgodim ove ostale imao bi oko 50km

http://www.bhtuning.com/attachment.php?aid=36330
 
Član
Mene otrese panatinaikos :icon_cry: Pogodim obadva dana LŠ skoro sve nešto sam i izbacio i otresem na ovim levatima...:icon_mad: još dvoznak
 
Član
ja sam krenuo u skromno igranje, nasao sam 5 parova sitnih koeficijenata i kvota je 3, uplatio cenera, to je 20 dobar, krenut cemo ovako igrati svaki dan,da kvota bude 3 i uplatit cenera, dosta dnevnica jedna, nenadam se da cu dobit svaki dan ali nek se vrti, bar se ima sta pratiti,
ev sta sam danas
sampdoria-debrecen - 1
villarreal-cl.brugge - 1
palermo-lausanne - 1
cska m.-sparta p. (domacin daje go) - 1 (DA)
psg-karpaty - 1

pokusat cu ovako svaki dan pa cemo vidjeti kakvi su dobitci, mozel se sta para uzet ovako, jest puno parova ali mislim da su sigurica.. vicemo veceras sta ima za prvi pokusaj
 
Član
Ja često igram na taj fazon znalo se desiti po 4,5 puta zaredom dođe a onda duži vremenski period ništa, meni od početka ove sezone ni jdnom nije prošlo sinoć otresem dvoznak na panatinaikosu za 50km, ja obično igram kvotu od 3-5 zavisi od ponude i 10km uplata
 
Član
a neće ni ovi usputni na više parova...

https://www.remi.ba/public/ticket.aspx?12%204447bc54

jesam baksuz... hehe
 
Legend
ja padoh na dortmundu:icon_mad::icon_mad::icon_mad: da je dobio cekao bi jos
man. city, sporting i atl. madrid za 1280km
 
Član
eto je, dnevnica u djep, citav dan na netu zaradi dnevnicu od 20, da je ovako svaki dan uhhhh :lol: :lol:, proslo dakle svih 5 parova..
 
Član
elmir je napisao(la):
ja sam krenuo u skromno igranje, nasao sam 5 parova sitnih koeficijenata i kvota je 3, uplatio cenera, to je 20 dobar, krenut cemo ovako igrati svaki dan,da kvota bude 3 i uplatit cenera, dosta dnevnica jedna, nenadam se da cu dobit svaki dan ali nek se vrti, bar se ima sta pratiti,
ev sta sam danas
sampdoria-debrecen - 1
villarreal-cl.brugge - 1
palermo-lausanne - 1
cska m.-sparta p. (domacin daje go) - 1 (DA)
psg-karpaty - 1

pokusat cu ovako svaki dan pa cemo vidjeti kakvi su dobitci, mozel se sta para uzet ovako, jest puno parova ali mislim da su sigurica.. vicemo veceras sta ima za prvi pokusaj

Po meni je ovo najbolji nacin za kladenje.... bar ja tako igram jednom sam uvezao 5 listica u 5 dana ugl ...sretno :)
 
Član
@d_cash nenadam se ja da cu dobit svaki dan al siguran sam da ce prolaziti vecinom, otisao sam dignuti 30KM, 10 opet uplatio na 3,5 kvotu i imam 20 za trosit ;) prvi put je dakle prolaz bio, vicemo danima sta ce biti.. bolje ovako neko svaki dan bubati na marku-dvije da je kvota 200-300 i pogodis od 10 parova samo 5.. ebo to.. ae da probam zaebat bar malo kladionicu.. meni dosta..
 
Član
elmir je napisao(la):
@d_cash nenadam se ja da cu dobit svaki dan al siguran sam da ce prolaziti vecinom, otisao sam dignuti 30KM, 10 opet uplatio na 3,5 kvotu i imam 20 za trosit ;) prvi put je dakle prolaz bio, vicemo danima sta ce biti.. bolje ovako neko svaki dan bubati na marku-dvije da je kvota 200-300 i pogodis od 10 parova samo 5.. ebo to.. ae da probam zaebat bar malo kladionicu.. meni dosta..

fino je to i ja sam igrao slicno sa ulozima od petaka, kvota nekih 5, al da vidis koliko se vise iznerviras kad tako padnes na nekom "debilnom paru", nego onako kad naredas parove vecih kvota :D
 
Član
emir_89 je napisao(la):
elmir je napisao(la):
@d_cash nenadam se ja da cu dobit svaki dan al siguran sam da ce prolaziti vecinom, otisao sam dignuti 30KM, 10 opet uplatio na 3,5 kvotu i imam 20 za trosit ;) prvi put je dakle prolaz bio, vicemo danima sta ce biti.. bolje ovako neko svaki dan bubati na marku-dvije da je kvota 200-300 i pogodis od 10 parova samo 5.. ebo to.. ae da probam zaebat bar malo kladionicu.. meni dosta..

fino je to i ja sam igrao slicno sa ulozima od petaka, kvota nekih 5, al da vidis koliko se vise iznerviras kad tako padnes na nekom "debilnom paru", nego onako kad naredas parove vecih kvota :D

ma znam drug, ali neigram ja bas svaku malu kvotu, odgram siguricu,da ce dat nek tim go, pa bude i tako male kvote sto mislim da ce dobit, pa jbg pao pao, idemo drugi dan.. ha ya;)
 
Top