Kladionica

Kladionica

Član
pa nema se tu sta puno objasnjavat, uzmes npr ekipu koja ima najvise X-ova u ligi i svaki put dupliras uplatu. npr uplatis cenera na taj par, ako padnes slijedeci put stavljas 20, ako padnes ides na 40, 80, 160 itd npr moze se i od 100 krenut pa 200 itd... i kad dobijes na dobitku si kolko-toliko. samo kad ti dodje da stavis 5 stoja, mislim da ces se zapitati da li da ih stavis :D
s tim da cesto u kladionicama nije moguce igrati single par (samo taj jedan par)...
 
Član
Ja sam igrao sve sto je moguce igrati. Prvo sam prosao sve sisteme na ruletu, pa onda na kladionici... Neki sistemi mogu da ti donesu gubitak ili dobitak, ali ovaj sistem igranja na x je ludost, on ti moze donijeti nesto para, ali u duzem periodu igranja naici ce ti jako dobra serija, pogodices recimo 5 za redom iz prve, a onda ce naici jako losa serija gdje nece naici x 20 kola i onda te nema nigdje, neces biti u minusu vec u bankrotu, a tad pocinje laganje, varanje, kradja, zaduzivanje kod zelenasa i zovot ti ode u k...
Igrali su neki likovi ovo, pa znam da neki francuski klubovi nisu imali po 20 kola X, a racunajte koliki su to ulozi da se krene od 0.5e.
Poenta u ovim sistemima koji se zasnivaju na duplanju je sledeca, da moras imati plan, tj. da odustajes ako padnes 4-5 puta za redom, a da ne bi pao toliko puta za redom moras igrati nesto sto je jako tesko pasti, kao npr. dvoznak koji je kvota oko 1.4 na podjednake timove, ali tada se ne radi o duplanju uloga, vec o povecavanju uloga za vise od 3 puta...
 
Član
Sina je napisao(la):
Ja sam igrao sve sto je moguce igrati. Prvo sam prosao sve sisteme na ruletu, pa onda na kladionici... Neki sistemi mogu da ti donesu gubitak ili dobitak, ali ovaj sistem igranja na x je ludost, on ti moze donijeti nesto para, ali u duzem periodu igranja naici ce ti jako dobra serija, pogodices recimo 5 za redom iz prve, a onda ce naici jako losa serija gdje nece naici x 20 kola i onda te nema nigdje, neces biti u minusu vec u bankrotu, a tad pocinje laganje, varanje, kradja, zaduzivanje kod zelenasa i zovot ti ode u k...
Igrali su neki likovi ovo, pa znam da neki francuski klubovi nisu imali po 20 kola X, a racunajte koliki su to ulozi da se krene od 0.5e.
Poenta u ovim sistemima koji se zasnivaju na duplanju je sledeca, da moras imati plan, tj. da odustajes ako padnes 4-5 puta za redom, a da ne bi pao toliko puta za redom moras igrati nesto sto je jako tesko pasti, kao npr. dvoznak koji je kvota oko 1.4 na podjednake timove, ali tada se ne radi o duplanju uloga, vec o povecavanju uloga za vise od 3 puta...

U pravu si sve, zato ja i kazem ko nema dovoljno para bolje da NE ulazi u to. Zasto ja nisam usao? Izracunao sam da mi treba bar 10000e da bih igrao ozbiljno i da imam rezervu za to redjanje kola. A ko misli da moze nesto da uradi sa malo para pa se na kraju zaduzi kod zelenasa i sl. on nije normalan...Jbg para na paru ide, da mogu svi bi to igrali. Ko ima bas puno novca tvrdim da ce biti u plusu.
 
Član
Tu je problem sto u svakom trenutku mozes otici u k... Igras par godina, dobijas, sve super i onda padnes sve sto si dobio i sve sto imas u zivotu... Mislim da je rizik prevelik. Najbolji sistemi izvlace maksimum iz omjera rizika i profita, a ovaj sistem je jako rizican i po meni opasan. Ima puno boljih sistema koji bi mogli donijeti neki profit. Ovaj sistem se ubraja u one u kojima mnogo malih dobitaka ponisti jedan veliki gubitak...
 
Član
Sina je napisao(la):
Ja sam igrao sve sto je moguce igrati. Prvo sam prosao sve sisteme na ruletu, pa onda na kladionici... Neki sistemi mogu da ti donesu gubitak ili dobitak, ali ovaj sistem igranja na x je ludost, on ti moze donijeti nesto para, ali u duzem periodu igranja naici ce ti jako dobra serija, pogodices recimo 5 za redom iz prve, a onda ce naici jako losa serija gdje nece naici x 20 kola i onda te nema nigdje, neces biti u minusu vec u bankrotu, a tad pocinje laganje, varanje, kradja, zaduzivanje kod zelenasa i zovot ti ode u k...
Igrali su neki likovi ovo, pa znam da neki francuski klubovi nisu imali po 20 kola X, a racunajte koliki su to ulozi da se krene od 0.5e.
Poenta u ovim sistemima koji se zasnivaju na duplanju je sledeca, da moras imati plan, tj. da odustajes ako padnes 4-5 puta za redom, a da ne bi pao toliko puta za redom moras igrati nesto sto je jako tesko pasti, kao npr. dvoznak koji je kvota oko 1.4 na podjednake timove, ali tada se ne radi o duplanju uloga, vec o povecavanju uloga za vise od 3 puta...

Texas Holdem je maajka svih ovih igara... u me jedino ide kako treba :D
 
Član
;)

ja cu da odigram ove parove sad za tri dana,na ligu prvaka i na kup uefa :icon_smile:
Kladionica REMI
sretno ko isprati :cool:
 

Prilozi

  • untitled.JPG
    untitled.JPG
    55 KB · Pregleda: 68
Član
ersan_sa je napisao(la):
;)

ja cu da odigram ove parove sad za tri dana,na ligu prvaka i na kup uefa :icon_smile:
Kladionica REMI
sretno ko isprati :cool:

Nek je sa srecom, ali padas na cetvrti par:D

_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
Ako neko bude htjeo da igra sisteme evo mu programcic, samo unese koeficijente, koliko ulaze i program sam izracuna LINK:icon_smile:

Zanimljiv programic, hvala;)
 
Ja danas uplatio 25 evrica na 18 tiketa, sistemi kombinacije svasta nesto sam iskombinovao, ako bude kakvih para, prenjecu vam taktiku ako ne, trazim neki novi nacin:)
 
Član
ersan_sa je napisao(la):
;)

ja cu da odigram ove parove sad za tri dana,na ligu prvaka i na kup uefa :icon_smile:
Kladionica REMI
sretno ko isprati :cool:

Prepisao sam 11 od tebe, dva preskočih radi uroka :) Puno parova, možda bude puno i para :)

Sretno :)
 
Član
jedno pitanje, u premierovoj ponudi u vezi igraca koji ce dati go ima ponudjeno, prvi go, drugi i bilo kad. eh interesuje me jel se to misli samo za tim od tog igraca, ili ukupno na utakmici...
 
Član
ja debil slusao jarana rece mi na bragu da igram 1x, ja nisam nikako htio, odigro 6 parova i nisam znao sta dalje, i dodam tu bragu i zrinjski, i eto na ta dva zadnja padnem. ovo ostalo bas realni rezultati bili...
 
Član
meni je braga mirisala na dvicu ali ne odigrah ipak Šahtjar potroši milione na pojačanja svake godine a ovi iako su bili prvaci više su prodavali...danas dođe logično sutra bi moglo biti svega...
 
Član
Ajax - Milan 1pX (1-1)
Partizan - Arsenal 1pX (1-1)
Roma - Cluj 1 (2-1)
Chelsea - Marseille 1 (2-0)
Auxerre - Real Madrid -3 (0-1)
Basel - Bayern -3 (u 89' cigani mrtvi daju gol za 1-2)
Braga - Shachtor -3 (u 90' PENAL za je*enih 0-3)

MODERATOR EDIT: pripazi malo na rijecnik

dobitak : 55 KM :D


huh... :D
 
Top