Kladionica

Kladionica

Član
Nije danas bas lako doci do para, pa svaka marka sa strane dobro dodje...
Nije lose ni ono sure bet, kad bi se to moglo odigrati na jednoj ili dvije kladionice vise puta na dan...Ali takve kvote su obicno u nekim lijevim kladama, pa sva takva igra postaje besmislena, jer bi morao imati naloge i pare na racunu u 50 kladionica...
Sto se tice tih matematickih sistema...hm...ne vjerujem da se moze pobjediti to da sve kvote svakog dogadjaja ostavljaju procenat kladionici. Sto znaci ako uplatis na sve moguce ishode nekog dogadjaja, moras platiti od 5 do 25% vise nego sto ces dobiti. To je matematicki i mislim da se to ne moze prevazici ni na jedan nacin. Postoje dvije opcije, velikih banki i povecavanja uloga u odnosu na manje banke i manji broj mogucnosti promasaja, ali sve to na duzi rok pada...

Sto se tice ovog mog sistema, vrlo je jednostavan, treba mi neko da otvori racun na kladionici, verifikuje ga (ili poslanim pismom na svoju adresu ili da on posalje sliku svoje licne kladi) i da mi ustupi racun na jedan dan i ja cu na njega dobiti od 40 do 100e. Sve koji su mi tako nesto napravili sam pocastio fino, ali su mi se ovdje neki smijali kad sam trazio pomoc takve vrste, pa sam odustao da ovdje trazim saigrace, jer ocito je mnogima smjesno da se zadrze dva sata za kompom vise za nekih 30-40KM-a...
 
Član
Sina je napisao(la):
Nije danas bas lako doci do para, pa svaka marka sa strane dobro dodje...
Nije lose ni ono sure bet, kad bi se to moglo odigrati na jednoj ili dvije kladionice vise puta na dan...Ali takve kvote su obicno u nekim lijevim kladama, pa sva takva igra postaje besmislena, jer bi morao imati naloge i pare na racunu u 50 kladionica...
Sto se tice tih matematickih sistema...hm...ne vjerujem da se moze pobjediti to da sve kvote svakog dogadjaja ostavljaju procenat kladionici. Sto znaci ako uplatis na sve moguce ishode nekog dogadjaja, moras platiti od 5 do 25% vise nego sto ces dobiti. To je matematicki i mislim da se to ne moze prevazici ni na jedan nacin. Postoje dvije opcije, velikih banki i povecavanja uloga u odnosu na manje banke i manji broj mogucnosti promasaja, ali sve to na duzi rok pada...

Sto se tice ovog mog sistema, vrlo je jednostavan, treba mi neko da otvori racun na kladionici, verifikuje ga (ili poslanim pismom na svoju adresu ili da on posalje sliku svoje licne kladi) i da mi ustupi racun na jedan dan i ja cu na njega dobiti od 40 do 100e. Sve koji su mi tako nesto napravili sam pocastio fino, ali su mi se ovdje neki smijali kad sam trazio pomoc takve vrste, pa sam odustao da ovdje trazim saigrace, jer ocito je mnogima smjesno da se zadrze dva sata za kompom vise za nekih 30-40KM-a...

Puno vi pojedinci mozgate... nema para bez motike, to je jedina koja je u svemu ovome istinita...

Tamo što zaobilazite, tražite rupe u pravilima, ganjate te bonuse i slično... to traje jedan vremenski period, i onda ga nema više... i to je to.

Kladionica je tu da se kockamo, nekad nam ide, nekad ne... i tu se naša priča završava... možete sada na sve ovo reći šta želite, ali ovo je mrtva istina i nje se moramo pridržavati svi... tj. moramo znati da je tako i da tu nema novaca svaki dan.
 
antrax je napisao(la):
Sina je napisao(la):
Nije danas bas lako doci do para, pa svaka marka sa strane dobro dodje...
Nije lose ni ono sure bet, kad bi se to moglo odigrati na jednoj ili dvije kladionice vise puta na dan...Ali takve kvote su obicno u nekim lijevim kladama, pa sva takva igra postaje besmislena, jer bi morao imati naloge i pare na racunu u 50 kladionica...
Sto se tice tih matematickih sistema...hm...ne vjerujem da se moze pobjediti to da sve kvote svakog dogadjaja ostavljaju procenat kladionici. Sto znaci ako uplatis na sve moguce ishode nekog dogadjaja, moras platiti od 5 do 25% vise nego sto ces dobiti. To je matematicki i mislim da se to ne moze prevazici ni na jedan nacin. Postoje dvije opcije, velikih banki i povecavanja uloga u odnosu na manje banke i manji broj mogucnosti promasaja, ali sve to na duzi rok pada...

Sto se tice ovog mog sistema, vrlo je jednostavan, treba mi neko da otvori racun na kladionici, verifikuje ga (ili poslanim pismom na svoju adresu ili da on posalje sliku svoje licne kladi) i da mi ustupi racun na jedan dan i ja cu na njega dobiti od 40 do 100e. Sve koji su mi tako nesto napravili sam pocastio fino, ali su mi se ovdje neki smijali kad sam trazio pomoc takve vrste, pa sam odustao da ovdje trazim saigrace, jer ocito je mnogima smjesno da se zadrze dva sata za kompom vise za nekih 30-40KM-a...

Puno vi pojedinci mozgate... nema para bez motike, to je jedina koja je u svemu ovome istinita...

Tamo što zaobilazite, tražite rupe u pravilima, ganjate te bonuse i slično... to traje jedan vremenski period, i onda ga nema više... i to je to.

Kladionica je tu da se kockamo, nekad nam ide, nekad ne... i tu se naša priča završava... možete sada na sve ovo reći šta želite, ali ovo je mrtva istina i nje se moramo pridržavati svi... tj. moramo znati da je tako i da tu nema novaca svaki dan.

Jesi siguran da nema, ja znam par ljudi koji su malo vise svog vremena posvetili tome, znaci pracenje svega i svacega, i ljudi fino dobiju, ne kazem da zive od toga, ali dobro im dodje! E sad sto se toga tice najbolje je odabrati samo jednu ligu, i detaljno je prouciti, igrace, statistike, stanje u klubovima, mislim opet je to kocka, ali kocka samo malo manjim rizikom, nego onako kad dodjes u kladionicu, pa uzmes bilten, pa malo po koeficijentima malo navijacki! Ja sam tako prestao igrati, ili uplatim na singl, ili raspisem nekoliko listica, kombinacije i tako to, manji dobitak, ali Boze moj, kad ofulam jednu utakmicu imam jos nade da makar povratim ulozeni novac, a ne da odma zguzvam listic i kroz prozor!
 
Član
@Antrax: u pravu si u nekim djelovima, ali u sustini si poprilicno u krivu...
Da bi nesto dobio na kladionici, osnovno sto moras imati je velika banka, jer realno je da ces od banke 2000 lako napraviti 2500, a da ces od banke 20, tesko napraviti banku od 500. Da bi se ostalo u plusu, tesko da se mogu igrati tipovi samo ovako, jer danas svako svakoga moze dobiti. Sistem koji moze opstati na duzi rok je igranje singlova sa jednakim ulozima. E sad kako doci do singlova? Trebaju ti dobri izvori, ima foruma i raznih grupa na netu gdje dolaze informacije direktno iz klubova, tj. insideri koji su dobrim dijelom tacni. Ne mozes imati bolju informaciju od te kad ti neko iz kluba kaze kako stvari stoje.
Sto se tice ovih sistema, ja vjerujem u ovo sto sad radim, jer se to pokazalo dobitno, ne vidim sta je lose sto ja mogu sedmicno dici par stocki sa klade. Druga stvar je, kad skupim vecu banku, mogu igrati dalje, a imacu para i da kupim informacije na sta da igram. Pocetak je tezak, kad imas par hiljada koje si dobio na kladi i koje ti sluze kao banka, onda stvari idu puno lakse.
Ja recimo nikad ne bih igrao ove vase listice sa brdom parova gdje su ulozi mali, a dobici rijetki i mali...
Svima bih preporucio da se ne klade par mjeseci, skupe u tom periodu neku pristojnu banku, registruju nalog na nekoj online kladionici, malo se informisu na netu sta i kako odigrati i polako pocnu. Kad nadjete neku semu da radi, onda povecate uloge i milina...
 
Član
bolton-man.utd. - 2
wolfsburg-freiburg - 1
bari-brescia - 1
aberdeen-gl.rangers - 2
dinamo k.-arsenal k. - 1
galatasaray-buyuksehir - 1
juventus-calgiari - 1
young boys-thun . 1

kvota:32.48 ulog:3.00 dobitak:97.44

nadam se da cu danas imati vise srece ;)

@sina - sve to stoji i veoma si dobru ideju dao ali npr ja igram kladionicu samo da imam sta pratiti kao npr danas, skroman sam 90KM dobitak a ulozeno 3, znam i dobit al vecinom ne :lol: :lol: ali bar se ima taj dan sta pratiti..
 
Član
elmir je napisao(la):
nadam se da cu danas imati vise srece ;)

@sina - sve to stoji i veoma si dobru ideju dao ali npr ja igram kladionicu samo da imam sta pratiti kao npr danas, skroman sam 90KM dobitak a ulozeno 3, znam i dobit al vecinom ne :lol: :lol: ali bar se ima taj dan sta pratiti..



potpis, ja cu npr izgubit 30 puta po marku lupam, al cu 31. put dobit 50-60 i ja opet u plusu...

neki igraju kladionicu radi osobnog "cejfa", da imaju sta pratiti i zaokruzivat, zato i odigramo 7-8 parova sa manjim ulozima, za sebe 100% mogu reci da nisam u minusu sto se kladionice tice. nekome ko ima stalan posao i dobru platu mozda nije problem izgubit na kladionici 50-100-200KM, ali bogami jednom studentu i jeste...

puno srece svima danas koji budu igrali :cool:
 
Član
Sina sve to stoji, znam o čemu pričaš... igram ja ovo odavno sve i pratim sve... :D

po 50-100 eura rizikujem samo u slučaju kvote 2, 3, 4... ne više... a ove cenere i cvaje igram normalno i nekako realno... prođe često... naravno da neću rizikovat recimo 100 eura na 6-7 parova, jer svaki dan neko od favorita kiksa i to su najčešći padovi na listićima... evo samo ću ti dati primjer jednog mog listića od juče:

https://www.remi.ba/public/ticket.aspx?A316AA25

Favoriti su svi na listiću, ali vazda se nađe taj jedan zbog kojeg će sve da padne u vodu...

Što se tiče tih sigurnih kvota, namještaljki i slično... imam ovdje čovjeka, tj. dvojica braće koji se tim bave, to im je usputni hobi pored njihovog dobrog posla... par puta sam sjedio za stolom kad direktno zovu neke ljude u Srbiji, Mađarskoj, Sloveniji... znači ne preko nekog, već direktno zovu ljude u savezu, klubovima i slično... i dobijaju vikendom uvijek neke utakmice "sigurne" sa recimo kvotom preko 3... i uvijek prolazi... samo u većini slučajeva ta utakmica je iz druge ili treće lige i traži u svim kladionicama da se doda 2 do 5 parova sa tim parom... i tu nastaje problem... dodaju oni po 4 para, fola sigurna po 1.05 kvote i slično... i uplaćuju po 500-1000 eura... i to je veliki rizik jer na takvim stvarima se pada... prošli vikend sam bio u kladionici kad taj isti lik stavlja 500 eura na X fiksni, druga Češka liga... 3.60 kvota. i daje on još neke parove... ja fino stavim taj X, dodam 2 para tenisa na 10 marki, probam... i prolazi listić od 68 KM... drugi je fazon što je njemu svejedno tih 500 eura što će pasti, meni nije... i nebi ih nikad rizikovao na neku "dojavu" tipa X fiksni :D
 
Član
To i ja kazem, ovi tiketi su radi ceifa vise, nego da se nesto zaradi...
Sto se tice ovih drugih i trecih liga, na to se i igra, jer se tu ishodi utakmica lakse pogadjaju onima koji poznaju timove. Na netu se moze odigrati singl na bilo koji ponudjeni mec, tako da je tu prednost. Sve ima svoje pozitivne i negativne strane... I ti sto ulazu po 500e ne ulazu te pare sigurno od plate, vec ko zna koliko je on puta digao tih 500e pa ih sad moze olako uloziti. Ne moze se preko noci od malih uloga dici na ogromne... Sve to ide postepeno, a kad od malog dodjes do velikog uloga, to znaci da imas jako dobre izvore i da ti onda nije problem i vece uloge staviti...

Evo vam par vasih parova, pa ko hoce moze koji izabrati, ja ih ne igram trenutno, jer ganjam ovaj svoj sistem:

Palermo-Lece-1 @1.70
Ravena-Sudtirol-1 @1.85
Gela-Lucchese-1 @2.70
Newcastle-Stoke-1 @2.00
Fiorentina-Parma-1 @1.90
Katanija-Bolonja-1 @1.90
Bolton-Manchester-2 @1.55
Strommen-Mjondalen-1 @1.70
Syrianska-Brage-1 @1.55
Alessandria - Gubbio-1 @2.00
Sion-Belincona-1 @1.60
Sevojno-Vojvodina-2 @2.20
Larisa-Kerkyra-1 @1.75
Valerenga-Brann-1 @1.60
Kongsvinger-Stabek-2 @2.00
Manisaspor - Sivasspor-1 @2.25
River Plata-Quilmes-1 @1.55
 
Član
Ljudi ja znam nacin po kome u kladionici nikako ne mozes biti u minusu, samo moras imati dobru finansijsku podlogu, ako je neko zainteresovan ja cu mu reci;)
 
dellas je napisao(la):
Ljudi ja znam nacin po kome u kladionici nikako ne mozes biti u minusu, samo moras imati dobru finansijsku podlogu, ako je neko zainteresovan ja cu mu reci;)

cuj ocel neko, a sto ne bi htjeo, nemoj sad rec da je u pitanju 5000 evra, to vec ne mogu ispratiti:lol::lol:
 
Član
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
dellas je napisao(la):
Ljudi ja znam nacin po kome u kladionici nikako ne mozes biti u minusu, samo moras imati dobru finansijsku podlogu, ako je neko zainteresovan ja cu mu reci;)

cuj ocel neko, a sto ne bi htjeo, nemoj sad rec da je u pitanju 5000 evra, to vec ne mogu ispratiti:lol::lol:

Sto vise kesa imas vise ces i dobiti....ali dobitak je ZAGARANTOVAN
 
Član
Ako je rijec o duplanju, na kraju tog puta ti je opsta propast, samo pitanje je koji oblik propasti, to je vec individualno... ;-)
Kladim se ja live ponekad, ali to i nije bas narocito dobar oblik kladjenja, jer su marze kladionica vece nego na obicne oklade....
 
dellas je napisao(la):
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
dellas je napisao(la):
Ljudi ja znam nacin po kome u kladionici nikako ne mozes biti u minusu, samo moras imati dobru finansijsku podlogu, ako je neko zainteresovan ja cu mu reci;)

cuj ocel neko, a sto ne bi htjeo, nemoj sad rec da je u pitanju 5000 evra, to vec ne mogu ispratiti:lol::lol:

Sto vise kesa imas vise ces i dobiti....ali dobitak je ZAGARANTOVAN

Da nije u pitanju onaj sigurni dobitak, u tri razlicite kladionice sto se igra:)?
 
Top