Kladionica

Kladionica

*ebes kladionicu, em gubis pare em gubis zdravlje nervirajuci se, bolje otic nesto sjest pojest, neko ove *ebene tikete popunjavat:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
*ebes kladionicu, em gubis pare em gubis zdravlje nervirajuci se, bolje otic nesto sjest pojest, neko ove *ebene tikete popunjavat:icon_mad::icon_mad::icon_mad:

potpis;) ali ... jbg zarazno je, ja igram vec 10-ak godina
 
dellas je napisao(la):
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
*ebes kladionicu, em gubis pare em gubis zdravlje nervirajuci se, bolje otic nesto sjest pojest, neko ove *ebene tikete popunjavat:icon_mad::icon_mad::icon_mad:

potpis;) ali ... jbg zarazno je, ja igram vec 10-ak godina

Hehe, to jest, evo danas puko 10 evra, a vec planiram za sutra neke kombinacije:
). Mene to nikad nije privlacilo, ali odkako sam poceo studirat, non stop je bilten na vrhu, a knjige ispod:), zna ponekad biti fino kad se sta ubode, fino se proveseli( citaj popije):lol:
 
Član
ja uvijek igram na marku-dvije, jedan-dva listica cejfa radi :D sve ono vise ulaganje, ja smatram kockanjem i "bolescu". nemojte se uvrijediti, ne mislim nista lose ni o kome :D
 
Član
emir_89 je napisao(la):
ja uvijek igram na marku-dvije, jedan-dva listica cejfa radi :D sve ono vise ulaganje, ja smatram kockanjem i "bolescu". nemojte se uvrijediti, ne mislim nista lose ni o kome :D

Smatraj šta hoćeš... kocka je i na pola marke i na 20 marki... hehe nikad nisam uzeo na marku-dvije velike pare... tako da se moramo ganjat ovim cenerima i cvajama... :D

treći put se popravljam danas... pa ako prođe objavim sve listiće :D haha
 
Član
pa jeste kocka, al nije isto bukvalno odvajat od usta 20-30-50KM, da bi se kladilo i dobilo, i stavit onako marku da imas sta pratiti...

btw, znas onu nije muju majka klela sto se kladio, nego sto se vadio... hehehehhe
 
Član
emir_89 je napisao(la):
pa jeste kocka, al nije isto bukvalno odvajat od usta 20-30-50KM, da bi se kladilo i dobilo, i stavit onako marku da imas sta pratiti...

btw, znas onu nije muju majka klela sto se kladio, nego sto se vadio... hehehehhe

Jbga... nismo ovdje da dajemo savjete jedni drugima i sugestije kako netreba kockat i td... da je to bacanje para uzalud i td... i td...

Ovdje smo jednostavno da diskutujemo oko dobitaka, parova... sigurnih parova i slično... :)

Šta bih trebali reći za ove koji uplaćuju po 100-200 eura po listiću... ? sad bi ih ja ovdje trebao prozivat jel' ? naravno da neću, njihov novac, njihovi listići, njihovi dobitci... ja se zadovoljim dobitkom od 100-200-300 maraka na 10-20 maraka... njima je to malo pa uplaćuju više... i td... svak ima pravo da proba... :)
 
Član
ja sam pao odma a onom prvom.. i jos sam ih fulio, odigrao sam bio popravni i skinuo sam sve osim reala, sranje..
 
Član
Ovako se to radi momcovi...
Moja uplata je 100e, ostalo je zarada danas za par sati posla... Nema od kladionice para na lijepe oci... ;)
[attachment=36297]
 

Prilozi

  • Isplata.JPG
    Isplata.JPG
    64,3 KB · Pregleda: 24
Član
To je jedan moj sistem... Digao sam 'nesto' para na njemu, sad sam naisao na neke problemcice, koje cu rjesiti, posto sam sad ocistio godinu na faksu, pa imam vremena... Uglavnom radi se o bonusima i ovako mogu dosta puta da ga okrenem... Zarada od 70 do 100e, za dan posla nije lose...
 
Sina je napisao(la):
To je jedan moj sistem... Digao sam 'nesto' para na njemu, sad sam naisao na neke problemcice, koje cu rjesiti, posto sam sad ocistio godinu na faksu, pa imam vremena... Uglavnom radi se o bonusima i ovako mogu dosta puta da ga okrenem... Zarada od 70 do 100e, za dan posla nije lose...

pa neki rade citav dan za 30 kemica:) a dobro je, ja sam ganjao kojekakve sisteme ovako, ima i ona sema za siguran dobitak, ali je dobitak mizeran, kako god okrenes tesko je preje*at kladionicu! Cuo sam za nekog lika, matematicar, razvio neki sistem i digao velike pare, pa ga ljudi kindapovali i odveli ga na Frusku goru, i tamo ga ostavili, valjda im nije htjeo reci ili sta li vec:):lol::lol:
 
Top