Kladionica

Kladionica

Član
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
hm to ono ganjanje X duplanje, jesi na to mislio?

Upravo na to. Ja sam igrao, ali na zalost nemam ja dovoljno novca za to. Znam ljude koji su uzeli ogromne pare na to...Znaci nadjes jedan tim i samo cepas, koliko god puta da puknes kad dodje ti si u plusu, a mora doci:D Samo treba imati kesa da to ispratis...

Sina je napisao(la):
Ako je rijec o duplanju, na kraju tog puta ti je opsta propast, samo pitanje je koji oblik propasti, to je vec individualno... ;-)
Kladim se ja live ponekad, ali to i nije bas narocito dobar oblik kladjenja, jer su marze kladionica vece nego na obicne oklade....

Jesi li ti druze igrao kad progresiju?
 
dellas je napisao(la):
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
hm to ono ganjanje X duplanje, jesi na to mislio?

Upravo na to. Ja sam igrao, ali na zalost nemam ja dovoljno novca za to. Znam ljude koji su uzeli ogromne pare na to...Znaci nadjes jedan tim i samo cepas, koliko god puta da puknes kad dodje ti si u plusu, a mora doci:D Samo treba imati kesa da to ispratis...

hm . . . tu bas trebaju dobre pare za to, moze se desiti da se niz oduziw . . . znam citao sam dosta i o tome, ali nisam se jos usudio da probam, nisam umogucnosti da ispratim vise kola:icon_smile:

kavaz je napisao(la):
pa daj nam objasni, pa ko bude imao nek prati ..

osim ako ne naplacujes tu uslugu objasnjavanja :D

uzmes jedan tim, prvo kolo X na njega 10 maraka, ako padnes opet X sledece kolo ali uplacujes 20 maraka i sve tako:) tok ne dobijes:)
 
Član
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):



osim ako ne naplacujes tu uslugu objasnjavanja :D

uzmes jedan tim, prvo kolo X na njega 10 maraka, ako padnes opet X sledece kolo ali uplacujes 20 maraka i sve tako:) tok ne dobijes:)
[/quote]

Upravo to. Racunica je prosta, recimo izgubis 4 kola, a krenuo si sa 10e, izgubio si 150e, a ako je kvota bila 3(a uvek je oko 3 ili veca) dobijas 240 i u plusu si 90....Sto te vise zaredja da ne dodje to ces vise para na kraju dobiti...P.S. Naravno da ne naplacujem, kad vec ja ne mogu da uzmem pare nek uzme neko drugi:D
 
Član
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
dellas je napisao(la):
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
hm to ono ganjanje X duplanje, jesi na to mislio?

Upravo na to. Ja sam igrao, ali na zalost nemam ja dovoljno novca za to. Znam ljude koji su uzeli ogromne pare na to...Znaci nadjes jedan tim i samo cepas, koliko god puta da puknes kad dodje ti si u plusu, a mora doci:D Samo treba imati kesa da to ispratis...

hm . . . tu bas trebaju dobre pare za to, moze se desiti da se niz oduziw . . . znam citao sam dosta i o tome, ali nisam se jos usudio da probam, nisam umogucnosti da ispratim vise kola:icon_smile:

kavaz je napisao(la):
pa daj nam objasni, pa ko bude imao nek prati ..

osim ako ne naplacujes tu uslugu objasnjavanja :D

uzmes jedan tim, prvo kolo X na njega 10 maraka, ako padnes opet X sledece kolo ali uplacujes 20 maraka i sve tako:) tok ne dobijes:)



To smo mi probali, ali se desi da pogodiš u drugom kolu, kreneš ponovo... i td... i nigdje te nema... najbolje je kad ti se neda pogodit... tamo do polovine lige... :D stalno duplo moraš uplaćivat... jbg.
 
Član
antrax je napisao(la):
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
dellas je napisao(la):
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
hm to ono ganjanje X duplanje, jesi na to mislio?

Upravo na to. Ja sam igrao, ali na zalost nemam ja dovoljno novca za to. Znam ljude koji su uzeli ogromne pare na to...Znaci nadjes jedan tim i samo cepas, koliko god puta da puknes kad dodje ti si u plusu, a mora doci:D Samo treba imati kesa da to ispratis...

hm . . . tu bas trebaju dobre pare za to, moze se desiti da se niz oduziw . . . znam citao sam dosta i o tome, ali nisam se jos usudio da probam, nisam umogucnosti da ispratim vise kola:icon_smile:

kavaz je napisao(la):
pa daj nam objasni, pa ko bude imao nek prati ..

osim ako ne naplacujes tu uslugu objasnjavanja :D

uzmes jedan tim, prvo kolo X na njega 10 maraka, ako padnes opet X sledece kolo ali uplacujes 20 maraka i sve tako:) tok ne dobijes:)



To smo mi probali, ali se desi da pogodiš u drugom kolu, kreneš ponovo... i td... i nigdje te nema... najbolje je kad ti se neda pogodit... tamo do polovine lige... :D stalno duplo moraš uplaćivat... jbg.



Ako imas bas dosta para u steku, pa te mrzi da cekas puno, odaberes 2,3 tima ...neko igra i 10 timova...Uglavnom nema matematike po kojoj mozes biti u minusu osim ako ti ne presusi izvor para:D
 
Pa dobro, uglavom ko ima par 'iljada paraka vista nek pokusa:), dellas posto vidim da si u tim vodama malo, jesi li pokusavao sisteme 3/7 4/7 i slicno, ja bio kreno i uplatim 800 din i dobijem 2000 i nesto:), i udjem u ispitni rok i batalim to:)
 
Član
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
Pa dobro, uglavom ko ima par 'iljada paraka vista nek pokusa:), dellas posto vidim da si u tim vodama malo, jesi li pokusavao sisteme 3/7 4/7 i slicno, ja bio kreno i uplatim 800 din i dobijem 2000 i nesto:), i udjem u ispitni rok i batalim to:)

Ma svasta sam ti ja igrao brate moj, a i stric mi drzi kladionice:D Nisu to losi sistemi, ali moras da gadjas jake kvote da bi se isplatili...jbg, ni to nije sigurno.

@antrax: kad nece ono nece...mene juce jedna obori za 100e sa 50din(0.5e)
 
dellas je napisao(la):
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
Pa dobro, uglavom ko ima par 'iljada paraka vista nek pokusa:), dellas posto vidim da si u tim vodama malo, jesi li pokusavao sisteme 3/7 4/7 i slicno, ja bio kreno i uplatim 800 din i dobijem 2000 i nesto:), i udjem u ispitni rok i batalim to:)

Ma svasta sam ti ja igrao brate moj, a i stric mi drzi kladionice:D Nisu to losi sistemi, ali moras da gadjas jake kvote da bi se isplatili...jbg, ni to nije sigurno.

@antrax: kad nece ono nece...mene juce jedna obori za 100e sa 50din(0.5e)

bez rizika nema ni dobitka:) nista ja cu ponovo pokusati, pa vidjecemo, imali ljeba ili je gubljenje i vremena i para:)
 
Top