Kladionica

Kladionica

evo sta sam ja nabrzinu odigrao danas a stavio sam 25km uzivo kladjenje na Valenciju i chelsea navijacku sutra
danas na brzinu sastavio
milana2
lyon2
auxerre2
split1
valencianes1
zaragoza oba daju gol i 1km 66 dobitak
 
Član
admir jahic je napisao(la):
hahahha dace milan jos koji gol ev gledam uzivo
http://www.atdhe.fm/atdhe-live-stream-video/event.php?ch=101

adma ne sluti :icon_mad: dozvoljavam im jos jedan go u 88. ako tad bude 0-1 :D
 
emir_89 je napisao(la):
admir jahic je napisao(la):
hahahha dace milan jos koji gol ev gledam uzivo
http://www.atdhe.fm/atdhe-live-stream-video/event.php?ch=101

adma ne sluti :icon_mad: dozvoljavam im jos jedan go u 88. ako tad bude 0-1 :D

meni treba 2 cista za 66km al koliko sam gledo prvo poluvrijeme opasan je milan imao je 3-4 sto postotne al samo jedna usla u gol parma nije ni dosla do gola al eto sretno obojici :cool::cool::cool:

Pato se Zagrijava uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
 
Član
suti, i ja sam se iznerviro kad sam vidio 5 min sudijskog, al et dobro je, ja dobih 78KM na 2,5KM. a na onom drugom listicu evo i valencia vodi, znaci samo me zaragozza zaheba za 98KM na markicu :D

1f2dba2690c7faf7cebe43c8278d78e5.jpg


kako je lijepo vidjet ovo ČESTITAMO :D
 
Član
ja danas igrao 3 tiketa po cenera i na sve tri pao, odigram u pola 9 jedan bezze vece kvote i ev padnem samo na jednom argentinska liga..cccc .. neda se..
 
Član
iako ja vise volim ponudu uz kafu laganice nego ovako, evo jedan listic za sutra. ko hoce nek proba na marku, nece puno izgubit :D

6854a0c67e6ba78966790da49f14de65.png


nesto kontam ovaj par almeria-malaga stavit ps1 :D

odigracu jedan sa x2, drugi ps, na po markicu pa sta bude :icon_biggrin:
 
Član
jbg i mene zaragoza zajeba. jos kad sam procitao kako su primili golove. jedan autogol, drugi iz penala, odma nakon toga dobili crveni. i vratise se u 5 min nakon toga na 2-2. hajd reko sad ce oni jos jedan zabit, psiholoska prednost je u pitanju. kad ono do kraja ostade 2-2... jbg :D
 
Član
Ja sam se u zadnje vrijeme poceo kladiti live, na bet365 kladionici. To je vise istrazivacki projekat, nego da nesto zaradim, mada i zarada ide za sada. Kad prodjem sto sam zamislio ubacicu neke vece pare i nastaviti istim tempom. Sad istrazujem sportove sta se isplati igrati...
Jedna od najbrzih metoda je igranje na tenis, gdje u ponudi ima koji ce teniser osvojiti odredjeni poen, tj. ako je recimo rezultat u gemu 0-0 u ponudi je koji ce igrac osvojiti drugi poen (uvjek dva poena unaprijed), ako je 30-0 onda je u ponudi oklada na 4 poen. Sustina je da je ovo jako varjabilna pojava za kladjenje, sto znaci da ce se rijetko desiti serija da jedan igrac stalno osvaja svaki drugi poen. Sto je merak za sistem duplanja ili uvecavanja uloga srazmjerno kvoti na koju se igra.
Igram ovo na tenis (i jos ubacim ponesto fudbala, kosarke i bejzbola) vec 10-ak dana na live kladjenju i povecao sam pocetnu banku za 181%.
 
Top