Kladionica

Kladionica

Član
emir_89 je napisao(la):
6854a0c67e6ba78966790da49f14de65.png


nesto kontam ovaj par almeria-malaga stavit ps1 :D

odigracu jedan sa x2, drugi ps, na po markicu pa sta bude :icon_biggrin:

do sad prosao celzi, lazio, villareal, almeria (prosao i x2 i ps), ceka se ovaj bajern da zabije, a najguraviji je ovaj zadnji par. 0-0 na poluvremenu, al cartagena ima crveni u 42. min :S
 
Član
proslo i tenerife - cartagena, da je bajern kilavi dao go, jos bi se inter-juve cekao za 105KM ccccccccccccccc :S
 
Član
admir jahic je napisao(la):
sta ja tvrdim cjeli dan valencija1 chelsea1 i 25km ulog i to je to

ti si sinoc drug rekao sve pare na chelsea i bayern danas :D:D:D:D znam dobro jer sam cvaju uplatio :icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry:
 
Član
Pukoh na partizan X2 protiv vojvodine......dao 100e na tiket 4 dulple sanse , 3 dosle i ta nije....:icon_sad:
 
Član
dellas je napisao(la):
Pukoh na partizan X2 protiv vojvodine......dao 100e na tiket 4 dulple sanse , 3 dosle i ta nije....:icon_sad:

Rad Belgrade 2 - 0 Indjija
Vojvodina Novi Sad 2 - 0 Partizan Belgrade

Pa ti igraj na Partizan...:lol:
 
elmir je napisao(la):
admir jahic je napisao(la):
sta ja tvrdim cjeli dan valencija1 chelsea1 i 25km ulog i to je to

ti si sinoc drug rekao sve pare na chelsea i bayern danas :D:D:D:D znam dobro jer sam cvaju uplatio :icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry:

vrati se nazad pa pogledaj sta sam reko valencia1 i chelsea 1 i all in
 
Član
@ elmir :lol::lol::lol: Ja sam ovaj vikend finih para otresao od početka ove sezone ni jedan prolaz i mislim da će uslijediti pauza...Juče monako na bezveznom danas Barsa, Bajern, Študgart na malo masnijim ulozima dvije zadnje dvoznak i kao kruna svega zadnji koji je bio u igri otresem Boku...
 
Član
jebo ga zito i kladionica....zadnje tri sedmice padam na jedan par (pogodim 7-9, jedan me jebe)...sinoc 9 pogodim, kvota 1.40 i padnem....
ukupno dobitak preko 250 KM propalo...da sam bar jednom dobio :)
i kaze igraj kladionu u pm...nema tu hljeba dobro to neko rece :)
 
Član
AnDel je napisao(la):
jebo ga zito i kladionica....zadnje tri sedmice padam na jedan par (pogodim 7-9, jedan me jebe)...sinoc 9 pogodim, kvota 1.40 i padnem....
ukupno dobitak preko 250 KM propalo...da sam bar jednom dobio :)
i kaze igraj kladionu u pm...nema tu hljeba dobro to neko rece :)

to se igra na markicu-dvije iz zabave. ako zijanis, ne bude ti toliko zao. kad se sta ubode, bude ti fino i vecinom budes u plusu. sto oni koji uplacuju po 10-20 ne mogu bas reci...
 
Član
bezze ponedjeljak i navratim u pola 8 u kladionicu i haj reko da odigram bezze nesto, 6 parova uplatim i NIJEDAN nisam pogodio, ovo mi se prvi put desilo..uvijek pogodim od 6 najmanje 4.. nek sam i ovo dozivio
 
Član
elmir je napisao(la):
bezze ponedjeljak i navratim u pola 8 u kladionicu i haj reko da odigram bezze nesto, 6 parova uplatim i NIJEDAN nisam pogodio, ovo mi se prvi put desilo..uvijek pogodim od 6 najmanje 4.. nek sam i ovo dozivio

Ja sam isto večeras pao na prva 3 para nogometa... i prošao tenis sav što sam odigrao... ovaj nogomet me ubi :D
 
Član
evo dva danasnja. prvi je et ono "realniji" drugi je malo ambiciozniji :D

ab3b7776ceb617241badee9c30969d1b.jpg


e7e52236ba164c211a716c7523610beb.jpg


PS: na drugom je vec poceo jedan par...
 
Top