Jetta 1.8 Turbo

Jetta 1.8 Turbo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
budo-opc je napisao(la):
bulex je napisao(la):
mogao si mi na pm send di si nabavio taj kenwood i koliko para....

dobra jetta steta sto je ameriki... :D

ja nikako neshvatam zasto svi govore o tome americka ja sam vec dosta neki stvari skidao i mijenjao i absolutno sve je isto ko u evropski Bori sve su Njemacki dijelovi jos nisam naisao na dio koji je drugaciji nego kod evropske Bore

ja cisto imam samo averziju na mph i one pozicije u branicima...
 
Član
bolje da joj nisi ni ova bocna stakla dir'o....il zatamni sve il nemoj nista..ovako ni tam ni vam...ko da nesto fali il ko da se neko zaj*av'o pa nije zavrsio poso:icon_biggrin:
 
Član
naisho sam ja druze na dio koji nemoze od bore,crkla mi sijalica,nema nigdje u bih kupit,sreca pa imam jarana u sloveniji koji mi donjeo i nesh vjerovat platio je oko 3 eura,a u asa auto mi trazili 60 km za 2 komada i to kazu moraju naruciti iz amerike :cool:
 
Član
dinozzo je napisao(la):
naisho sam ja druze na dio koji nemoze od bore,crkla mi sijalica,nema nigdje u bih kupit,sreca pa imam jarana u sloveniji koji mi donjeo i nesh vjerovat platio je oko 3 eura,a u asa auto mi trazili 60 km za 2 komada i to kazu moraju naruciti iz amerike :cool:

koja sijalica?
 
Član
slazem se savecino pravo dobra masinica sva ima i boju i fegle sam ako nije problem da mi kazes imal neko takve felge al za astru g pozz
 
Član
http://www.youtube.com/watch?v=JMbekq-6XC8


danas snimio obecani klip moglo je i vise ali jbg. ovo je bilo bihac -petrovac nije autoput ali ima 3-4 KM dobre cest gdje se moze potegnuti da je bilo jos malo digla bi i vise
 
Super Moderator
auu kolko ono drugom ide il je ono ipak treca na oko 120 ? mislim da im je druga 90 - 95 ?
dobro ide pravo nasviro ga taj chip skroz :D
jel imas blow off ?
 
Član
allroad je napisao(la):
auu kolko ono drugom ide il je ono ipak treca na oko 120 ? mislim da im je druga 90 - 95 ?
dobro ide pravo nasviro ga taj chip skroz :D
jel imas blow off ?

ima blow off i 1=70, 2=120, 3=175, 4=220, i dalje 5 brzina ali stim da sad nema blokade i obrtaji idi preko 7000 obrtaja
 
Član
cek jel blow off pomaze necemi,ja sam sebi kontao stavljati na dizela ali kazu da je to samo zvuk i nista vise(bar kod dizela):icon_confused:
 
Član
M A R E X je napisao(la):
cek jel blow off pomaze necemi,ja sam sebi kontao stavljati na dizela ali kazu da je to samo zvuk i nista vise(bar kod dizela):icon_confused:

sto se tice snage neces nista dobiti jer blow off imas tvornicki na autu samo sto tvornicki vraca zrak u filter i necuje se sa ovaj pusta zrak u atmosferu i tako stvara onaj zvuk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top