Jetta 1.8 Turbo

Jetta 1.8 Turbo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
drama autic 1,8 20v turbo kako lijepo samo za cut :) boja joj je jos bolja ( al neusporedivo losija od opc-a :( )
 
Super Moderator
Schumi je napisao(la):
Lijepa Jetta baš,samo osim kože odmah vidim da nedostaju i maglenke

nemaju one maglenke drug nikako :D imaju mozda u farovima ono ko neki golf sto ima... al ovako nemaju i ja kad bi imo ovo auto kupio bi od nekog VW-a one dole plastike da imam maglenke eto samo nako da stoje :D
 
Član
da se i ja javim nakon duze vremena danas postavljen DVD Kenwood Touchscreen i prije 4-5 dana radjen chiptuning na 192 ks

 
Super Moderator
auuu dobro sjeda
jesil sve spojio opet ko i prije, pojacalo ono i to ?
bas fino izgleda a eto sad imas i konja ko 325i 24v :D
 
Član
allroad je napisao(la):
auuu dobro sjeda
jesil sve spojio opet ko i prije, pojacalo ono i to ?
bas fino izgleda a eto sad imas i konja ko 325i 24v :D

DVD je bio u golfu 5 samo ga izvadio ustekao steker bio isti ko u mene i sve radi nit sam sta prespajao niti dirao izvadio svoj tvornicki ustekao ovaj i to je to
 
Član
M A R E X je napisao(la):
Odlicno;)
kako ide na chipu:D

na chipu ide odlicno ali me trenutno malo zaj*ava ovaj originalni blow off ventil nekad izgubi snagu i dijagnostika prijavljiva njega kao gresku ali bice ovaj koji dan pravi blow off pa cemo vidjeti kako ce to biti
 
ljudi moji ova Jetta UBIJA!!! ja nezz samo kako moze vis onoliko slajfat,hahah.......kad jednom krene ne prestaje u kojoj god brzini da je...;)

Budo imas jednu od najjaci vozilica...A za DVD nemam rijeci.
 
Član
olensoner je napisao(la):
odlicno:cool:
da sam na tvom mjestu, samo bih jos kakve BBS 18-ke spucao i neki dobar izduv;)

trenutno i trazim neke 18ke a mogle bi i 17ke, danas ugradjen blow off ventil i cuje se ko da se prehladila Jetta :lol::lol::lol:;)

evo jedna slikica sad sam uslikao a bio mrak pa se nevidi bas najbolje

 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top