Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Honda Civic ED7 - Komentari projekta

RE: Honda Civic ED7

Prca me zbog VW-a ,eto sta :)

Davore, eat my shorts :D

@Dane: Jesi isao do stanice jbg,pitaj vozaca,nekog, ako je iz dva dijela onda jos manji problem.
 

LSD

Član
RE: Honda Civic ED7

jel ja ono procitah VR???
:D
dobro u svakom slucaju al erol shvati da ima i drugih auta osim Honde :D
 
Član
RE: Honda Civic ED7

@ Erol: Lajsnu od Lagune keca imas u Bijeljini u Renoovom servisu, nova kosta 60 KM, a Zeljo iz Doboja sto je vozio Stojadina prije, pa sad ima Civic je nasao na otpadu jeftinije polovnu. Pa bi trebao da postavi slike da vidis kako izgleda.
 
Član
RE: Honda Civic ED7

A pase i od espace isti je ko kod lagune samo malo deblji sto je jos bolje tj mozes vise snijega gurat ispred sebe

I pito sam i moze xD i trazte mi tam kakvog crx-a koji nije 93 g
 
RE: Honda Civic ED7

Tolko cu ga izlijepit jdm stickerima da nece ni znat od cega je :p

Sto se tice Laguna lipa, jbg, neam sad potrebe da ga trazim kad je rodjak vec kupio ovaj od vr-a :)

@Dane: neam sta trazit,ako naidje javit cu ti,a pik mos i sam srčat jbg. Izrazio je zelju jedan za tvog Civica,al kad je cuo sta je hmm :/
 
RE: Honda Civic ED7

Hebo majku na kraju ga necu ni uzet :D

Eh kad vec pisem,da napisem da sutra major update, bar bi trebo :)
 
RE: Honda Civic ED7

E da i da Menjicu javim jedno dobru, tvoj bivsi crx nece umrijet na nekom otpadu kao staro zeljezo nego karijeru nastavlja ko trkace auto sa b16-kom unutra, o detaljima kasnije ;)
 
RE: Honda Civic ED7

Necemo pretjerivat i ovo ce biti bas raritet, kako Emirovog crx-a vise ne vidjam na trkama, ovo ce biti jedini crx sa b motorom u BiH :)
 
Top