Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Član
RE: Honda Civic ED7

erol_brcak je napisao(la):
Necemo pretjerivat i ovo ce biti bas raritet, kako Emirovog crx-a vise ne vidjam na trkama, ovo ce biti jedini crx sa b motorom u BiH :)

nije jedini momak iz Lukavca ima motor B serie :)
 
Član
RE: Honda Civic ED7

Esmir_crx je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
Necemo pretjerivat i ovo ce biti bas raritet, kako Emirovog crx-a vise ne vidjam na trkama, ovo ce biti jedini crx sa b motorom u BiH :)

nije jedini momak iz Lukavca ima motor B serie :)

Bolje je erole da editujes post... izjava ti nije na mjestu...
 
RE: Honda Civic ED7

Zasto jbt, sta sam reko lose ? Nisam mislio jedini u bih uopce,nego jedini u bih koji ce voziti trke. Ja Emirovog crx-a nisam vidio na 402 nikako ove sezone, jel to cinjenica, jeste, dakle ne vidim sta je lose to u mojoj izjavi?

Da li sam to na bilo koji nacin uvrijedio Emira ,ja ne vidim da jesam i ako jesam namjera mi nije bila jer sa tim covjekom nemam apsolutno nikakav odnos tako da zaista nemam ni namjere da ga vrijedjam nesto.
 
Član
RE: Honda Civic ED7

erol_brcak je napisao(la):
Zasto jbt, sta sam reko lose ? Nisam mislio jedini u bih uopce,nego jedini u bih koji ce voziti trke. Ja Emirovog crx-a nisam vidio na 402 nikako ove sezone, jel to cinjenica, jeste, dakle ne vidim sta je lose to u mojoj izjavi?

Da li sam to na bilo koji nacin uvrijedio Emira ,ja ne vidim da jesam i ako jesam namjera mi nije bila jer sa tim covjekom nemam apsolutno nikakav odnos tako da zaista nemam ni namjere da ga vrijedjam nesto.


A sta se pravdas... nemas ni pojma a pricas, o tome je rijec.. nisi ga vidio i to je to?!
Za razliku od nekih koji selotejpom spajaju da bi vozili, ovdje se slaze, da bude po propisu... To ne znaci da nekoga nema vise...
Nisi ti nikoga uvrijedio, Boze sacuvaj...

Ajd, sretan rad dalje..;)
 
Član
RE: Honda Civic ED7

Biće to jedna opaka Honda, sve ide u tom pravcu.. Samo polako i obavještavaj nas kako napreduju radovi

@Aditas - Smiri tenzije ne napadaj momka bezveze, nećemo pucati momku u koljena zbog jedne rečenice ??!!
 
Član
RE: Honda Civic ED7

Ja Erole , drugi put povezi jos jednog kompletnog civica pa ako ti sta iznenada crkne imat ces sve djelove...
 
RE: Honda Civic ED7

Da i umjesto da me podjebavaju za selotejp, braca Hondasi mogli su se ponudit hladnjakom iz svojih mashina koje su stojale parkirane sa strane, al necemo opet o tom, izgladili smo sve, idemo dalje, u nedjelju crx sjedista u civic i uradit cu DIY sa slikicama da tema ima i neke koristi za one koji budu htjeli slicno radit ;)
 
Član
RE: Honda Civic ED7

erol_brcak je napisao(la):
Da i umjesto da me podjebavaju za selotejp, braca Hondasi mogli su se ponudit hladnjakom iz svojih mashina koje su stojale parkirane sa strane, al necemo opet o tom, izgladili smo sve, idemo dalje, u nedjelju crx sjedista u civic i uradit cu DIY sa slikicama da tema ima i neke koristi za one koji budu htjeli slicno radit ;)

Hehe.. trebao ti je dane iz svog crx-a posuditi...:lol:
Ma nema frke, iduci put cemo jedan rezervni dovuc, pa kome zafali.. nek cupa sta mu treba..:)

Javim ti u toku dana koliko kosta ono.. ili evo nazovi ti pa pitaj... imaju li i koliko je?
033-464-800
Znam da ravnu 75mm imaju...
 
Član
RE: Honda Civic ED7

Milina pogledati?!
Nego sta bi za onaj problem s CDom jel ti pomoglo ista od onoga!!
 
Top