Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Član
RE: Honda Civic ED7

Samo joj kazes da povuce rucicu i sama se nastima na zadnje sjediste :D

Vidi poderao si ga na istom mjestu :D

E moras i one pozicije pored farova prebacit, tvoje su pozutile malo :)

A kad si kod prebacivanja mogao si i prednji branik :)
 
Član
RE: Honda Civic ED7

IGY je napisao(la):
ti na ruckicu su tzv brzopotezni :)
ove dok navintas da ih spustis prodze te cejf :)

ahahahhaahhahahha
KRALJ!
To je ono kad kazes djevojci:"Sreco hoces vidis nesto u jednom potezu":lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
RE: Honda Civic ED7

Pozicije ne pasu, maaalo su drugacijeg oblika.



Uploaded with ImageShack.us

Branik,hmm ne bi bas,prvo malo se izvitoperio crx-ov,drugo ne znam ,ne bi remetio fabricki civic izgled ;)

Sto se tice brzopoteznih sjedista,to je to znaci :D
 
Član
RE: Honda Civic ED7

Davor_ je napisao(la):
IGY je napisao(la):
ti na ruckicu su tzv brzopotezni :)
ove dok navintas da ih spustis prodze te cejf :)

ahahahhaahhahahha
KRALJ!
To je ono kad kazes djevojci:"Sreco hoces vidis nesto u jednom potezu":lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Jel' vam sad napokon dolazi iz guzice u glavu sto ja volim Fiate :D njihova sjedista posebno :lol:
 
Legend
RE: Honda Civic ED7

sve opasni hebaci :p

ja bih uglavio taj branik, ne znam sto,bar bi pokusao imam osjecaj da bi joj puno ljepse "legao" :D
 
Član
RE: Honda Civic ED7

Pa ok za ove pozicije nisam znao, izgledaju skoro isto :)

Izbacio bi onu lajsnu ispod farova, i malo je drugaciji crxov, pa aj to makar slikaj pa ubaci u photoshopu da vidimo.

Ona moja lajsna je sva sjebana, al nadji negdje od renoa lagune keca sa rupama sastrane pa da izgleda ovako:

2a9elwo.jpg

24oxgdf.jpg
 
RE: Honda Civic ED7

Ovo za lagunin lip sam znao,a lip na crx-ovom braniku nije doso,garant u sudaru otpo i lik ga nije pokupio,nazalost,ganjam lip taj otkako sam kupio civica,no svejedno, kupio mi je rodjak u Njemackom pa ce donijet kroz 2-3 sedmice ako mu ne budu pravili problema u autobus da smjesti lip od vr6-ice,malo mi smeta jer je ipak od VW dio :D al et. Evo kako to izgleda, doduse na braniku od novog tipa (90-91) :



Uploaded with ImageShack.us

Sto se tice samog crx-ovog branika,sad sam se sjetio da sam cito negdje da ne pase bas bolt on, mozda uz kave preinake,al... vidjet cemo haj ;)
 
Član
RE: Honda Civic ED7

bit ce problema sa busom :/ jedino ako neko zna jel se moze prepolovit na sredini ....ono jel iz jednog djela il 2 ..imal ko u bosni golfa ? xD
 
Top