Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Član
RE: Honda Civic ED7

samo nek se radi,svaka cast;);)

Dobre ove metlice,ja neki dan gledao da kupim sebi,al omace mi se:lol:
 
Član
RE: Honda Civic ED7

ima u "marsu" ovih gumenih aero metlica, 5km, svakakvih dimenzija :icon_smile:

upalis brisace, a ne cujes ih da struzu po suhom :cool:
 
RE: Honda Civic ED7

Hvala! E al dobre su metlice,vrijede koliko kostaju,mene nisu nista :D

CRX donator,dao sam 300 ,dobit cu dijelova u vrijednosti preko 1000 km :) o tom po tom u kasnijim apdejtima ;)

@limpi: Upravo tako,ja ih juce "testirao" , po suhom jedno 10 puta zaredom i nista ,ni "skvii" da su pustile :)
 
Član
RE: Honda Civic ED7

Samo ih nemojte paliti po suvom !

To su jeftinije verzije, ima i skupljih, firma Trend Auto u Bijeljini prodaje takve ali Bosch brisace, za toyotu yaris kostaju oko 50 KM to smo zadnje kupovali pa eto samo radi poredjenja. A ti sto su na CRXu su kupljeni u Tuzli ne znam kako se zove radnja a nalazi se tamo u Merkatoru cim udjes s parkinga desno skroz kostali su oko 20 KM.
 
Član
RE: Honda Civic ED7

erol_brcak je napisao(la):
@limpi: Upravo tako,ja ih juce "testirao" , po suhom jedno 10 puta zaredom i nista ,ni "skvii" da su pustile :)


jebo metlice koje ne mogu cvil da bace :lol::lol:

sorry... morao sam :D
 
RE: Honda Civic ED7

Ma meni su predobre,malo mi se dizajn ne svidja,previse su nekako upadljive,al funkcija opravdava dizajn s toga ostaju kod mene :)
 
Član
RE: Honda Civic ED7

Kol'ko konja daju ove metlice, da nabavim i sebi jedne?:D

Nego, ostaje li spolja na ovaj zonfa ili ide i farbanje spoljašnjosti.

PS. Ako uradiš unutrašnjost onako kako si na fejsu pokazao, bićeš glavna faca u dugra.:cool:
 
RE: Honda Civic ED7

Da,da,onako kao na fejsu :)
Svana bijela,unutra pink (dakle samo lim,tabla i sve plastike ostaje crno,da se zna) ,fele pink kao i motorni prostor pink,deklo bijelo da prati vanjsku bijelu :) Al to tek abd na proljece,nit sam sa parama dobar,nit hocu sad ,zima ce,sto da mi so i kisa i snijeg sjebe sjaj nove farbe,a i kakva je uopce furka farbat pred zimu,to na proljece,kad se sve budi, cvjeta, otvara... :)
 
Član
RE: Honda Civic ED7

To, lutko!:cool:

Jedva čekam da vidim rezultat. Sredi je baš ono da bude :icon_eek: i bez vodoinstalatersko-kanalizacionag tuninga.:D

Ne reče mi, jesi dobio nešto konja na metlicama i gdje ih nabavi?:D

Jbg, morao sam. Sorry.:D
 
Član
RE: Honda Civic ED7

Nisu ove imaju oblik spojlera, dodaju ti downforce pa mozes brze kroz krivine :) cccccc
 

IGY

Član
RE: Honda Civic ED7

ti na ruckicu su tzv brzopotezni :)
ove dok navintas da ih spustis prodze te cejf :)
 
Top