Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Član
RE: Honda Civic ED7

i vise od perverzije, kolko si lud to je cudo jedno, u pozitivnom smislu naravno:cool::cool::cool:
 
Član
RE: Honda Civic ED7

aj bar jednom da si me poslušao pa nisi u onu ružnu crvenu ofarbao, ova ljubičasta je do yaya :icon_biggrin:
 
RE: Honda Civic ED7

Jbg, crvena je bila jeftinija i samo zato sam konto nju, znas da sam moro 50 kermi od para za registraciju nacet :/

al isplatilo se, bas je boja u pm, jos bolja uzivo, presijava se nekako cudno iz plave u ljubicastu, cak malo i u rozu, ma odlicna ;)

Tibor: Kad saznam sifru, napisat cu ;)

Ostali, hvala ljudi!
 
Član
RE: Honda Civic ED7

erol_brcak je napisao(la):
Jbg, crvena je bila jeftinija i samo zato sam konto nju, znas da sam moro 50 kermi od para za registraciju nacet :/

al isplatilo se, bas je boja u pm, jos bolja uzivo, presijava se nekako cudno iz plave u ljubicastu, cak malo i u rozu, ma odlicna ;)

Tibor: Kad saznam sifru, napisat cu ;)

Ostali, hvala ljudi!


Isplatilo ti se vjeruj mi,strasno izgleda,i sve sto radis,radis sa ukusom. Samo tako nastavi,iz prosjecne vozilice si opasnu zvijer napravio,svaka cast ;)
 
Član
RE: Honda Civic ED7

ides pravcem po mom ukusu ... super projektic !!! ;)

Moj savjet ... mozda bi trebao kad budes u prilici poraditi na boljem izboru felgi ... ne mislim na neke sminkerse ... nego neke da su malo vise JAP ili JDM ... pure tuning ... u boji kojoj si i predvidio i oboriti nagibe u minus!
 
RE: Honda Civic ED7

Hehe, mislis da ne bi, da imam kesa kupio bi Drag wheels repliku Work Equip felgi (oko 800 mara nove u Hr), ebay camber kit, zavrno u minus i ne brino o mijenjanju guma svaka dva mjeseca :D al neam para za to zadovoljstvo.

Sto se tice fela, svakako ih mijenjam, moram drugu vratit ove, a kod Pukima sam nasao jedne BBS Mahle, bas mi se svidjaju, al i ka njima me koci cijena, tako da bice kako bude. Iskreno, previse sam usao u tu sminku, moram bar mjenjac slozit prije Osijeka, pa cu onda folije, fele i ostalo ;)
 
Član
RE: Honda Civic ED7

Ne znam jesu li to te, ali ako su ovakve biće ko sisa :D

SN854179.jpg
 
RE: Honda Civic ED7

Noup, ove su te Mahle sto Puki prodaje:

3500313.jpg


A ovo su Work Equip, skupe ko sam vrag, al Drag Wheels prave repliku, identicne znaci i 800 km su nove u Hrvatskoj:

work-equip-2.jpg


:icon_twisted:
 
Član
RE: Honda Civic ED7

Hmm pa u ovakvoj sad situaciji morao bi se naguziti puno puta da uzme te felge :D
 

IGY

Član
RE: Honda Civic ED7

Schumi je napisao(la):
Hmm pa u ovakvoj sad situaciji morao bi se naguziti puno puta da uzme te felge :D

za svaki put po marku bice raje, povoljno je :)

a markica po markica i skupice se :cool:
 
Član
RE: Honda Civic ED7

odlicne su i ove bbs-ice taman da ih furas dok se ne skupi za ove work equip
a kojom ces bojom raditi srce bbs-ica? roza :D
 
Top